Září 2006

Pojedu na koncert killerpilze?

27. září 2006 v 23:23 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
Tak zas mam pro vás takovou nedůležitou novinku... Dneska sem totiž úsilovně přemejšlal, jestli pojedu na konzert KiPis (tak jim přezdívaj v Německu) do Mnichova... Všichni byste mi řekli: Proč váháš? Když máš tu možnost, tak není co řešit, ne? Nj, jenže já mam nejlepší kámošku, která KP taky zbožňuje a strašně moc by tam chtěla se mnou. Jely bysme 2.11.06 někdy v 9 ráno autobusem z Prahy a asi ve 4 bysme byly v Mnichově, kde by na nás čekala moje ségra (která tam bydlí).U ní bysme i spali, že jo.. Asi v 8 večer by zasčal ten koncík.. Nj, jenže ona kámoška má ten obyčejnej typ mámy, která svoje deťátko jen tak nikam nepustí... Nasvíc SAMA (jako já sem nedůležitý dítě.. Ikdyž jede se mnou, tak valstně jede sma, což je nromální, že jo.. :-!) a autobusem až do NĚMECKA!! To v žádnym případě.. Navíc má ještě asi v ten den školu (2.11. je čt a pá taky)..
Nj, teď si říkáte: No a co jako? :-( Když ono to je tak, že já nechci jít na koncert mí oblíbený skupiny bez moji nej kámošky, která je má taky oblíbený.. A je to hrozně blbý, protože já tam hrozně moc chci (a moje máma by mě tam v pohodě pustila) a vůbec nevim, co mam dělat a chytám hroznýho rapla a depku a všechno a POMOC!! Poraďte mi, co mam dělat... Ty lístky už bych musela objedant teďka někdy, jinak se tam ani nedostanu.. Ach jo.. Tak mam jet bez kámošky, šíleně ji zklamat a užívat si koncert bez ní nebo se na to vybodnout a dál trpět společně s ní a bejt ráda, že mi za to bude asi do smrti vděčná???
Napísněte (včetně tebe, miesho..) mi něco do komentářů pls.. nebo se totálně zcvoknu...
Brookie

Jedu do Hamburku!!

27. září 2006 v 23:01 | Brookie |  Novinky
Čaulitz!!
Slavnostně vám oznamuju, že se teď právě nacházím v Praze u známých a že mi zítra v 5 hodin ráno letí letadlo do HAMBURKU!!!! Hukec, co? Ptáte se proč? Co tam? No, tak rodiče se tam chtěj podívat, páč to je prej krásný město.. Já hlavně kvůli tomu, že tam hodně času stravujou TH i KP! Pudu do obchodu, kde Bill nakupuje svoje hadry.. Sice jich tam je 5 a jeden je dkonce v Susannenstraße (Ulice Zuzan - mn. číslo)!! To je mrtěěě!! Vám sem dám pak pár foteček, jak tam stojim před tim obchodem.. Si docela všřim, co? LOL.. No nic... Tak jako už se mrtě těšim a lituju všechny, který mi záviděj... :-) Neberte to jako vytahování..
Tak papa a slibuju, že vám sem v pondělí dám všechny zážitky.. ráda bych už v neděli, ale vracet se budem až někdy hodně pozdě a ta škola prudí člověka k tomu, aby ji dal přednost.. :-!
Vaše Brookie

SUPA ZPRÁVA!!

19. září 2006 v 20:14 | Brookie |  Novinky
Takže pro vás mam úplně naprosto úžasnou zprávu!!
GUSTAV ODEJÍT NECHCE!!!!!
Byl to jenom drb! Dívala sem se dneska na zprávy a tam byl Gustav, jak dělá rozhovor pro BRAVO a říkal, že to je naprostá blbost! Že o tom nikdy nepřemejšlel!! Prej to kluci nejdřív vůbec nevěděli, že se to říká, páč je nezajímá, co o nich píšou v novinách a tak... Gustav říkal, že ho to moc mrzí, že sme si dělali zbytečný starosti a sliboval, že v příští době u Tokio Hotel určitě zůstane.
Ale co ta nepodepsaná smlouva?? To je taky jenom drb?? To mi trochu vrtá hlavou, ale když to říkal, tak mu samozřejmě budu věřit!
:-)
Mějte se krásně a mějte dobrou náladu, jako teď zrovna já!! :-)
Brukinka

Gustav chce odejít!!!!

