Srpen 2006

Napodobujou KP lékaře?

31. srpna 2006 v 1:15 | Brookie |  Killerpilze
Sice nevim, jestli se to dá považovat, jako novinka, ale já to s¨se vás prostě musim zeptat na názor!
Možná znáte německou skupinu "Die Ärtzte" (Lékaři) . . . Hrajou takovej punkrock a rock a sou tím největším idolem "Zabijáckých hub" (KP). Maj takovou písničku - Wie es geht - ! Je dost stará a já si ji zase za dlouhou dobu poslechla! Když sem slyšela její začátek, tak sem myslela, že to je Springt hoch! A to tak, že mrtě! Ta kytara tam je hrozně moc podobná! A pak sem četla v německym BRAVU, jak tam napsala nějáká holka, že melodie "Antirasmus" od Killerpilze je taky mrtě podobná jedný písničce od Die Ärzte! Mě to všechno docela překvapuje, páč sem si myslela, že tohle KP nedělaj, ale asi se mýlim . . . možná . . . snad!
Brookie

Novej klip Ich kann auch ohne dich

28. srpna 2006 v 21:33 | Brookie |  Killerpilze
Ano, je to tak!! KILLERPILZE MAJ NOVEJ KLIP!!!!! HURÁÁÁ!!!! 25.8.2006 ho dávali na VIVA! Je na písničku Ich kann auch ohne dich (moje 2. nej) a je to bomba! Já osobně ho (zase jednou) neviděla (jak jinak, že jo?) :-( /bul bul/, ale (zase) kámoška mi ho popisovala! Prej, že tam Jo flirtuje s nějákou holkou (hajzl jeden - co si to dovoluje) a všichni tam sou mocinky krásný! Prej tam je i úsek, kdy hrajou na ty nástroje, který ale nejsou vidět, takže asi docela sranda! No, pak tam sou i v nějákým bazénu bo co a (samo) všichni svlíknutý do půlky těla (JUPÍÍÍÍ)!! Už se těšim, až ho začnou dávat na VIVA PLUS! Tak, to je ode mě zatim všechno! Doufám, že sem vás touhle novinkou překvapila, protože já sama z toho sem celá vedle (štěstím - samo)!
Papa Brukinka

Malý twins dnes v TV

28. srpna 2006 v 21:18 | Brookie |  Kaulitz Twins
Dneska 28.8.2006 v 18:10 dávali asi pětiminutovej pořad o Kaulitz dvojčátkách na Radio Bremen TV! Byly to hlavně úseky z filmu, ve kterym hráli, když jim bylo šest! Já to sice neviděla, ale kámoška říkala, že to bylo úžasný! Twins prej byli hrozně plachý, ale šíleně rozkošný!! Tomu jenom ráda věřim! Ach jo! A já to neviděla! To je typický /bul bul/!!
Brookie

Zas odjíždim

23. srpna 2006 v 22:20 | Brookie |  Novinky
Takže milí zaltí,, zase jedu pryč! Bu¨du se s tatínkem plavit příští 4 dny po Vltavě! To znamená, že tady do neděle nebudu! Zakážu vám ale, aby vám to vadilo, páč sem vám sem dala super článek (teda 2 články) - viz rubriku: Rozhovory a to vám musí stačit tak min. na tejden!! Ne, tak to zas ne, ale na ty 4 (možná 5) dny jo!
Tak se tu mějte krásně a držte mi palce, ať se neutopim! :-)
Vaše Brukinka

TH z DVD část 2.

