Říjen 2006

Rozpad Blog 27

31. října 2006 v 15:00 | Brookie |  Novinky
Sice to je už trochu starší novinka, ale myslim, že to spousta lidí ještě neví.. Takže musim vám bohužel (pro někoho bohudík) oznámit, že se rozpadla nejslavnější polská dvojka - Blog 27. Alicia (ta blonďatá) už nechce dáíl pokračovat. Prej je to pro ni moc náročný furt někde jezdit a při tom stíhat školu.. a prostě jí vadilo nedostatek soukromí.. Tolu to sice mrzí, ale řekla, že bude sama pokračovat /no, to sem teda zvědavá/.. Ale Ala a Tola zůstanou na dál nejlepšíma kámoškama..
Mě osobně to sice mrzí, ale co můžu dělat? Stejně bych si asi jejich 2. CD nekoupila, ale to který mam doma neníá vůůůbec špatný..
Brookie

Zase změna

26. října 2006 v 17:12 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
Tak zase změna plánu!! Do Mnichova jedeme už 1.11. v 23:55, takže réměř o půl noci av Mnichově budem kolem půl šestý ráno.. Což je super, páč pak úúžasně stihnem tu autogramiádu....No, tak to je jenom taková nepatrná informace..
Dneska sem byla koupit jízdenky! Je to neuvěřitelný, jak se to blíží!! UŽ ZA TEJDEN!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
No, tak zatim pa!!
Jo, a už pracuju na těch fotkách z Hambáče (Hamburgu)!! Tak se máte na co těšit ;-) !!