18. září 2006 v 18:19 | Brookie |  Novinky
NEEE!!!!!! Gustav z Tokio Hotel chce odejít!!!
Nevěříte??? Já taky ne!!! Ale už to tak vypadá!!
Když jeli někam na nějáký vystoupení, tak Gustav jel z Aftershowparty do hotelu už mnohem dřív a dokonce pak spal úplně v jiným hotelu, než ostatní... To nic není .... měl špatnou náladu... JASNĚ!! Na rozhovorech promluví mäximálně jednu větu a u VIVA life posledně ze sebe nevydal ANI SLOVO!! Přísahám!! A to si z něj kluci (Bill, Tom, Georg) dělaj furt srandu a furt na něj něco sváděj a tak.... Má toho už plný zuby!! Jako jedinej z Tokiaků nepodepsla smlouvu s Univeral, jako že budou Tokio Hotel ještě tak (myslim že) na dva roky hrát a vystupovat.. Na teletextu VIVY nás tam uklidňujou jako, že ještě určitě vydaj nový album.... Haha!! Jenže to už má vyjít někdy na podzim!! A co pak??? Pak se Tokio Hotel rozpadnou??? Umíte si to představit?? Já taky ne!! Po tak krátký době!! Tak doufáme, že ty všechny petice, který se na netu dělaj Gustyho dokážou přesvědčit, že má fanynky, který ho milujou a který by se třeba zabily, kdyby s tim praštil!!
Jediný, co nám zbejvá, je počkat a pozorně zjišťovat, jestli už to Gusty potvrdil osobně, protože do tý doby se tohle musí považovat jenom za DRB!!
Písněte svůj názor!!
Brookie

Já o US5

13. září 2006 v 20:24 | Brookie |  Mimochodem
Tak myslim, že snad všichni znáte skupinu US 5 . . Já osobně jim říkám "US Blbci" , čímž asi tušíte, že je zrovna moc nemusim! Myslim, že nejsem sama, protože sem snad ještě nepotkala fanouška Tokio Hotel nebo Killeroilze, kterým by se Blbečci líbili, ale to je každýho věc! Mě příde, že to sou namyšlený frajírci,. který si o sobě myslej, jak úžasně zpívaj a tancujou a při tom to, co uměj oni, umí každej druhej. TH nebo KP aspoň na něco hrajou (kromě Billa, no, ale ten je prostě sám o sobě úžasnej :-)), ale tyhlencty neuměj absolutně nic!
No, tak dost těch urážek! Dostaňme se k tomu důležitýmu! Víte, já se asi normálně zbláznila. Prohlížela sem si totiž (zase jednou) všechny plakáty, který mam a našla sem tam jeden, kde sou ty roztomilý slaďoucci bez trika:
A prostě musim říct, že jako . . . no . . . HUKOT!!!! Tak se mi (nečekaně) jeden z nich začal mrtě líbit! Protože už se mi odjakživa líběj "trochu tmavší typy", tak i teď sem s mym výběrem neudělal výjimku! Líbí se mi Mikel (ten úplně napravo)! Tak sem o něm hledala na netu pár rotek a informací a vyda:
Jako já nevi¨m, co tomu říkáte vy, ale já sem z toho úplně hotová! (Tak když ani Bill ani Jo nemaj takhle krásnou postavu, tak si musim hold někoho takovýho najít, že?:-)) Já vim, že Mikel není zrovna nějákej úžasnej, jako od povahy! Je namyšlenej a namachrovanej, ale má k tomu sakramenskej důvod! SAKRA!! Proč?? :-( Njn, tak jestli sem o něm budete chtít nějáký info, tak napísněte do komentářů! Něco vám sem ale dát musim!!
Mikel: "Nechápu, proč si všichni lidi myslí, že US5 a Tokio Hotel mezi sebou něják soupeřej a že pro sebe hledáme jenom špatný slova. Opak je pravdou. Song Durch den Monsun je pro mě nejlepší německej singl, co sem kdy slyšel. Bill má zajímavě úžasnej hlas a ostatní kluci dělaj skvělou muziku. Nikdy jsem se s nimi nepotkal (je to trochu starši, mno..),ale chtěl bych, protože je obdivuju!"
Hukot, ne?
Brookie