23. srpna 2006 v 22:11 | Brookie |  Rozhovory
Tom: No, ale já myslim, že na tom sou všichni stejně. Taky když třeba člověk nahraje jenom něco na mobil, jenom když mluví nebo tak. Myslim, že člověk svůj hlas nějáko ehm nemůže pořádně slyšet.
Bill: Takže u zp. . . takže u zpěvu, když slyšim nahrávky, kde zpávám nebo tak... OK, na to sem si zvyk.
Georg: To já ale taky nemůžu.
Tom: No, to my ne.
Bill: Ale když se, když se pak slyšíš v rozhovoru nebo tak, když něco řekneš ehm, tak to nemá nikdo moc rád. Ale na tom sou všichni stejně. Totaky nebude normální. Tak, no, tak s fotkama to ještě de, ale když se člověk, když musí něco říct, tak to je vždycky, to nikdy není tak skvělý. Takže to radši přepnem.
S jakou skupinou byste někdy rádi stáli na podiu?
Lina 27
Tom: Každej má svůj vlastní vkus muziky, takže bych řekl ehm . . .ehm, ale já myslim, že se můžem na na nějáký skupině, na víc skupinách dohodnout. (podívá se na Gustava a ten trochu zakejve hlavou)
Georg: Existujou taky takový umělci, jako Metallica a tak.
Tom: No, takový legendy. S těma by člověk přece...
Georg: Aero Smith třeba.
Tom: No, nebo ACDC. S těma by člověk každopádně neřekl NE. To bysme si to už rozmysleli, každopádně.
Bill: Třeba jako pžedskokani na naši budoucí tuře nebo tak.
Tom: To by se dalo něják spojit (smích) a . . . ale . . . velkýmu díul naši skupiny se líběj třeba Grren Day, a proto ...
Bill: No, tak jasně. Existujou skupiny, to by udělala každá skupina. To je čest s nima stát na podiu. A ehm, no, například no, Green Day, Metallica, ACDC. To sou prostě skupiny, s kterýma bysme fakt, no samozřejmě . . .s těma chce každej stát někdy na podiu. Protože my sme ještě na začátku a čím víc máme zkušeností, tím líp budeme.
Co je vám u holky důležitější: Povaha nebo vzhled?
Eliza 13
Tom: Ne, takže já bych řekl. Člověk musí souhlasit. Mě nemůže nikdo říct, že de jenom po povaze. Člověk je ne mejdanu a vidí samozřejmě nějáko nejdřív . . .
Georg s Tomem: Tělo. (oba smích)
Bill: No, to je samozřejmě pravda, ale . . . (snaží se Tomovi ukradnout mikrofon - nepovedlo)
Tom: Řekne, OK pěkný oči, pěkná prdel. Člověk vidí, se kouká samozřejmě nejdřív, jak vypadá a PAK se poznává a když to něják nějde, tak nojo . . .
Georg: No, tak to je smůla. Tak se příde na hotelovej pokoj a. . .
Tom: Jo (smích)
Bill: Ne, ale vážně. To je pravda. Človek osloví jenom někoho, kdo se mu jako líbí podle vzheldu a když to pak podle povahy neklape a nerozumí si s tim druhym, tak pro mě by nepřišlo do úvahy.
Tom: Pro mě taky ne.
Bill: Ne. To se pak, to se pak uvidí. To se pak vyvine. To pak musí klapat. Každopádně.
Chcete se někdy oženit a dostat děti?
Bahar 16
Bill: Ehm, no, já si myslim, že svatba nemusí bejt. Dva se můžou milovat i tak. Pro mě by to teď nebylo důležitý. Třeba to taky někdy udělám, ale pro mě by to nebylo vůbec důležitý někdy se oženit, protože se i tak . . . dva se můžou i tak milovat, bez toho, že to je někde na papíře.
Tom: Je taky na hovno, že není dovoleno, že se člověk nemůže dvakrát, třikrá, čtyřikrát oženit.
Georg: Takovej hárem by byl skvělej.
Bill: Je to hezký se oženit, ale nemusí to bejt.
Děti???
Bill: A dostat děli už vůbec nemusí bejt.
Georg: Ale jo. Tak jedno, dvě dětičky. Takže já chci nejdřív kluka . . .
Bill: Fakt?
Georg: A pak holku.
Tom: Co? Nejdřív syna?
Bill: Fakt? Ty chceš děti?
Georg: A čtyři roky rozdíl, aby mohl ten velkej kluk dávat pozor na malou sestřičku.Ale teprv, až mi bude přes čtyřicet a pak s moji třiadvacetiletou přítelkyní.