Můj dotazník

26. října 2006 v 16:11 | Brookie |  Něco málo o mně
No, tak už od tý doby, co sem založila tenhle blog, tak sem to sem chtěla dát, ale jaksi sem na to zapoměla a vzpoměla si až, když sem to viděla u Míši na jejím blogu.. Tak sry jestli na něco zapomenu a kdyžtak mi napište do komentářů..
Jméno: Susanna Kuldová (správně jenom Kulda)
Místo narození: Altötting (Německo)
Bydliště: Hradec Králové
Datum narození: 10.8.1992 (takže mi je teď zrovna 14let)
Znamení: Lev (jako Jo ... :-))
Barva vlasů: Tak jako to se jednou za čas mění, ale teď špinavě blond až hnědá s blond a černýma melírama
Barva očí: zeleno-modrá
Výška: asi 165cm
Váha: No, to radši říkat nebudu, ale něco málo nad 50kg /ehm/
Velikost bot: 39 někdy 40 (podle číslování, který je pokaždý jiný)
Domácí zvíře: Bohužel žádný.. před tejdnem mi umřel křeček.. ;-(
Rodiče: Alena Kuldová (53), Vladislav Kulda st. (55)
Sourozenci: Úúúúúúúúžasná sestra Radmila Körner (32) a suuuuupa bratr Vladislav Kulda ml. (29)
Škola (fuj ble): Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína v Hradci Králové
Třída: Tercie B
Hobby: (Nej) Kámošky, hudba, počítač, televize, volejbal, tenis, lyžování
NEJ-
skupina: Tokio Hotel, Killerpilze, Silbermond (US5)
zpěvák: Tak to nevim.. kromě Bill Kaulitz, Jo Halbig a Mäx Schlichter (a Mikel Jonson) fakt nevim... zhledem k tomu, že sem byla na koncertě R. Williamse, tak možná von, mno..
zpěvačka: LaFee, Anastacia
písnička: To je jako mrtě těžký.. Mě se jich líbí hodně. Od TH třeba Ich bin nicht ich, od KP třeba Springt hoch a od US5 třeba In da club nebo Just becouse of you.. No, od LaFee Halt mich... Jinak se mi líbí ještě spouuuuusta jiných písniček, ale těch by bylo fakt moc..
herec: Brad Pitt, Orlando Bloom, Will Smith (Daniel Radcliffe)
herečka: Angelina Jolie, Emma Watson
film: Mr. und Mrs. Smith, Hitch, Piráti z Karibiku 1 i 2 ... je jich ale ještě mnohem víc.. tohle sou takový ty nejzákladnější..
barva: modrá, černá, bílá
zvíře: Pes (kočka)
jídlo: Babiččina nadivajna (takovýho něco podobnýho bublanině, akorát to není jako buchta, ale z takovýho palačinkovýho těsta) - nejradši s třešněma nebo švestkama, pizza, china
pití: tak to jako taky fakt nevim.. nejčastějc piju vodu, ale že by mi něják extra chutnala to ne.. Tak asi cola nebo fanta nebo takovejhle ten blivajs..
předmět: Něco takovýho neexistuje (teda u mě ne), ale asi Angličtina, páč mi docela de.. Něminu se bohužel neučim mno..
kámoš: Tak to se docela často mění.. klučičí chování se pořád mění.. Tak dřív to byl asi Petr Holý, ale teď asi Bohouš Heřmanský .. stejně asi neznáte
kámoška: No, tak to je úúúpa totálně jasný....... MIESHA!!!!!
sport: tenis, volejbal, (úpe nej) lyžování, bruslení
stát: No, asi (určitě) Německo, že jo.. ale tak jinak mam i docela ráda Anglii.. Anglii - ne spojený království
město: Tady to je taky úúpa jasný - MÜNCHEN!!!! (Mnichov)
NEJNE-
skupina: Těch je taky docela hodně.. Hlavně nemam ráda všechny český a slovenský interprety (No Name, Chinasky, Divokej Bill, atd.)... Jo, a Red Hot Chilli Pepers taky moc nemusim (Pro mě Red Hot Chilli Pampers :-D)
zpěvák: James Blunt (a všehchny český zpěváci)
zpěvačka: Paris Hilton (No tak ajko to je jenom "zpěvačka") (a všechny český zpěvačky)
písnička: Těch je taky deocela hafo.. třeba takový to slovenský "Mám závrat" od Pehy! AAAA!! No jinak jako moc nemusim takový ty příšerný ploužáky
herec:To si teď nějáko nevybavuju...
herečka: Julia Roberts
film: Nemam moc ráda sci-fi a takový ty prostě vo ničem, mno..
barva: jéš... teď určo čekáte, že napíšu růžová, ale já ji nosim docela často.. Jako ne, že bych ji měla ráda, ale mam hrozně moc růžovejch věcí.. Jinak mam ráda asi všechny barvy...
zvíře: hmyz!!!
jídlo: toho je docela hodně.. nejim třeba: špenát, ananas, banán, játra, rybu, atd
pití: alkohol
předmět: No, tak jako všechny, že jo!!! :-D Ale nejvíc asi fyziku a chemii (na oba stejnýho učitele - no není to zvláštní? :-) Si asi domylíte, že tohodle učitele úpe strašně moc nesnášim - slušně řečeno - kreten)
Zajímavosti: To jako nevim, co sem napsat... třeba
- Závodně hraju tenis...
- (Skoro) každej víkend jezdim do Chvalče (vesnice kde bydlí moje babička a miesha) ...
- Hrozně moc (asi od mých 6 let) si přeju psa, kterýho bohužel nemam (a nikdy sem ho neměla) a závidím všem, který ho maj ...
- Mam kluka - no coment
- Asi před rokem (nebo to už sou 2??) sem si vyzkoušela kouřit (jako cigarety) a sem tam sem si dala, ale závislá sem nebyla.. akorát mě to bavilo.. Teď už se mi to mrtě hnusí a nesnášim ten kouř a kuřáky (sry, jestli tady někoho urážm, ale je to tak..) KUŘÁKU SMRDÍŠ!!!!
Tak to je asi všechno.. Kdyby mě ještě něco napadlo, tak to sem dám a jestli VY ještě něco chcete vědět tak písněte... jedno kam.. ale asi nejlíp do komentářů..