Fanny video

11. září 2006 v 19:27 | Brookie |  Videjka
Ty jo!! Moje nejnavštěvovanější stránka je YouTube a něco sem objevila! Tohle video vám sem prostě musela dát! Doufám, že mi nebudete brát za zlý, když sem vám zhnusila Killerpilze (což pochybuju), ale že by se teda nějáko vytáhli?? Já sem teda chytala takový záchvaty jako nikdy jindy!! Miluju ho!! Jako to video!! :-)
Tak si to užijte!!


LaFee - Was ist das - Co je to

11. září 2006 v 18:14 | Brookie |  Texty a překlady
Was ist das
Nicht nur du
Auch ich steh neben mir
Ich schwimme
Warum zitter ich so
Dass der Boden vibriert
Ich spinne
Refrain:
Was - Was ist das
Was hier passiert
Was da einfach explodiert
Hab ich so noch nie erlebt
Was hier mit mir abgeht
Was - Was ist das


Ich heb ab
Kenn keine Grenzen mehr
Ich schwebe
Mein Kopf läuft planlos meinem Herzschlag hinterher
Ich lebe

Refrain
+
Was - Was ist das
Was in mir schreit
Und mir sagt ich bin bereit
Ich soll's heute noch riskiern
Was ist los mit mir


Was ist das und wer bin ich
Ich erkenn mich selber nicht
Ich bin doch klein und fühl micht groß
Was ist nur mit mir los

Refrain
+
Was - Was ist das
Was in mir schreit
Und mir sagt ich bin bereit
Ich soll's heute noch riskiern
Was ist los mit mir
+
Was - Was ist das
Co je to
Ne jenom ty
I já stojim vedle mě
Já plavu
Proč se tak třesu
Až vibruje zem
Já bláznim (teda pokud se to tak říká - jinak třeba mě hrabe, sem blázen, zbláznila sem se, atd.)
Refren:
Co - Co je to
Co se tady děje
Co tady jen tak vybuchuje
Nikdy sem to takhle nezažila
Co se tady se mnou odehrává
Co - Co je to
Vzlítám
Už neznám žádný hranice
Já se vznášim
Moje hlava beží bez plánu za bušením mýho srdce
Refren
+
Co - Co je to
Co ve mě křičí
A říká mi, že sem připravená
Mam to dneska ještě riskovat
Co se se mnou děje
Co je to a kdo sem já
Sama sebe nepoznávám
Sem přece malá a cejtim se velká
Co se to jenom se mnou děje
Refren
+
Co - Co je to
Co ve mě křičí
A říká mi, že sem připravená
Mam to dneska ještě riskovat
Co se to se mnou děje
+
Co - Co je to

LaFee - Virus - Vir

11. září 2006 v 17:47 | Brookie |  Texty a překlady
Virus
Du bist alles und noch mehr
Ich vertraue dir so sehr
Du bist meine beste Freundin
War der Weg auch manchmal schwer
Wir sind für einander da
erzähln uns alles, ist doch klar
Und wenn du fix und fertig warst
War ich dir immer nah

Und du nimmst ihn mir weg
Du kleines stückchen Dreck
Du Schlampe bist so link
Dass es bis zur Hölle stinkt
Und du fragst auch noch dumm
Ob ich sauer bin, warum
Was soll sein
Ich hau dir eine rein