(Bill a Tom smích)
Co spojujete s tajemným slovem NEKONEČNOST (unendlichkeit)?
Joanne 16
Bill: No, já si myslim, že se to teď nemůže schrnout na jedno slovo, ale samozřejmě s kařdym songem nebo každym textem, kterej máme, se vždycky může spojit nějáko, nebo se člověk může identifikovat. Unendlichkeit je na tom albumu taková hlavní písnička , takže takovej, takovej protiklad vlastně k těm ostatním pásničkám a ehm jedná o ehm no, je to něco úplně jinýho, daleko pryč od ostatních. Nekonečnost je nějáko něco, co, co tady vlastně není, něco, co vlastně neexistuje. A to je ehm, no, nějáko to nejhlavnější tý písničky.
Tom: Taky vznikla úplně jinak, něž ostatní.
Bill: Přesně tak. Já si myslim, že to nemůžeš vědět podle toho jednoho slova, ale musíš to vidět ve smyslu s celou písničku.
Georg: Nenene. Takže neoficielně to spojuje s jeho nejlepšim serialem Star Wars.
Bill: No, vlastně jo . . . Nekonečnost.
Tom: Jo.
Kdybyste měli tu možnost, hráli byste v nějákym filmu?
Nicole 14
Bill: Dělat muziku k filmu, to je docela cool. Tom a já sme už hráli v jednom filmu. To sme byli malý. Šest nebo tak, viď? (obrátí se na Toma)
Tom: Jo.
Jakej moment v životě pro vás byl takevj nejlepší?
Katja 13
Tom: To nejúžasnější bylo, myslim ehm, jak sem ehm smetli ty dva comety. Ehm to bylo, to bylo fakt docela hustý. My sme to vůbec nečekali. Ikdyž to teď zní eh tak trochu "no jasně", ale ehm Bill si taky na tom podiu něco pokazil a proto tp přišlo trochu . . .
(Georg smích)
Bill: Víš, ta věc je furt ta, že nikdo nechce nikdy nic říct. Ne, ty seš frontman, tak musíš taky děkovat ty, eh my to všichni neumíme a když tam pak stojim a nějáko někoho zapomenu nebo mě něco tak rychle napadne, tak musim celou dobu něco poslouchat, ale Georg neumí říct ani svoje méno v rozhovoru (Tom smích, Georg znuděnej ksicht), a proto ehm nejsme taky všichni moc dobrý v mluvení, ale podle toho fakt, maj pravdu. Podle toho bylo vidět my sme neměli nic připravený, takže . . . ale já myslim, že se to ani nesmí. Když už se de tam nahoru, tak to musí přijít spontáně.
Tom: Talže to byl každopádně ten nej okamžik do teď.
Bill: Jo.
Umíte si představit vzít ještě někoho do skupiny např. zpěváka?
Sarah Carolina 16
Bill: Ne, třeba novýho basistu. To si umim představit.
Tom: Ne, ehm takže já . . . řekl bych my sme vždycky . . . už sme dostali hodně nabídek. I tenkrát, když sme ještě nějáko neměli ehm žádný profesionální ehm nahrávky, nějáko . . . Přišlo i víc lidí a chtěli hrát ještě varhany nebo druhou kytaru, chtělu druhej bas a takový kraviny. Ehm my sme to nikdy neudělali, potože sme se ve čtyř nějáko našli ehm a ehm pak ehm ve čtyř nějáko jo . . .
Georg: Až do konce života.
Tom: Až dokonce života.
Už se vám stalo někdy něco pořádně trapnýho?
Silke 13
Bill: Řeknem, řeknem ten hotelovej příběh nebo . . .
Georg: Jako, že to je napínavý, nebo?
Bill: Co se nám stalo ještě trapnýho?
Georg: Dobře.
Bill: Já ji tady nebudu říkat.
Georg: Takže Gustavovi v hotelovym pokoji spadl jeho Playboy a on se podíval z okna na druhou stranu . . .
Tom: Ho našel přesně na tom samym místě. (Všichni kromě Gustava smích) Ne, tak my stáli. . . Gustav to našel, řekl nám o co de . . .
Gustav: Ty, Tome. Tys to byl.
Tom: No, j....
Gustav: Tys na terase hledal nahatý lidi po pokojích.
Tom: No, takže . . .
Gustav: Tos byl vždycky jenom ty.
Tom: No, takže to začalo, úplně nevinně u normálního umyvadla.
Georg: Strašně hustý. Pěkně ve stoje.
