Leden 2007

Ukázka Harry Potter a Fénixův řád

29. ledna 2007 v 16:52 | Brookie |  Mimochodem
Mno... máte tady úplně žhavou informaci, kterou (teda možná kromě těch, co mě znaj) o mně ještě nevíte.. Mam strašně ráda Harryho Pottera.. Jako takovej ten maximální fanoušek v žádnym případě nejsem - jako že bych všechny díly měla přečtený aspoň 5krát.. :-D, ale asi před rokem sem byla blázen do Daniela Radcliffa (herce Harryho... ehm.. kdyby nááááhodou ;-D) a prostě miluju ty filmy a příběhy a tu spisovatelku a prostě.. myslim, že je to prostě supa... Co dodat.. Mno.. tak proč vám to vlastně píšu... Dám vám sem totiž ukázku z pátýho dílu (jako filmu), kterej má přijít do kin 19.7.2007.. Je to sice anglický a bez titulků, ale tak.. To je snad jedno, ne? ;-p
Brukinka
P.S.: Je to na tý stránce úplně dole :-)

Novej klip TH - Über´s Ende der Welt

25. ledna 2007 v 14:59 | Brookie |  Videjka
Tak jak už určitě víte, máme od našich miláčků konečně po dlouhý pauze zase něco novýho!! Sice to sem dávám s krapet většim zpožděním a většina z vás ten klip už určo viděla, ale nebyl by to můj blog, kdybych to sem nedla, že jo.. ;-p
Tak tady ho máte:
P.S.: Možná se vám teď trochu znepřátelim, ale mně osobně se ZAS TAK AŽ MOC nelíbí.. Jako líbí se mi hodně, ale ostatní sou lepší.. Takový barevnější, veselejší (ehm.. no doře, to zas ne), ale prostě Tokio Hotel.. Tohle mi připadá na ně takový strašně nezvyklý..
Tak doufám, že i přesto sem nepřestanete chodit.. :-)
Brookie

Jakej je tvůj nej časák?

24. ledna 2007 v 19:30 | Brookie |  Ankety a testy
Tak můj asi Bravo, ale to německý je 1000x lepší... Jo, tak to kdyžtak berte jako váš nejoblíbenější ČESKEJ časopis, ju?! ;-)


Půjdu na koncert Tokio Hotel!

23. ledna 2007 v 21:30 | Brookie |  Tokio Hotel
Mam to v rubrice Mimochodem, ale pro mě to je ta neujúžasnější událost v životě! A dneska to začalo! Už určitě víte, že tady budou Tokio Hotel! 3.4. přijedou do Prahy a pár dní (nevim přesně, ale už to tady někde mam) do Ostravy!
Mno.. a jak sem se každej den koukala na www.sazkaarena.cz, tak sem zjistila, že si můžu i koupit lístky za 790,- na stábí u podia!! :-) Jo, čtete dobře! Tak sem hned koumala, kdy a kde to koupit.. Doukomala sem se (fakt až tak za 14 dní), že to pude koupit všude, kde je něco se SAZKOU.. Takže klidně i v trafice.... Tak sem požádala svoji hdnou maminku, aby tam dneksa o půl devátý ráno zašla a koupila to.. Mno, tak po první hodině ve škole sem jí voalal a vona samo: "Mno, tak u pódia už to bylo vyprodaný" Ale jí (narozdíl třeba od sestry) tyhlety triky moc nejdou, tak sem krapet poznala, že si dělá srandu a ve třídě sem hned začala šíleně řvát, že sem se konečně dočkala.. To je nádhernej pocit.. :-)
Ty lístky vypadaj asi takhle:
Brukinka