Refrain:
Ich wünsch dir einen Virus
Ich wünsch dir fiese Pickel ins Gesicht
Ich wünsch dir 'nen Bazillus
Und alles Schlechte nur für dich
Ich wünsch dir einen Virus
Ich wünsche dir die Krätze an den Hals
Ich wünsch dir 'nen Bazillus
Der dich hässlich macht und alt
Ich wünsch dir einen Virus


Du warst der Einzige für mich
Doch jetzt hass ich dein Gesicht
Du hast mich komplett verarscht
Man, ich glaub das einfach nicht
Du hast mir so oft geschworn
Du wärst nur für mich geborn
Und jetzt steckst du ihr eiskalt
Deine Zunge in den Hals
Virus
Seš všechno a ještě víc
Hodně ti důvěřuju
Seš moje nejlepší kamarádka
Byla cesta i někdy těžká
Sme tady vždycky pro sebe
říkáme si všechno, to je přece jasný
A když si byla hotová (jako v tom smyslu: Na dně)
Sem ti vždycky byla blízko
A ty mi ho přebereš
Ty malá hromádko svinstva
Ty šlapko seš tak ubohá
Že to smrdí až k peklu
A ty se ještě blbě ptáš
Jestli se zlobim, proč
Co má bejt
Jednu ti vrazim
Refren:
Přeju ti vira
Přeju ti hnusný beďary do obličeje
Břeju ti bacila
A všechno špatný jenom pro tebe
Přeju ti vira
Přeju ti svrab na krk
Přeju tu bacila
Kterej tě udělá šerednou a starou
Přeju ti vira
Tys byl ten jedinej pro mě
Ale teď nesnášim tvůj obličej
Totálně si mně (verarscht - což znamená něco jako zneužívat nebo dělat si srandu) - zneužil
Ty jo, já tomu prostě nevěřim
Tak často si mi přísahal
Že ses narodil jenom pro mě
A teď jí strkáš naprosto chladně
Tvůj jazyk do krku
A ona mi tě přebere
Ta malá hromádka svinstva
Ta šlapka je tak ubohá
Že to smrdí až k peklu
A ty se ještě blbě ptáš
Jestli se zlobim, proč
Co má bejt
Já ti jednu vrazim
Refren

LaFee - Prinzesschen - Princeznička

11. září 2006 v 17:06 | Brookie |  Texty a překlady
Prinzesschen
Du hast Figur doch kein Gehirn
dir klebt sexy auf der Stirn
deine Titten sind ein Traum,
sie hängen kaum.
Ich bin leider nicht dein Stil,
denn ich spiele nicht dein Spiel.
Nur eine kann die Schönste sein und das bist du allein.

Refrain:
1.
Doch unter deinem Dekollté
tut es,immer, immer wieder so weh.
Jeder liebt zwar dein Gesicht,
doch tief in dir, da ist nichts.
2.
Ja, Prinzesschen,
du hast's leicht.
Deine Eltern sind stinkreich,
du bist ach so wunderschön
willst jedem Typ den Kopf verdrehn.
Ja Prinzesschen du hast Macht,
bist die Königin der Nacht.
Du bist jung und wunderschön
und jeder Arsch will mit dir gehn'.


Du tust nur was dir gefällt.
Freunde kaufst du dir mit Geld.
Der schöne Schein ist deine Welt.
Ja dein Spiegel liebt nur dich,
mit deinem makellos Gesicht.
Ja du siehst wie ein Engel aus,
lässt deine Opfer rein und raus.
Du bist so heiß wie 'n Kübel Eis was soll der Scheiß?
Refrain 1.,2.