Nejvetší šok mýho života

19. října 2006 v 15:48 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
No, tak jako o čem to asi bude, že jo... no tak jako já už asi 14 dní nemluvim o ničem jiným, než o koncíku KiPis.. Lístky sem měla objednaný přes net.. asi před 5 dnima ke mě příde máma, jako že jí z účtu neubyly žádný peníze.. No, tak sem se jako podívala a vůbec tam nebylo že ty lístky mam objednany, ikdyž na 100% vim, že by to tam mělo bejt.. no, tak sem jako musela udělat něco blbě že jo.. Tak sem asi před 3 dnima volala ségře, jako ať ty lístky koupí v předprodeji... je to levnější a ne tak komplikovaný.. tak jako dobrý.. tak mi předvčerejškem volala: "Ahoj Susi, hele, já chtěla koupit ty lístky, ale ono je vyprodáno."
Ty jo.....něco takovýho sem snad ještě v životě nezažila... já jenom čuměla do blba, nc neříkala a nemohla veřit tomu, co mi právě řekla.. chtělo se mi brečet, ale něják sem se udržela.. tak sem se jako zeptala: To jako fakt? No, a jako doslova si to nemapamtuju, ale pak mi ségra prostě řekla:"Ne! To byl vtip!"
No, tak jako samozřejmě sem byla strašně moc šťastná, ale furt sem s njak nezpamatovala a křičela, jako že ji zabiju a že tohle ať mi už nedělá a jako ať dneska už na mě nikdo nemluví a tak.. no.. pak mi jako ještě řekla ať hádám co mam doma.. "No to doufám, že máš t lístky.." sem ji odpověděla trošičku naštvaně.. no a jako vona"No mam.. dva.. jeden pro Míšu (mieshu) a druhej pro mě!!" Haha! Ono to bylo vtioný, ale já už byla tak vydeptaná, že sem už něják moc nereagovala... Pak sme se ještě dohadovali, jako jestkli má jít taky (nic sme nevyřešili)... a pak už sem to položla..
Hned na to sem zavolala Míše a převyprávěla jí to.. vona samo taky z toho byla hotová a říkala, že by se asi potento...
No.. pak sem sešla do kuchyně dát si čaj.. třak si ho nalejvám myšlenkama úplně mimo a pak na mě ještě ze zadu vybafne táta.... Já myslela normálně že mi vyletí ruka a dám mu takovýho lepáka,že mu uletí hlava, ale naštěstí sem to neudělala.. To y mi ho vrátil a já už by byla fakt na prášky..
Ale tak hlavní je, že ty lístky už má ségra doma a že už jenom čekaj na to, až s nima pudeme na koncert killerpilze!!
Tak pa a sry, když sem vás tímhle článkem nudila..
Brookie

A je to jasný!!

10. října 2006 v 20:23 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
Tak a je to na 100% jasný!!
POJEDU NA KONCERT KILLERPILZE!!!!!! JUPÍÍÍÍÍ!!!! S MOJI NEJLEPŠÍ KÁMOŠKOU!!!! 2X JUPÍÍÍÍÍ!!!!!
Vůbec tomu nemůžu věřit!! Vážně je uvidim!! Už ani ne za měsíc!! Lístky už sou koupený a souhlas rodičů i kámošky mam!! Ve čtvrtek 2.11. místo do školy pojedu do Prahy na autobusák kolem 10:00 už si budu hovět vedle mieschy a budu na cestě do mýho nej města München...Tam bysme měli přijet tak kolem 16:00 a moje přemilá sestřička by tam na nás měla čekat... Tu pak přemluvíme, aby nás hned odvezla do Mnichovskýho Media Markt (něco jako Baumax, Obi, atd.)!! A víte proč??
KILLERPILZE TAM DÁVAJ AUTOGRAMIÁDU!!!!!!! 3X JUPÍÍÍÍÍÍ!!!!!
No, a jako se asi fakt pokakáme, jestli dostanem něčí podpis a fotku a AAAAAAAAAA!!!!! Já se tak mrtě těšim!!!! No, tak pak asi pojedem na chvíli k ségře domů si dát věci a už se připravovat na ten koncík... Tam bych řekla, kdyby stačilo bejt tak 2 hoďky před tim..
No, pak si budem 2 hodiny užívat úúúúúúžasnýho koncíku... apak pojedem nadšeně domů a celou noc nebudem spát...
Já vim, asi bych si to neměla tak do podrobna plánovat, ale myslim, že to tak něják bude!! Takže mi můžete jenom tiše závidět (nic proti - vtip) a doufat, že taky jednou budete moct jít na jejich koncík.. No, já ván pak sem dám fotky a do podrobna vám řeknu, jak to všechno bylo.. Tak už sem se povytahovala dost!!
Tak papa
Vaše Brookie

Nádherná fotky s tetováním :-)

9. října 2006 v 19:44 | Brookie |  Bill Kaulitz
No, tak zas jenom jedna fotka, ale stojí za to, ne?? Nevim, jak vám, ale mě se to Billovo tetování šíííííííleně líbí... k němu se to prostě úplně výborně hodí..