Tokio Hotel - Übers Ende der Welt - Přes konec světa

22. ledna 2007 v 14:52 | Brookie |  Texty a překlady
Übers Ende der Welt
Wir sind durch die Stadt gerannt
Haben keinen Ort mehr erkannt
An dem wir nicht schon einmal waren
Wir haben alles ausprobiert
Die Freiheit endet hier
Wir müssen jetzt durch diese Wand
Verlager' dein Gewicht
Den Abgrund siehst du nicht
Achtung, fertig , los und lauf
Vor uns bricht der Himmel auf
Wir schaffen es zusammen
Übers Ende dieser Welt,
Die hinter uns zerfällt
Wir schauen noch mal zurück
Es ist der letzte Blick
Auf alles, was für immer war
Komm, atme noch mal ein
Es kann der Anfang sein
Morgen ist zum Greifen nah'
Verlager' dein Gewicht
Den Abgrund siehst du nicht
Refren
Lass es alles hinter dir
Es gibt nichts mehr zu verlieren
Alles hinter dir und mir
Hält uns nicht mehr auf
Verlager' dein Gewicht
Guck mir ins Gesicht
Refren 2x
Přes konec světa
Běžely jsem skrz město
Už jsme nepoznali žádný místo,
kde jsme ještě ani jednou nebyli
Všechny jsme zkusili
Volnost tady končí
Musíme teď skrz tuhle zeď
Přesuň svoji váhu
Tu propast nevidíš
Pozor, připrav se, teď a běž
Před náma se láme nebe
Spolu to zvládneme
Přes konec světa,
kterej se za náma rozpadá
Ještě jednou se podíváme zpátky
Je to poslední pohled
Na všechno, co bylo na věky
Pojď, ještě jednou se nadechni
Může to bejt začátek
Zítřek je na dosah
Přesuň svoji váhu
Tu propast nevidíš
Refrén
Nech to všechno za tebou
Už není nic na ztracení
Všechno za tebou a mnou
Už nás nezadrží
Přesuň svoji váhu
Podívej se mi do obličeje
Refrén 2x

Kousek z nový singl TH

17. ledna 2007 v 18:50 | Brookie |  Novinky
Tak tady máte úryvek z nový singl od Tokio Hotel "Übers Ende der Welt", která bude zveřeněná 26.ledna.. Takže už tenhle pátek za tejden.. To je už fakt za malililinkou chviličku.. :-) Celýho alba se pak dočkáte už 23.února... Teda jenom část z vás, páč to samo jenom v Německu, že jo.. :-) Vás pak můžu poimformovat, páč zrovna koncem února přes něj jedu do Itálie si zalyžovat (teda pokud už konečně napadne sníh)! Ale to už sem nepatří.. ;-p
Tak si to užijte a upozorňuju: (nečekaně) Je to mrtě krásný!! :-)
Brukinka

Pusinka od něj jen pro tebe

16. ledna 2007 v 16:49 | Brookie |  Tom Kaulitz
Když sem tak brouzdala po netu, tak sem našla jednu úžasnou fotku! Možná už ji někdo znáte nebo už dokonce někdo víte, že to je fotomontáž, ale mě se hrozně líbí a nemyslim si to, tak ji vám sem dávám.. :-)
"Posílám ti....."
P.S.: Doporučuju, jako pozadí na plochu ;-)
Brookie

Jak vzniklo "Brukinka/Brookie"?