-Spieglein, Spieglein an der Wand, wer ist die Schönste im ganzen Land??-
Refrain 2.
Takže, lidičky, rozhodla sem se ty texty nepřekládat úplně doslova. Já osobně nesnášim číst text, kterej nedává smysl. Kdybych vám to překládala úplně naprosto do slova, tak byste pochopili asi každý třetí slovo. Proto vám to budu překládat tak, aby to smysl dávalo, ale aby to neztrácelo na významu. Doufám, že vám to moc nevadí!
Brukinka
Princeznička
Máš pěkný tělo, ale ne mozek
na čele máš napsáno sexy
tvoje kozy jsou sen,
skoro vůbec nevysej.
Já bohužel nejsem tvůj styl,
protože nehraju tvoji hru.
Jenom jedna může bejt ta nejkrásnější a to seš jenom ty.
Refren:
1.
Jenže pod tvým výstřihem
tě to furt a furt pobolívá..
Každej sice miluje tvůj obličej,
ale hluboko v tobě, tam není nic.
2.
Jo, princezničko,
ty to máš lehký.
Tvý rodiče sou mrtě bohatý,
seš ach tak překrásná
chceš každýmu chlapoj zamotat hlavu.
Jo princezničko ty máš moc,
seš královna noci.
Seš mladá a překrásná
a každej (německy tam je Arsch - což znamená doslova prdel, takže si tam domysleta prostě nějákou sprostou nadávku pro chlapy) -třeba- debils tebou chce chodit.
Děláš jenom, co se ti líbí.
Kamarády si kupuješ za peníze.
Ta pěkná bankovka je tvůj svět.
Jo tvoje zrcadlo miluje jenom tebe,
s tvym bezchybnym obličejem.
Jo vypadáš jako anděl,
vypouštíš tvoje oběti ven a dovnitř.
Seš tak horká jako kybel s ledem, co to (tady zas je moje nejvíc nesášený slovo na překlad - Scheiße nebo-li Scheiß na překlady, takže si to musíte zas něják domyslet) -třeba- má sakra jako bejt?
Refren 1.,2.
-Zrcadlo, zrcadlo na stěně, kdo je nejkrásnější na celým světě??-
Refren 2.

Měla něco s Tomem???

5. září 2006 v 21:31 | Brookie |  LaFee
Vy tomu asi nebudete věřit, ale už několikrát sem četla drb, že Tina (LaFee) měla něco s Tomem Kaulitzem z Tokio Hotel. Prej se sblížili na Afterparty po BravoSupershow.. Já osobně bych to asi nepopírala, páč jak znám Toma, tak by po ní šílel, jak bejk po červený! Navíc se k sobě jako pár docela hoděj a nemyslim, že Tině se Tom nelíbí . . .! No, tak mi můžete napsat svůj názor! Nevim, jestli tomu mam věřit a štve mě to!
Brookie

Fotečky

5. září 2006 v 21:28 | Brookie |  LaFee
Takže se vám všem omlouvám, že ty fotky sou tak prťavý!! Já tam něco zmrvila a opravit to by bylo tak na hodinu! Takže to udělám, až budu mít náladu a čas! Doufám, že vám to nevadí . . .
Proč je tak hezká?????????? :-( /bul bul/

Zajímavosti

4. září 2006 v 22:06 | Brookie |  LaFee
- jmenuje se LaFee, protože má ráda víly. Fee znamená přeložneno z němčiny víla.
- má mobil Nokia N90
- toto léto absolvovala 9. třídu základní školy a teď už se soustředí jenom na karieru ve zpívání (myslim, že to není dobrej nápad, ale úspěch asi ještě chvíli mít bude)
- její máma je Řekyně, její táta Němec
- na škole měla velký problemy a šikanovali ji, protože se některym nelíbilo, že je najednou slavná.
- hodně se kamarádí se sestrou Sarah Conner (Lulu - 15)
- když má hodně kudrnatý vlasy, tak to je udělaný. Normálně je má mírně zvlněný
- tetování na levým spánku je jenom namalovaný. Ve všední den (např. do školy) ho nenosí/nenosila
Tak doufám, že sem vás něčím poinformovala. Mě osobně se tyhle zajímavosti zdaj vážně zajímavý. Sem nic nevěděla.... Nj, nevim, co bych si bez německejch časáků počla . . .
-

Info

4. září 2006 v 21:42 | Brookie |  LaFee
Takže, jak ste si odhlasovali, tak sem budu dávat i info, fotky, atd. i o LaFee. Mě osobně se mrtě líbí a vám určitě taky nebude vadit, když o ní budu sem tam trochu psát . . .
Jméno: Christina Klein
Přezdívka: Tina
Neoblíbená přezdívka: Tinchen
Narozena: 9.12.1990
Velik