Tom: NE. Ne. Stál tam chlap u umyvadla a měl na sobě dokonce ještě spoďáry. Takový z bavlny.
Bill: My nejdřív mysleli, že se meje nebo něco, protože stál přímo před umyvadle.
Tom: Jo, ale pak vidim, jak se kolem něj objevujou nohy a řek sem si: A do prdele, teď to začne. A pak dolů z umyvdla a ty nejčastější scínky. Pěkně i ve stoje a, a pak to po . . .
Georg: No, a měl ještě vedle sebe knížku, kamasutru a ták . . .
Tom: A vyzkoušeli úplně všechny polohy.
Bill: A to hustý bylo, že stáli přímo uprostřed pokoje a postel byla taky těsně u okna a my si říkali: Ty vole, jestli teď pudou ještě na postel a i krásně ze zadu a tak. My furt jenom: Prosím běžte na postel. A cak, už byli na posteli a všechny pozice, všechny. Žádnou nevynechali. Myslim, že to byli necelý vě hodiny pšknýho pokoukáníčka.
Georg: My totálně promrzlí.
Bill: Jako fakt. My stáli na tý zasraný terase, totálně zmrzlý, ale prostě sme se nemohli odtrhnout od toho pohledu.
Tom: A pak nás . . .
Georg: Ale to nejlepší, to nejlepší bylo příští ráno nějáko . . .
Tom: Počkej, ale oni nás pak nějáko uviděli. Proč nás tenkrát uviděli? Já už asni nevim.
Gustav: Já sem jim zavolal.
Tom: No, přesně. Gustav, Gustav byl jedinej, kdo se nebál tam na ten pokoj zavolat. Takže my sme si něják zjistili číslo pokoje. Tak sem tam volali a ten chlap se nenechal vyruovat, dělal prostě dál (Tom malikno hejbe bokama). Tak sme si řekli, tak to asi je přece jenom blbý číslo. Najdenou ven, cak telefon, zvedne to a Gustav samozřejmě se lek a položil to. Ten chlap úplně . . . dobře, my ho vytáhli tak trochu z konceptu. Šlo to pak taky hned dolů. Tak to položil, podívá se z okna, vidí tam, nás tam smozřejmě všechny tam připláclí na okně. A on pak hned . . . měli zapnutý světlo, začal křičet, vypnul světlo, cak rolety dolů . . .
Bill: Příští ráno deme dolů na snídani a říkali si: Hej, když je teď ještě potkáme. Když dem dovnitř, tak seděj jako naschvál hned u prvního stolu a my ještě krásně vedle ně, protože tem už někdo seděl ,kdo nám držel místo. A to bylo samozřejmě pěkně trapný, protože nás hned poznali, protože . . .
Georg: My sme ještě přemejšleli, jestli, když jim podsuneme pod dveřma deset eur, jestli budou pokračovat, ale to taky nefungovalo.
Tom: No, my měli příští ráno pěkně blbou náladu a bylo nám to pěkně trapný.
Georg: No, já myslim, že jim to bylo trapnější, než nám.
Tom: Jim to bylo trapnější, než nám. On byl fakt pro srandu králikům.
Bill: My sme . . . Tom ještě chtěl jít za nima azeptat se jí, jestli ci chce pořádně užít, ale . . . nojo.
Jak vypadá váš denní program? Máte taky čas na vyspání?
Bettina 14
Gerorg: Kéž by.
Tom: Ó, Georgu.
Bill: No, my sme pořádný spáči, takže vyspání se u nás nemůže nikdy pořádně říct. Gustav je jedinej, kterej vstává trochu dřív,než ostatní. To znamená, že když nás nikdo nevzbudí, tak . . .
Tom: Chrápem 24 hodin denně.
Bill: Chrápem 24 hodin denně. A takhle by to bylo náš celej život, ale . . .
Tom: Ikdyž ne. 24 hodin ne. 23 a půl, pak je snídaně a pak chrápem dál.
Bill: Přesně tak. Snídaně v posteli a tak, ehm ale to se stává hodně málo, že tohle můžem. Většinou sme vždycky nevyspalí, unavený a naprděný, když nás ráno někdo vzbudí nebo máme brzo rozhovory a tak. Ehm, takže v tom sme dost špatný. To musíme nejdřív ehm.
Tom: Tak, jako teď. Venku je ještě tma v pět ráno.
Bill: Jo.
Tom: Propracovaný samozřejmě.
Bill: A ehm. . . sme totální spáči a to nám příde vždycky těžký.