15. ledna 2007 v 15:39 | Brookie |  Něco málo o mně
Jedna holčina mi napsala na mejla, jak vlastně vznikla moje přezdívka a když sem o tom tak přemejšlela, tak to ani není tak blbá otázka.. Sice to většinu z vás zajímá asi tolik, jako kočka žere trávu, ale stejně vás poinformuju ;-)
Takže: Jak možná víte, tak to, co na světě asi nejvíc zbožňuju (ne tak úpa do slova) jsou psi! Už od tý doby, co umim myslet, tak si strašně přeju psa! Úplně jedno jakýho... velkej, malej, chlupatej, holej.. Fakt totálně jedno! Naši si asi neuvědomujou, že ybch už nic jinýho na světě nechtěla a strašně nerada o tom s nima mluvim, protože maj vždyckytakový ty kecy: "A co s nim, když pojedem pryč? A stejně tě to po tejdu přestane bavit! Víš, jak takovej pes žije dlouho?" Nj, maj částečně pravdu, ale přesně tohle říkali rodiče mý sestřenice taky...... a vida! Jendoho dne si přivezla domů psa, všichni si ho zamilovali a když nešťastně umřel, hned si pořídili jinýho! To sem tátoj (kterjk je proti víc než máma) říkala taky a on, že prej přesně tohle nechce! Taky tady je ještě jeden problem: Táta je alergickej na (hlavně psí) chlupy. Jo, teď si určitě řeknete: "Jo, tak to pak chápu, že žádnýho nemáš!" Ale já teda ne! Můj brácha (kterej už dávno nebydlí doma) BYL taky alergickej na (kočičí) chlupy a pořídil si se svou hokou hned 2 kočky..... a vida! Alergie je čím dál lepší a nejdnou zmizela! Ach jo.. :-(
Mno.. a protože mam takovou stráááááášně hodnou sestřičku, která taky všechno, co dělám podporuje a snaží se mi vždycky něják pomoct jednou přijela (z Německa) s tím, že nám konečně pořídí psa.. Jednoho večera mamku a mě posadila do auta a jeli sme spolu do Nový Paky.. Tam sme si podali ruku z jednou paní a když sme prošli brankou a já viděla ceduli "Pozor pes" a vedle toho krásnou fotku (nevim, jak se to skloňuje) Kavalíra King Charles Spaněla, kterýho má právě moje setřenice.. Tak už sem věděla, o co go a když mě ještě u dveří 2 krááásný pejci přivítali, tak sem byla úplně bez sebe radostí.. Ta paní nás hned zavedla přes obývák do jednoho malýho pokoje, kterej patřil vlastně jenom těm psům.. Byla tam taková malá ohrádka s boudičkou a v ní 4 malý krásný roztomiloučký štěnátka! Nemohla sem tomu uvěřit! Mno.. a jak sem si je postupně hladila a držela je v rukou, tak máma se Radunkou zatim kecali s tou ženskou.. Ona byla vážnou oficiální chovatelkou těch psů a tyhle 4 pejsánci byli z toho druhýho (jak se tomu říká?).. no, prostě to bylo podruhý, co se její fence narodili štěnata.. A jak to tak u chovatelů bejvá, tak svym prvním štěnatům dávaj jména začínající na "A" a druhým na "B".. No.. a já držela v rukou malou Brukinku.. :-)
Mno.. a protože se mi to méno šíleně líbí a nechci na Brukinku zapomenout, tak sem si to vybrala, jako svojí přezdívku.. Jako to, že Brukinka je zdrobnělina od Brookie vám doufám došlo.. ;-)
Byla krásná! Černohnědá a já se do ní úplně zbláznila.. :-) Tak jako, že tu si vemem.. Akorát byla ještě moc malá na to, abysme ji vzali sebou hned.. Tak jako ať jim časem zavolám a řeknu, že ji teda 100% berem, protože prej by měla klidně i jiný zájemce.. Mno.. tak sme to doma s rodinkou jetě všechno pořádně probírali a sestřenice z toho byla taky strašně šťastná, že konečně budu mít taky psa a ještě k tomu stejnýho, jako ona.. Tak sem tý ženský asi po tejdnu zavolal, že si ji teda berem.. Ale pak mi to začla mamka rozmlouvat a táta tuplem.. A něják.. Jako ne, ž ebych jí já přestala chtít.. Ale je to doclea těžký dosáhnout něčeho, proti čemu oba rodiče pevně stojej.. ;-(
A tak z mýho dlouhozdajícího se sne nakonec stejně bylo "jenom" hladění a mazlení se s tím, po čem tak strašně toužim... A můžu jenom v naději, že se mi to jednou splní snít dál.. ;-(
Každej den i noc sem kvůli tomu brečela a když sem konečně myslela, že už nepotřebuju, tak s představte, že sem se teď taky zase rozbrečela.. Ne.. ale tak to je jenom detail, že jo.. :-)
Tak doufám, že vás tohle moc nenudilo a
JESTLI MÁTE PSA, TAK VÁM HROZNĚ MOC ZÁVIDIM! Važte si toho.. nemá ho každej.. :-(
Brookie :-)

Tokyo Motel - reklama

12. ledna 2007 v 21:32 | Brookie |  Videjka
Tak sem se rozhodla, že sem dám i videjka s Tokyo Motel.. :-) Mě se to strašně líbí a doufám, že se nebudete zlobit, že to sou takový kraviny a že Billa urážej, ale oni to berou fakt jako srandu a ... proste se nezlobte.. :-)
A tohle je parodie "s Billem" jedný reklamy.. Asi ji neznáte.. Dávali ji hrozně dávno a bylo to to samý akorát tam šéf řval na chlapa, jestli jako vůbec umí číst.. No a tady je to jestli umí zpívat... :-D A jestli to nechápete, tak nevadí.. :-)

Tokyo Motel - v jeho šatně před koncíkem

12. ledna 2007 v 21:17 | Brookie |  Videjka
Tak sem se rozhodla, že sem dám i videjka s Tokyo Motel.. :-) Mě se to strašně líbí a doufám, že se nebudete zlobit, že to sou takový kraviny a že Billa urážej, ale oni to berou fakt jako srandu a ... proste se nezlobte.. :-)
Tohle je ještě jedno videjko před koncertem... v jeho šatně.. myslim, že 2. který sem viděla..