Supa plakát!!

9. října 2006 v 19:42 | Brookie |  Bill Kaulitz
Tak vy možná tenhle plakát znáte.. je už hodně starej z německýho Brava... mě se šíííleně líbí a nevim, co bych za to dala, ho mít doma... Dokonce sem si o něj napslala jednomu klukovi, kterej ho má, ale chtěl za to něco o LaFee a já toho sice o ní mam hodně, ale na 2. straně sou většinou TH, takže nic, mno.. Tak se na něj můžu dívat aspoň na netu ;-D

Bez Toma

9. října 2006 v 19:34 | Brookie |  Fotky - TH
POMOC!! KDE JE TOM??
Mááámííííí!!
Tohle přece nejsou Tokio Hotel... to sou jenom Tok.. .otel ! !Tak jestli někdo víte, co při týhle akcičce bylo s Tomem, tak pls písněte nebo umřu zvědavostí...Sweeeet fota

9. října 2006 v 18:57 | Brookie |  Kaulitz Twins
Tohle sou fakt mooooc překrásný fotky.. posuďte sami..

Fotky z TV

9. října 2006 v 18:52 | Brookie |  Fotky - TH
Čaulitz lidičky..
konečně sem se odhodlala vám sem dát zas nějáký fotky.. dělám to poslední dobou nerada, páč v tom mám šííílenej bordel a vůůůbec se v tom nevyznám.. Tady v počítači mi denně přibejvá tolik nááádherných fotrk, který tady vůbec nejsou a já sem hold líná je sem každej den dávat.. njn.. tak mi kdyžtak promiňte, když sem tam nějáká fotky tady bude 2x
dík moc
Brukinka
Bill:
Tom:
Georg:
a všichni:
Tadyta je dost hustá.. aby se nám Bill nepřechválil :-) A ostatní se nádherně usmívaj..
A tadyty 2 se výborně hoděj jako pozadí na plochu...
Teda jako to chlapa si můžete zadělat nějákejma ikonkama, že jo.. :-D
No, to je vše..

CD - Come together

4. října 2006 v 19:42 | Brookie |  Novinky
Takže: Možná už to některý víte, ale já to sem dám.. BRAVO (jako to německý) bude teď někdy slavot svoje 50tý narozky a proto vydali jedno spešl CD... Tady máte seznam písníček:
1 Nena feat. Duncan Townsend - Caravan of Love
2 Reamonn - Come together
3 Tokio Hotel - Instant Karma
4 The Rasmus - SOS
5 Silbermond - Blaue Augen
6 Killerpilze - Skandal im Sperrbezirk
7 Sasha - Wouldn't It Be Good
8 Joana Zimmer - Bright Eyes
9 Jeanette - Like A Virgin
10 US5 - Club Tropicana
11 Yvonne Catterfeld - Ain't No Sunshine
12 Paris Hilton - Do Ya Think I'm Sexy
13 Vanessa Petruo - End Of The Road
14 LaFee - Du liebst mich nicht
15 Herbert Grönemeier - Da Da Da
16 Christina Stürmer - Kinder an die Macht
17 Rosenstolz - Hinter dem Horizont
Sou to nezveřejněný písníčky různých interpretů, který sio mohly vybrat nějákou jejich oblíbenou písničku a přezpívat ji.. Naši miláčci TH si vybrali od Johnna Lenona.. Je vážně super!! Mam ji stáhnutou a jestli chcete, tak vám sem dám sdresu kde.. Taky sem můžu dát, kde můžete stáhnout celý album.... tak jestli chcete, tak mi dejte vědět..
vaše Brookie