TH z DVD část 1.

23. srpna 2006 v 22:10 | Brookie |  Rozhovory
Je to pravda! Nikdy bych do sebe neřekla, že to udělám, ale je to tak! Přeložila sem vám rozhovor s Tokio Hotel z jejich DVD Leb´die Sekunde! Važte si toho, protože mi to trvalo asi 2 hodiny!! Psala sem to do každýho nejmenšího detailu - bacha na mě! :-) Tak si to užijte! Stojí to za to! Ikdyž to není ono, když se to jenom čte a nevidí!
Vašich 20 fanoušských otázek
Není to divný vědět, že vysíš jako plakát u holky v pokoji, která ho třeba i ocucává?
Kathrin 14
Tom: Milá Kathrin,
(Georg záchvat smíchu)
Tom: My osobně si myslíme, že je to cool. Vůbec sme si nemohli představit, že někdy budeme mít vlastní plakáty, který sou někde v nějákých časopisech a je to dobrý, že si to nějáký lidi jako ty pověšujou. Je to super. Sme rádi a jestli je ještě ocucáváš, tak nám to je čest.
Bill: Tom taky ocucáá často jeho plakáty. Taky si je pověšuje.
Tom: Moje, moje jo, ale ono je jich celkem málo, na kterých sem sám.
Umíte si ředstavit dělat spolu ještě muziku v šedesáti, jako Rolling Stones?
Moni 17
Georg: S těmahle? Tak to si nejsem tak jistej.
Bill: V šedesáti . . .
Tom: V šedesáti . . . Co v šedesáti nebo za šedesát let?
V šedesáti!!!!!
Tom: V šedesáti . . .
Georg: To u tebe není moc velkej rozdíl.
Tom: Myslim, že mi všichni ještě (smích). Myslim, že mi všichni budem ještě dlouho dělat muziku. Taky až budem . . . Třeba budem už v šedesýti nějáká vykopávka, jako skupina, která už není vůbec slavná. Ale třeba stejně furt budem dělat spolu muziku. Nebo každej sám z nás bude určitě dělat muziku, jestli spolu, to samozřejmě nikdo neví, ale uměl bych si to dobře představit. Teda já osobně každopádně.
Bill: Já myslim taky. Samozřejmě není nikdy jistý, že zůstanem spolu. Vždycky se může něco stát, co nás může rozdělit, ale budem určitě ještě dlouho dělat muziku.
Co děláte ve vašem valonym čase, kromě muziky?
Sophie 16
Georg: Takže ježdění na poníkoj a . . .
Gustav: Nebo se nechat jet od poníka.
Tom: Co dělám ve vol . . . (smích) (záchvat smíchu Georg) Přesně. Ty se necháš jet od poníka. No, takže my ehm. . . Náš hlavní volnej čas vyplňujem muzikou, takže ehm včechno, co můžem nějáko obětovat do volnýho času strčíme do muziky. Takže spolu zkoušíme...
Bill: Ale já myslim . . . já myslim, když dělkáme ještě něco jinýho, tak to není nic jinýho, než ostatní mládež v našim věku taky. Scházíme se s kámošema a dem pryč úplně normálně, jako každej jinej taky. Takže vlastně pěkně nudný.
Nestejská se vám po vašem starym životě?
Mara 16
(Bill si hraje s mikrofonem, Tom ho hce vzít a on mu ho "nedá")
Tom: Takže dáš mi ten mikrofon? (smích) Ono se toho vlastně ehm v našem životě toho moc nezvědělo, až na to, že nás teď lidi poznávaj a že můžem ehm nějáko před více lidma teď ehm hrát naši muziku. Jinak sme doma, scházíme se s kámošema, jak už řečeno ehm, no chodíme na mejdany. Ikdyž teď můžem na lepší mejdany.
Georg: No, ale někdy existujou i na hovno mejdany.
Tom: Existujou i na hovno mejdany. Pravda. Jo.
Bill: Ale jinak, jak řečeno se to teď něják drastycky nezměnilo a každopádně si to nepřeju zpátky. Kdybych chtěl už přestat v tomhle bodě . . . Myslim, že kdybysme to teď už chtěli zpátky, vřdyť sme teprv . . . my sme ještě úplně na začátku. Tohel sou naše úplně první věci, kzterý děláme veřejně a kdybysme teď už chtěli zpátky ehm, tak sem definitivně špatně v tom co děláme. A takhle to je u nás všech. Takže my chcem ještě celou chvíli ehm to takhle dělat dál.
Budete dělat příští rok ještě nějákou větší turu?
Mareike 14
Bill: Takže my sme už celkem spokojený s tím, co teď právě děláme, s tou turou. Ta je fakt dobrá. Lístky už byly rychle pryč .
Tom: Supi to je.
Bill: To je supi (všichni trošku smích). Takže to sou strašně moc lístků. Ty haly už sou docela velký, musim říct. Myslim, že hrajem už dvakrát nebo tříkrát . . .
Tom: Ona jako myslí, jestli budem hrát víc konzertů.
Bill: Nene, ona myslí, jestli budou ty haly větší, nebo tak . .
Víc termínů!!!!!!