Tokyo Motel - všední den

12. ledna 2007 v 21:12 | Brookie |  Videjka
Tak sem se rozhodla, že sem dám i videjka s Tokyo Motel.. :-) Mě se to strašně líbí a doufám, že se nebudete zlobit, že to sou takový kraviny a že Billa urážej, ale oni to berou fakt jako srandu a ... proste se nezlobte.. :-)
Mno.. a tady máte, jak vypadá takovej všední den našeho slavnýho "Billa"... :-)

Tokyo Motel - jak řádí v hotelu

12. ledna 2007 v 21:07 | Brookie |  Videjka
Tak sem se rozhodla, že sem dám i videjka s Tokyo Motel.. :-) Mě se to strašně líbí a doufám, že se nebudete zlobit, že to sou takový kraviny a že Billa urážej, ale oni to berou fakt jako srandu a ... proste se nezlobte.. :-)
Tohle je myslim to nejznámější a první, co sem viděla.. :-)

Tokyo Motel - příprava na koncert

12. ledna 2007 v 21:04 | Brookie |  Videjka
Tak sem se rozhodla, že sem dám i videjka s Tokyo Motel.. :-) Mě se to strašně líbí a doufám, že se nebudete zlobit, že to sou takový kraviny a že Billa urážej, ale oni to berou fakt jako srandu a ... proste se nezlobte.. :-)
Tady máte "Billa" krátce před koncertem :-)

Tokyo Motel - změna účesu

12. ledna 2007 v 20:57 | Brookie |  Videjka
Tak sem se rozhodla, že sem dám i videjka s Tokyo Motel.. :-) Mě se to strašně líbí a doufám, že se nebudete zlobit, že to sou takový kraviny a že Billa urážej, ale oni to berou fakt jako srandu a ... proste se nezlobte.. :-)
Tady máte, jak si Bill změnil svůj účes... Mrtě pěkný.. :-) Ale stejně je trochu blbý, že tomu (některý) nerozumíte.. :-(
Brukinka
Tady část 1.:
A tady část 2.:

Tokyo Motel - dopisy od fanynek

12. ledna 2007 v 20:52 | Brookie |  Videjka
Tak sem se rozhodla, že sem dám i videjka s Tokyo Motel.. :-) Mě se to strašně líbí a doufám, že se nebudete zlobit, že to sou takový kraviny a že Billa urážej, ale oni to berou fakt jako srandu a ... proste se nezlobte.. :-)
Akorát u tohodle byste měli umět dobře německy, protože se tady hodně mluví.. Ale nebojte dám sem ještě jiný! Doufám, že vám nebude vadit, když nebudou ve správnym pořadí (jako, od nejstaršího po nejnovější), páč to sama nevim.. heh.. :-)
Brukinka

Pár otázek pro SM

11. ledna 2007 v 21:06 | Brookie |  Rozhovory
Čtyři dlouhý měsíce ste byli denně od deseti hodin ráno do deseti večer ve studiu. Netrpělo na tom vaše soukromí?
Thomas: Skupina je naše soukromí! Nejsme žádný kolegové v práci, jsme nejlepší kámoši! Celej náš čas trávíme spolu. Ikdyž celej den nahráváme písničky, jdeme večer pak stejně spolu do kina. Nikdy nás nemáme dost!
Ale vždyť vy na sobě sedíte už prakticky osm let...
Thomas: Právě proto! Zažili sme toho spolu tolik - to do sebe zapadá! Museli sme pro úspěch tvrdě pracovat a žili ze začátku ve čtyř jenom na 28 m čtverečných! A pak to najednou šlo nuly na sto: Byli sme jeden rok na tuře, v deseti státech.Tyhle zkušenosti, který si skrz to rozdělujem, ostatní těžko dosáhnou.
Znamená to, že kromě skupiny nemáte přátelé?
Stefanie: Jo, máme...
Thomas: ... ale ne tak dobrý!
Není to jako právě jako holka někdy těžký, když je se někdo musí bavit furt jenom s chlapama?
Stefanie: Nee, kluci jsou přece stejně citlivý, jak holky! (smích) Ale pravda je: Mam nejlepší kamarádku! Je studentka, bydlí jenom dvě stanice od mýho bytu v Berlíně. Jí zavolám, když mi kluci někdy lezou na nervy... (smích)
A jinak jset všechny přátelé z dřívějška ztratili?
Thomas: Je to těžký, udret ten kontakt, když je člověk tak často na cestách...
Stefanie: A často od nich jdou pak řeči jako: "Vy si teď určitě myslíte, že ste vzácný" - nebo tak. Pak se pozná, že to nikdy nebyli praví kámoši.