Dlouhej (blbej) článek o Billový "tajný holce"

3. září 2006 v 12:14 | Brookie |  Tokio Hotel
Neuvěřitelný! POPCORN-čtenářka Pauline (16) poznala Tokio Hotel v Paříži. Bill byl z ní tolik nadšenej, že se s Pauline dokonce znovu setkal. Čtete, co ty dva u jejich rande všechno zažili...
Pauline (16): Flirtovala sem s TH a políbila Billa!
Od října minulýho roku vedeme můj kámoš Yannik a já první franzouskou internetovou stránku o Tokio Hotel: www.tokiohotel.fr. Taky privátní fanclubsme vytvořili - skoro 2600 francouskejch členů už má! Nikdy bych ale neuvěřila , že někdy potkám Billa, Toma, Gustava a Georga osobně. Tohle léto se stalo neuvěřitelné: Směli sme Tokio Hotel potkat na jejich první "služební" cestě do Francie! Kluci byli na naše netové stránky upozorněný a pozvaný na rande do Francie. Bydela sem ve Versailles u Paříže, proto naši taky neměli nic proti týhle akci, ikdyž byla ještě škola. V Ludwigshafenu sem zažila TH už na jednom konzertě, ale teď sem stála v životní velikosti vedle nich. Jenom jeden tejden po mejch šestnáctých narozkách snad neexistuje hezčí dárek!
Strašně nervozní sem čekala v tu středu před studiem, kde sme se měli setkat. Tisíc otázek sem měla připraveých. Když sem však stála před Billem a Tonem, byly všechny pryč - byla sem s myšlenkama úplně někde jinde, protože jenom pár dní před tím mi umřela moje babička. Když sem tohle vysvětlila, reagoval Bill strašně sladce: Hned mě vzal do náruče a mile mě utěšoval. Jeho slova a blízkost - to bylo vážně skvělej pocit! Kluci byli mnohem větší, než sem si myslela - a absolutně normální. Nějáko sem měla trochu strach, že nebudou milí. Ale ty čtyři byli úžasně hodný a pozorní. Tom se ptal, jak to, že umim německy (Moje máma je učitelka němčiny). Bill byl překvapenej, že ve Francii už maj tolik fanoušků a že si tady můžou koupit i POPCORN, kterou si kupuju každej měsíc, abych měla přehled. Georg mi říkal, že často surfuje v internetu a už častějc viděl naše stránky. Rozuměli same si vážně skvěle a nakonec mě Bill pozval, abych dva dny potom šla s nima na Fotoshooting - Neuvěřitelný!
Na štěstí, protože kvůli tomu nadšení sem úplně zapoměla udělat si fotky na památku. V pátek sme se setkali na focení v jednom hotelu. Byla sem vlastně celej den s klukama o samotě. Konečně sem mohla vidět, jak vznikaj fortky do časáků. V ten den sem se bavila hla¨vně s Billem - byl hrozně v pohodě a totálně ve flirtovací náladě: Vyprávěl, že moc miluje Francii a že se mu Paříž, město lásky, hrozně líbí. Byl to jeho první pobyt v týhle francouský metropoli. Potom sme s klukama šli do města trochu nakupovat a u toho vznikly tyhle fotky (dodám časem). Úplně se mi prolomovaly kolena, když si mě Bill ¨pro jednu fotku přitáhl k sobě a řekl: "Tak poď - polib mě!" Já mu dala něžnou pusu na tvář a Bill šťastně zářil. Tak blízko sem mu ještě nebyla. Voněl hrozně dobře,voňavkou. Jeho pleť byla úplně jemná a teplá! Hrozně hustý - směla sem Billa políbit! Aby mě nepochopili špatně: Miluju tuhle fotku! Ale do Billa zamilovaná nejsem. Je to hrozný, když řvou fanynky "Bille, mluju tě". Vždyť ho osobně vůbec neznaj!
Byla sem tak nervozní, že sem si vůbec nevšimla Billovy věty "Pošli mi mejla" a nemohla se ho zeptat na adrese. Škoda! Ale teď může nás dva obdivovat va POPCORNU. Zdravim z Paříže, Bille! Nejsme sladkej pár!?
Au revoir!
Co tomu říkáte? Je to hrozný! Pipka jedna namyšlená! Jak sem říkala, fotky vám sem dám časem! Až budu mít po ruce foťák...