Bill: Aha, víc termínů. No, my budem každopádně pokračovat . . . pokračovat s tou turou A budem taky . . . A my s turou nebudem jenom pokračovat, ale příští rok budem hrát i na festivalech. Takže to nebudou jenom vlastní konzerty, na kterých příští rok budem hrát, ale každopádně toho bude mnohem monohem víc, než sme tenhle rok udělali.
Kdybyste dostali jeden milion Eur, za to, že už nikdy nesmáte vystupovat - co byste udělali?
Svenja 22
Tom: No, já si myslim ehm, že bysme všichni, že bysme všichni stejně ehm hráli dál, protože ehm si myslim, že když se člověk jako skupina dlouho drží, můžetřeba někdy vydělat víc, než jeden milion.
Georg: A taky ten pocit, že už nikdy nesmíš stát na podiu . . .
Bill: Já bych taky nevěděl, co mam dělat celej den.
Georg: Ne.
Gustav: To už je taková naše náplň života.
Tom: Jezdit na koních.
Georg: Jezdit na ponících.
Gustav: Nebo se nechat jet od poníků.
Chodíte chatovat?
Jasmin 13
Georg: Ehm jo.
Tom: Takže já. . . jo? Chodíme chatovat?
Georg: Gustav chodí vždycky pod ménem GayLover v erotickým chatu.
(Tom smích)
Gustav: V Klub 81 chatu.
Tom: Já osobně, nebo teda my všichni nejsme nějáký machříci přes internet, ikdyž si myslim, že to je docela cool. Můj nejlepší kámoš například (ukáže střídavě na sebe a na Billa) nebo teda náš nejlepší kámoš je taky totální věděc přes internet. Ehm, myslim, že to je skvělý, když se tam lidi tak dobře vyznaj, ale já osobně to neumim. Ikdyž vlastně my všichni máme počítače, protože si taky musíme často přečíst e-maily, ale . . .
Gustav: Říká se tomu notebook, ale to není tak hrozný.
Tom: No, nebo notebook. Ehm . . .
Gustav: Žijeme v dvacátym prvnim století.
Tom: Jo, a, ale tak nikdo z nás myslim nechatuje.
Myslíte, že to teď bude těžký hledat vaši "velkou lásku" avědět, že to myslí vážně?
Janina 15
Georg: To je otázka pro Billa.
Bill: Takže ehm, myslim, že to každopádně těžží než předtim, protože se samozřejmě neví, jetsli by ta holka člověka i tak oslovila. A ehm no, a záleží to taky na tom, co člověk, co člověk. . . My se teď nerozběžíme, abysme našli nějákou pevnou holku a velkou lásku a tak. To prostě samo vznikne. Ehm, ale samozřejmě se ti může stát, právě v naší situaci, že člověk ta trochu zaběhne. Ehm to je pak třeba ehm no, od tý tý tý druhý strany. Od tý holky neyblo myšleno vážně, ale že ona nás má ráda, protože sme byli už jendou v časopise nebo tak.
Tom: Jo, ale hlavnš bych teď řek, že Georg a já právě hledáme naši velkou lásku . . .
Georg: Hledáme furt. Každej den.
Tom: A kdo hledá, ten najde.
Máte už nějáký plány pro vaše druhý album nebo už třeba na tom pracujete?
Patrick 12
Tom: No, takže jeden. . . Člověk i nesedne a píše texty. My si to nikdy neplánujem. Když se to takhle dělá, tak z toho nic nebude. Ehm to se stane hlavně, když je člověk na cestách. To sme každej den, užíváme si hodně ehm a z toho nastávaj nápady, takže texty. Taky právě od Billa. Já teď mluvim i za něj.
Bill: Ty se necháš. . . Člověk se nechá taky furt inspirovat se dá říct. To znamená, kdybych ehm kdybych teď například měl pro druhý album. Kdbysme museli psát a já bych si měl sednout do studia, tak bych vůbec nevěděl, no, o čem teď eh tak rychle mam psát. To musí hold v v v postupu času přijít.- Právě teď, když sme tak hodně na cetsách a můžem si tak hodně užívat ehm, si může člověk taky chytnout pár nápadů a především, no ehm, by člověk ml psát furt dál. Ne říct, že má hotový album a teď eh čekat, až bude hotový druhý a chvilku před tím psát nebo tak. Měl by to bejt proces, kterej de furt dál.
Tom: Máme každopádně už materiál pro druhý album.
Bill: Jo.
Čtete dopisy od fanoušků?
Lena 13
Bill: Snažíme se furt bejt za nima, za těma dopisama. Samozřejmě to není moc lehký. Sme hold málo doma. Hodně fanoušků je pak sklamaných, že to nemůžeme všecno přečíst.
Tom: Kontakt k fanouškům je nám ale důležitej. Já osobně taky hodně pečuju o tenhle kontakt.Taky na jinej způsob.
Georg: Taky na hotelových pokojích.
(Tom smích)
Tom: Já o něj pečuju i na hotelových pokojích. Taky dobrej způsob. (krásnej úsměv)
Je to pro vás divný se vidět v časopisích nebo v televizi?
Bianca 12
Georg: Takže já sám se vždycky nemůžu vidět v televizi.
Tom: Ne. Já to vždycky přepnu.
Georg: Jo. V rádiu to je taky hrozný.