Andreas Nowak

11. ledna 2007 v 20:07 | Brookie |  Silbermond
Tak končně sem vám o jednotlivcích něco málo sehnala.. Jako tolik jako např u TH to není, ale tak mohlo by vám to snad stačit.. :-)
Jméno: Andreas Nowak
Narozen: 30.12.1982 v Bautzen
Výška: 181 cm
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Bydliště: Berlin
Sourozenci: žádný
Koníčky: spát, !jezdit na koni!, jeho přítelkyně
Funkce ve skupině: bicí
Oblíbený alba: II 2 od Led Zeppelin, Reise Reise od Rammstein, Perfect View od Myballoon
Můj názor: Andi je asi nejnenápadnější člen SM! Drží se v pozadí snad ještě víc než Johannes (a to už je co říct) a fakt toho moc nenamluví! Když sem se ale koukala jednou na VIVA life, když tam byli, tak tam mluvil úplně normálně (sice strašně tiše, páč má fakt takovej hrozně zvláštní tichej /až tajemnej/ hlas) a strašně vtipkoval! Fakt má supa smysl pro humor :-) Mno.. a jak ste si už možná všimli, tak jeden z jeho koníčků je jeho přítelkyně.. Jo, je to tak! Jako jedinej z "Měcíce" je zadanej! O jeho holce vim ale jenom, že se menuje Marleen :-! a jinak nic.. Ale štve mě to a ani nevim proč.. :-D
Mno.. bohužel od Andrease mam jenom tuhle jednu fotku (kdyžtak se můžete podívat na článek "Kdo je kdo?" .. Tam mam ještě jednu.. :-) A časem ještě nějáký seženu.. :-)

Thomas Stolle

11. ledna 2007 v 19:57 | Brookie |  Silbermond
Tak končně sem vám o jednotlivcích něco málo sehnala.. Jako tolik jako např u TH to není, ale tak mohlo by vám to snad stačit.. :-)
Jméno: Thomas Stolle
Narozen: 23.9.1983 v Bautzen
Výška: 189 cm (není zrovna nejmenší :-D)
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: modro-šedá
Bydliště: Berlin
Sourozenci: bratr (Johannes), sestra (?)
Koníčky: sbírání kytar, psaní textů, politika (blázen?)
Funkce ve skupině: kytara, klavír, částečně zpěv
Oblíbený alba: perfect view od My Balloon, between here and away od My Balloon, The weight of circumstances od Die Happy, One by One od Foo Fighters
Můj názor: Mno.. tak Thomas je takový sluníčko... Heh.. tak to zas ne.. Ale příde mi, že se furt usmívá! Jen na málo fotek se snaží tvářit vážně.. :-D! Taky se o něm říká, že je to "kreativní hlava".. Což namená, jako že většina melodií a textů je od něj! Ten, kdo vymyslel ten krásnej název "Silbermond" (Stříbrnej měsíc) taky není nikdo jinej, než on.. :-) /a taky se líbí Míše, ale tak to jako pššššš!! To sem nepsala já.. :-) O:-))
"Sám" :-)
S kytarou :-)
S akustickou kytarou :-)
A s piánkem :-)

Johannes Stolle

11. ledna 2007 v 19:40 | Brookie |  Silbermond
Tak končně sem vám o jednotlivcích něco málo sehnala.. Jako tolik jako např u TH to není, ale tak mohlo by vám to snad stačit.. :-)
Jméno: Johannes Stolle
Narozen: 23.6.1982 v Bautzen
Výška: 187 cm
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: zeleno-modrá
Bydliště: Berlin
Sourozenci: brácha (Thomas), sestra (?)
Koníčky: dívat na televizi, číst, jezdit autem, fitness
Funkce ve skupině: baskytara
Oblíbený alba: Rage against the Machin od RATM, Californication od Red Hot Chili Peppers, Planet of the Apes od Guano Apes
Můj názor: Mno.. tak mně osobně se Hannes líbí asi ze všech (kluků samo) nejvíc.. Je na mě sice krapet starej, ale stejně bych ho sežrala.. :-D Ne, tak to zas přhánim, ale musíte uznat, že je fakt docela pěknej.. A taky mi strašně příde, že si sou s Thomasem šíleně podobný! Když sem je ze začátku ještě vůbec neznala, tak sem si nikdy nezapamatovla kterej je kterej! :-) No, a jináč mi příde, že Johannes není zrovna nějákek, kterej chce za každou cenu bejt středem pozorností, ale že se spíš naopak drží trochu stranou.. Bas je pro něj ten ideální nástroj :-) A když se snaží (třeba při solovkach), tak tak (krapet nechutně ;-p) vyplazuje jazyk.. Ale to mu v žádnym případě nevyčítám.. :-D
Tady lidem jednou výjimečně taky něco oznamuje.. :-) Jo, mimochodem má takovej docela hlubší (basovek:-D) hlas.. :-)
Pššššššššš :-)