Slovníček

3. září 2006 v 10:20 | Brookie |  Mimochodem
Protože sem na pár blozích viděla rubriku slovníčel (sice sem se na ni nepodívala), tak mě napadlo, že bych to mohla tady udělat taky. Pár kámošek se mě už zeptalo, jestli bych jim nemohla přeložit ímejl, kterj chtěj napsat TH. Dávám vám možnost, že vy mi můžete buď do komentářů nebo na můj mejl (suku@seznam.cz) poslat něco úplně jedno co, s tím, že to chcete přeložit! Já to pro vás s radostí udělám a pošlu zpátky!
Tady máte ještě takovej pár základních věcí:
Miluju těIch liebe dich
Je mi . . . . letIch bin . . . . Jahre alt
Musim na tebe pořád mysletIch muss an dich dauernd denken
Sem z ČechBin aus Tschechien
Jak se máš?Wie geht es dir?
Jmenuju se . . . .Ich bin . . . .
Miluju vaši muzikuIch liebe eure Musik
Jen tak dálMacht weiter so
Ste vážně skvělýIhr seid echt super
Pozdravuj . . . .Schönen Gruss an . . . .
Kdy budete tady vystupovat?Wann werdet ihr hier auftreten?
Doufám, že brzoIch hoffe bald
Určitě pudu na váš konzertKomme bestimmt auf euer Konzert
Prosím odepišSchreib bitte zurück
Měj seMachs gut

Zákaz vystupování pro Fabiana?

3. září 2006 v 9:59 | Brookie |  Killerpilze
(je to už TROCHU starší článnek)
Killerpilze v nouzi
Zákaz vystupování pro Fabiana?
Killerpilze hrajou mezi 14. červencem a 26. srpnem víc, než 16 konzertů. Ale teď vyhrožuje průšvih. Bubeníkovi Fabi je teprve 13 a proto ještě dítě. Pracování dětí je ale v Německu zakázáno a potřebuje povolení. Sou vystoupení Killerpilze teď v nebezpečí? "Ne", říká Mäx (3.7. mu bylo 18), "ale platěj pro nás tvrdý pravidla. Smíme hrát jenom čtyři hodiny denně a nejpozdějc v 22 hodin se de do hajan. Naše konzerty kvůli tomu začínaj většinou už v 19:30 nebo dřív." A : Protože Fabimu je teprve 13, musí ho na konzertech doprovázet zákonný zástupce - jinak hrozí houbičkám zákaz vystupování!