Mam sem dát něco o LaFee?

23. srpna 2006 v 18:59 | Brookie |  Ankety a testy
Jestli nevíte, kdo to je - viz anketu pod tim!!

Líbí se vám LaFee?

23. srpna 2006 v 18:56 | Brookie |  Ankety a testy
No, tak, jak sem jela z Německa (částěčně i Řekyně), tak sem si koupila na cestě CD od LaFee! To je 15iletá Němka, která se proslavila svym taklentem pro zpívání. Prej měla něco s Tomem z TH, ale ti není tak jistý! Znáte ty novináře, že?! Už ji znám docela dlouho! Její singly "Virus" a "Prinzesschen" se furt hrály na VIVA plus a teď už má novej "Was ist das"! Tak, jak sem si poslechla její CD, zjistila sem, že všechy její písničky sou vážně náááádherný! Mě osobně se hrooooozně líběj! Ikdyž Christinu Klein (její pravý méno) vůbec nemusim! Zdá se mi namyšlená. No, možná to je jenom závist :-) ! Tak sem chtěla vědět, jestli se líbí vám! A jestli jo, tak bych vám se o ní třeba třeba něco dala... Mě by to nevadilo. :-)
Tak hlasujte!
Brookie

Děda Kaulitz se zbláznil

23. srpna 2006 v 13:44 | Brookie |  Tokio Hotel
Nebudete tomu věřit. Už se stali jeho vnukové slavný, už začíná dělat kraviny. Tak sem četla v dnešních německých novinách:
Šok pro popový hvězdy skupiny Tokio Hotel. Nevlastní děda Billa a Toma (oba 16) vyhrožoval svý ženě po drsný hádce se zbraní. Když přijela policie, mířil s ní na sebe.
Během odehrávání tohoto drama, byli Bill s Tomem zrovna na konzertě v Lingen. Zatímco fanoušci čekali na vystoupení dvojčat skupiny Tokio Hotel, vyhrožoval jejich nevlastní děda svojí ženě se zbraní. Malý řadový domeček u hlavní silnice v Magdeburgu. Pěkný záclony vysej na oknech. V tomhle domě bydlejí Wolfgang (58) a Margita R. (54), prarodiče Billa a Toma. Nedaleko odsud dvojčata vyrůstala.
19. srpna byla zavolána policie do domu.
"Manželka nám zavolala kolem 18. hodiny.", říká Joachim Albrecht (45), policejní mluvčí v Stendal. "Manželé se pohádali. Pak vyhrožoval muž s pistolí jeho ženě."
Děda Wolfgang (předčastná penze) je členem střeleckého klubu, má průkaz na zbraně a proto zbraně v domě.
Pilicisté jeli k domu prarodičů Billa a Toma a zazvonili. Když vstoupili, mířil muž revolveren nejprve na sebe a pak s ní dokonce vyhrožoval policistům. Jim se ale podařilo ho přemluvit, aby jim tu zbraň dal.
Policisté muži zabavili více pistol a nábojů.
Děda Toma a Billa byl zatčen. Byl při tom zákroku trochu opilý. Policisté ho předali lékaři, který s nim probral jeho psychické problémy.
Policie ho navíc obvinila z vyhrožování. Mezitím ale mohl děda psychiatrii už opustit.
Docela hukot, nrmyslíte? By mě zajímalo, co na to Bill s Tomem říkaj . . .

Pro Terku a Verču

22. srpna 2006 v 18:15 | Brookie |  Mimochodem
Ahojky holky!
Chtěla bych vám jenom říct, že vás mam mocinky ráda a že vám hrozně děkuju, že na mě ste takový, jaký ste. Vim, že během školního roku sme se k sobě nechovaly nějáko moc kamarádsky a mrzí mě to. Myslijm, že ste obě supr kámošky a že si vás člověk dokáže přece jenom zamilovat (víte v jakym to myslim smyslu). Až pozdě sem si toho ale vše¨ho uvědomila. Terko - alias Eternity -, asi před čtyřma měsícema sem ječela radostí, když sem zaslechla, že odcházíš (myslim, že tys tgaky nebyla zrovna smutná, když sis uvědomila, že se mnou už nikdy nebudeš sedět v jedný třídě...), ale teď mě to mrzí. Budeš mi chybět! Verčo - alias nika - , je mi moc líto, že se necejtíš v naši třídě zrovna nejlíp (jaks psala na tvym blogu) a nevim, jestli to bude odchodem Terky něják lepší (spíš naopak, co?), ale budu se moc snažit chovat se k tobě taky jeko ke kámošce!
Takže holky fakt vás mam ráda a doufám, že se to už něják nezmění.
Vaše Suska

Mam počítač!!!!! JUPÍÍÍÍ!!!

22. srpna 2006 v 18:06 | Brookie |  Novinky
Takže lidičky, je to konečně tady!!! Po asi třech měsících sem se dočkala!! Konečně máme zase poičítač i s internetem!! A to znamená pro vás zase spousta článků, anket, rozhovorů a pokračování mí "knížky"! Na ní sem ale teď už dlouho nepsala, takže to bude ještě chvíli trvat! No, tak zatim papa a zanedlouho vám sem toho dám toli, že to ani nebude stíhat číst!! :-)
Vaše Brukinka

Jedu domů!

11. srpna 2006 v 21:52 | Brookie |  Novinky
Lidičky, mam pro vás blbou zprávu:
ZEJTRA JEDU DOMŮ!!!!!!! :-( :-( :-(
Teď si určitě říkáte : Co? Proč nám to mi jako vadit?
Třeba to někomu nevadí, ale já doma nemam počítač, takže tenhle blog se odteď bude vyvíjet hodně pomalu. Když sem byla (teda ještě furt sem) u ségry tak sem na počítači celej den, takže sem sem dávala furt tak minimálně 5 článků za jeden den. Od zejtřka jich bude tak jeden na dva až čtyři dny. Je mi to hrozně líto a mrtě mě to vadí. Slibuju, že vám to vynahradim, až nám příde počítač, ale nmůžu vám říct, kdy to bude. Byla bych ale ráda, kdybyste sem stejně aspoň jednou za 4 dny zašli. Moc by mě mrzelo, kdyby těch několik hodin, co sem na těhlech stránkách pracovala, byly k ničemu. Okopčit takovej rozhovor, to umí každej. Když si vezmete takovou krátkou písničku, jako třeba Unendlichkeit mi trvalo napsat půl hodiny. Tak i spočátejte, jak dlouho sem potřebovala třeba na ty informace o Kaulitz Twins . . . No nic. Vás to asi stejně nezajímá.
Tak papa a mooooc vás prosím: Zůstaňte mi aspoň někdo věrenej! :-(
Vaše Brukinka

Můj dáreček

10. srpna 2006 v 10:31 | Brookie |  Moje věcičky
No . . . . protože někdo úplně neznámej (hmm lol) mi napsal do komentářů, že by chtěl vědět, co sem dostala k narozkám.... Já vám jenom můžu říct, že sem v životě V ŽIVOTĚ nedostala takovej dárek, kvůli kterýmu sem se takhle mrtě radovala! Jo, kdby vás náhodou zajímalo od koho, tak mi to koupil ten nejúžasnější človíček na světě (moje sestra) a její nejúžasnější manžílek. A jen tak pro zajímavost (vim, že bych to neměla vědět) to stojí 50Eur, což je asi 1500Kč!!
Začalo to nevinně:
Ale pak sem teprve zjistila, že je to: A TEĎ SE DRŽTE!!!!
TOHLE:::::
POVLEČENÍ TOKIO HOTEL (ještě k tomu, to hezčí - černý)
POMOC! Já se podělám (nechci bejt sprostá)!!!
No, a takhle to vypadá, když je v klidu, což u mě je jeden z výjimečných okamžiků! Co pro vás všechno neudělám, že? :-)
No, není to krááááása????

Mam narozky

10. srpna 2006 v 0:01 | Brookie |  Mimochodem
A je to tady! DNESKA SLAVIM SVOJE 14. NAROZENINY!!!!!
Kdyý budete chtít vědět, co sem všechno dostala, tak mi to napiště do komentářů!!

Nový BRAVO - Billovo tetování

9. srpna 2006 v 22:48 | Brookie |  Bill Kaulitz
  1. Tak, lidi je to jistý! Dneska vyšlo nový německý BRAVO (já sem si samo koupila) a psali tam přesně o tom, co sem vám sem už dávala! O Billovým tetování! Hustá, co? Je fakt nááááádherný! Tady máte fotky:
Brukinka

Moje DVD č.2

9. srpna 2006 v 21:23 | Brookie |  Moje věcičky
Tak, jak sem vám slíbila, tak sem dám fotky mýho "novýho starýho" dívídíčka! Jestli o jeho obsahu chcete víc, podívejte se do rubriky Novinky - Jejich první DVD
No, a tady máte ty fotky:
No, a tohle je jenom takovej jeden papír, kterej byl ve vnitř! Nic zajímavýho...

Texty písní

9. srpna 2006 v 12:44 | Brookie |  Ankety a testy
Protože sem sem poslední dobou nedávala žádný texty a nikdo nic neřekl, tak se ptám, jestli vám to vůbec vadí, že jich tadymam jenom tak málo! Proto se vás ptám:
Anketa skončí, řekněme . . . . . 23.8.06, takže máte čtrnáct dní!

Plakát v živ. velikosti

9. srpna 2006 v 12:36 | Brookie |  Tokio Hotel
Do německýho časopisu Top of the Pops dali, zrovna ty dva až tři tejdny, co tady sem, dva díly obrovskýho plakátu Tokio Hotel. A hádejte co. Já mam oba dva díly, takže mam teď plakát, kterej se mi nevejde SKORO ani na celý dveře! Jupííííí! :-)

Fotky z časopisů

9. srpna 2006 v 12:31 | Brookie |  Killerpilze
Stejně jako u TH sem vám vyfotila i pár fotek s Killerpilze z různých německých časáků:
Tohle není plakát! Bylo to jako normální stránka, ale já si to stejně dám na zeď! :-)
Pomoc!" Fabi je taky tak hubenej! Ten by mohl Kaulitzovým dělat konkurenci!

Fotky z časáků

9. srpna 2006 v 12:28 | Brookie |  Kaulitz Twins
No, pak sem vám vyfotila ještě pár fotek z mejch časáků. Jako ne všechny, ale takový ty nejhezčí
Jo, nějáký sou trochu rozmazaný, ale umíte si to představit ostře, ne
Tady to je Bill s culíkem! No nevim nevim! Rozpuštěný vlasy mu slušej víc, co myslíte?
Tak tahleta fotk je úplně na maximum rozmazaná, protože sem ji musela vyfotit hodně zblízka. Ale kdybyste viděli ten jeho úsměv . . . . . . to je úúúúžasný!
Tady to není pořádně vidět, ale je tady Tom, kterej hraje na kytaru a Bill drží mikrofon a Tom má nohu SKORO u Billa v rozkroku. Ach, jak já ty dva zbožňuju . . .