Fanoušci si na ně stěžujou

3. září 2006 v 2:34 | Brookie |  Killerpilze
Asi minulej měsíc v německym BRAVU říkali KP, že nemaj rádi fanoušky, který hrozně křičej! Nevim, jak to bylo doslova, ale prostě KP srovnávali jejich fanoušky s fanouškama TH a říkali, že by takový nikdy nechtěli! Namaj rádi, když fanoušci celej konzert jenom křičej a vůbec si nemůžou užívat a že omdlívaj atd. Víte, jak to myslim . . . No, a to se fanouškům KP vůůůbec nelíbilo a převálcovali BRAVO s tím, že je Killerpilze zklamali. Že si nevážej toho, že maj vůbec nějáký fanoušky a že nejsou ohleduplný a prostě blbý, když neakceptujou svoje fanoušky takový, jaký sou! No, a na to zase Killerpilze napsali VLASTNORUČNEJ dopis, kterej obtiskli do BRAVA! Škoda, že ho nemůžete vidět, protože ho (předpokládám, ž eto byl on) Jo napsal fakt vlastnoručně! Má tam i škrtance a takovou kresbičku! Je to fakt skvělý! Já pro vás bohužel nemůžu udělat víc, než ho "jenom" přeložit! Tady to máte:
Vážený rockový spolku (lol)
Sedíme právě v letadle k našemu třetímu klipu! Úplná bomba! Ještě vám neprozradíme, co bude naše třetí single (Ich kann auch ohne dich), ale buďte si jistý - budete první, kdo to zjistěj.
Pro nás to bylo sice trochu zvláštní psát dopis pro vás všechny tam venku, ale právě protože nám na vás tolik záleží, tak to uděláme rádi.
Bohužel ste nějáký z vás pochopili náš článek o "vřískounech" špatně pochopili. V žádným případě sme vám nechtěli nic předepisovat nebo zakazovat. Navíc je to pro nás velká čest mít takovou spoustu fanoušků a nechceme si je vybírat. Sme pyšný na každýho fanouška, kterej se umí identifikovat s náma, jako se skupinou, hlavně s naší muzikou a s našema textama.
Sme jako osobně i jako "kiLLerPiLZe" upřímný typy, který říkaj svůj názor, ikdyž to někdy zní moc osobně. Nenecháme si od nikoho nic předepisovat, stejně tak málo, jako vy. A to je dobře takhle!
Dál je na čase říct vám velký DĚKUJEME. Kvůli vám si můžem právě užívat nejlepší čas našeho života: Sedíme v letadle na náš 3. klip. Před rokem sme ani nevěděli, jak se píše Check-In ;-)
Zrovna hrajeme naši turu. A sice naši vlastní. Jak hustý je tohle???
Každá schow nás mega baví a to protože hrajeme před vyprodanýma klubama. Lidi, který tam choděj ste vy (jééé, kéž by). Hrajeme mega rádi živě a lidi, který tam ještě nebyli, by tam měli přijít (dík za supa radu, no...). Prostě slavit hustej mejdan!!!
Naše album se drží už 12 tejdnu v TOP40 (tak ještě aby ne).Před půl rokem s tim nikdo nepočítal. My, Houby, sme s váma začali Invazi zabijáckých hub. A upřímě: Konec je ještě daleko!!
Tenhle podzim příde ještě pár věcí, který vás doufejme, nás ale určitě potěšej. Děkujeme, že stojíte furt za náma (tak ne, asi) a že nás podporujete.To pro nás hodně znamená! Doufáme že zůstanete vám I nám verný (no jasně).Chceme ještě dlouho dělat muziku a bylo by hezký, kdybyste touhle cestou šli s náma. Nechte nás spolu zažít ještě hodně skvělých konzertů!
Bez vás bysme nebyli tam, kde teď sme!
Moc, moc děkujem!
Invaze teď teprve pořádně začala..
Děkujem za pozornost!
Vyskočtě (Springt hoch) . . . .
Vaše Houby
Jo, Mäx, Schlagi a Fabi
Ty jo, ty podpisy sou taky mrtě hustý! No, co tomu říkáte! Podle mě to je hrozně dojemný a krásný! Sou vážně skvělý, když tohle dokázali napsat!!
přeložila: Brookie
P.S.: To, co není tlustě, sou moje komentáře!

Die Ärzte - Wie es geht

2. září 2006 v 21:04 | Brookie |  Videjka
Jak ste možná četli, tak sem sem psala, že kytara ze Springt hoch od Killerpilze je mrtě podobná tý ze Wie es geht od die Ärztë! Abyste si udělali vlastní názor, tak sem vám klip od lékařů našla (kde jinde?) na You Tube, tak se podívejte (poslechněte) a pak mi sem napiště, co si o tom myslíte!!

Klip Ich kann auch ohne dich

2. září 2006 v 20:14 | Brookie |  Killerpilze
No, tak už sem ho viděla :-) . . . na you tube sem vám ho našla, tak se na něj mrkněte! Je úúúúúžasnej, ale Richtig scheiße je asi o něco málo lepší! Tam Jo nemá nic s žádnou holkou :-( a tady joooo /bul bul/ :-( Posuďte sami: