Červenec 2007

(krásný) fotky Jana bez masky

31. července 2007 v 23:43 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Tak tyhle fotky sem dneska našla a úplně sem se do nich zabouchla.. Všude, kde jsem viděla Jana bez masky, se mi ani nějak moc nelíbil ale tohle? To je totalni šílenost! Je kráááásnej!!! :-D Asi mám novýho oblíbence u Nevada Tan.. ;-) Uznejte....
Tady ještě schovanej..
A už ne... ;-)
Brookie

Novej klip Neustart

31. července 2007 v 13:49 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Neuvěřitelný, jak jsou teď všichni interpreti pylný.. Tyhle album, tamta song, tenhle video.. No, každopádně Nevada Tan nejsou pozadu a taky maj novej klípek k songu Neustart.. To mám s překladem docela co dělat.. Doufám, že to stihnu aspoň do Vánoc.. :-D
Mno nic.. Na video se můžete podívat TADY! Mně osobně se samozřejmě líbí, ale třeba Vorbei bych řekla, že je lepší, protože přece jenom tenhle je takvej "obyčejnej".. Jako že na něm není nic zvláštního, ale nechci vám do názoru kecat..
Brukinka

Nevada Tan - Neustart

31. července 2007 v 13:42 | Brookie |  Videjka
;-)

Novej song Alles verloren

30. července 2007 v 11:04 | Brookie |  Bushido
Ach jo.. Vůbec nevim, co vám sem mám psát. Teda jako spíš nevim, jak vám mam říct, že Bushido je fakt tak tsrašně úžasnej. Když jsem se koukla na tenhle klip, sem zkameněla, jak socha a div se nedívala s otevřenou pusou. Fakt, ty jeho texty a k tomu ta krásná melodie... To se vůbec nedá popsat, jak moc to je dokonalý..
Dobře, já vim, že každej tohle nemusí, ale všichni musíte uznat (zvlášť po tom, co se podíváte TADY! na ten klip), že Bushido není žádnej amatér, ale citlivej a ve skutečnosti hodnej raper, kterej má prostě talent..
:-)
Mimochodem, ten text vám sem TŘEBA někdy dodám.. Musíte mě chápat, že přeložit takovou raperskou písničku není jenom pět minut.. Ale ten text je vážně strašně smutnej a upřímnej a já tenhle song zbožňuju.. No, uvidim.. Ale jestli to sem dám, tak asi ne moc rychle.. O práznidnách jsem na kompu spíš málokdy.. ;-)
Brukinka

Bushido - Alles verloren

30. července 2007 v 10:56 | Brookie |  Videjka
:´-(

Brookie

Novej singl Beweg dein Arsch

30. července 2007 v 10:47 | Brookie |  LaFee
No, a když už Christina má druhý album, tak je potřeba i novej singl, že jo.. Tak tady ho máme.. Dokonce i video k němu - KLIK! Musím uznat, že to je jaksi "originální", ale ten song je krapet jinej, než ty ostatní od LaFee a mně se upřímně líbí jenom ten vysoce zpívanej refrén a to video se mi zdá taky takový divný, chaotický.. Ale svůj názor si musíte udělat sami..
Brookie ;-)

LaFee - Beweg dein Arsch

30. července 2007 v 10:42 | Brookie |  Videjka
;-)

Nový album Jetzt erst recht

30. července 2007 v 10:41 | Brookie |  LaFee
A další album. LaFee se nám může pochlubit s "Jetzt erst recht". To bohužel ZATIM ještě nemam, protože LaFee mám sice ráda, ale na tolik, abych si kupovala její CD za celých 15 Euro jsem bohužel moc chudá. Na cestě do Čech se stavíme se sestřičkou na hranicích, kde si ho koupim od Větnamců skoro original za 2 Euro.. ;-)
Takže seznam písniček vám sem teď nemůžu dát, páč bych to musela zkopčit z jiných blogů, což je trapný, ne? ;-)
Tak až ho budu mít, tak dám vědět. Papa
Brukinka

Nový album - Mit Pauken und Raketen

30. července 2007 v 10:23 | Brookie |  Killerpilze
Konečně je to tady! Po dlouhym čekání jsme se dočkali druhýho alba našich houbiček.. Sice už bez Schlagiho, ale i tak je na něm 14 skvělých songů. Já už ho mam doma, koupila jsem si ho teď v Německu, kde ještě na pár dní jsem.. Vřele doporučuju.. (tak ještě aby ne, že jo)
Tady máte jenom jednoduše seznam písniček (ikdyž vám to asi stejně nic neříká - kromě Liebmichhassmich), ale to je fuk, ne? :-D
1. Los (Teď nebo Start)
2. Der Moment (Moment)
3. Liebmichhassmich (Milujměnesnášejmě)
4. Meine Welt dreht sich (Můj svět se točí)
5. Für mich geschaffen (Pro mě vytvořený)
6. Ich will Gerechtigkeit (Chci spravedlivost)
7. Wir (My)
8. 40 Tage 13 Stunden (40 dní a 13 hodin)
9. Ich bin raus (Jsem venku)
10. Stress im Nightliner (Spěch v noční lince)
11. Richtig oder Falsch (Správně nebo špatně)
12. Ich brauche nichts (Nic nepotřebuju)
13. Andere Zeit (Jiný čas)
14. Letzte Minute (Poslední minuta)
Mimochodem jmenuje se (to album) "Mit Pauken und Raketen" (S bubny a raketami)
Brookie ;-)

Pár fotek ze Španělska

20. července 2007 v 1:41 | Brookie |  Něco málo o mně
Tak jsem vám slíbila, že vám sem dám pár fotek z Fuerteventura, což je jeden z Kanárských ostrovů a taky mym letošnim prázdnionovym místem na tejden..
Naše letadlo:
Krajina na ostrově (no k pohledání, ne? :-D ):
a s našim vypůjčeným autem
Výhled z hotelovýho balkonu (už trochu lepší):
Západní pobřeží, kde je zakázano koupání:
S trochou přírody:
Hladim velblouda:
dokonce i krokodýla
A ty 3 nejlepší nakonec.. ;-) Prostě paráááda!!!
Doporučuju ;-)
Brukinka

Mam takovou menší prosbičku

9. července 2007 v 22:23 | Brookie |  Mimochodem
Vim, že to je doooost blbý (nemusíte mi to psát do komentářů), ale udělali byste mi hroznou radost, kdybyste JENOM klikli SEM!
Moc vás prosím.. Je to blbost, ale moc mi tím pomůžete..
Kdyžtak předem děkuju :-*
Brookie

Brookie blog slaví narozky !!!

9. července 2007 v 12:58 | Brookie |  Mimochodem
HappyBirthday,
Brookie blog
Je to tak! Můj blog slavil 6.7.07 svoje PRVNÍ narozeniny! Je mu přesně rok! 6.7.06 sem zveřejnila svůj první člínek "Vítám vás".. :-) Mrzí mě, že sem si na tohle výročí nevzpomněla už dřív.. Přímo 6. sem sem ale ani psát nemohla páč sem byla ve Španělsku.. :-D Tak aspoň teď!
Brookie ;-)

Už ho mam doma!

8. července 2007 v 23:21 | Brookie |  Můj Ferda
UŽ JE TO TADY!!!
Konečně sem si vzala domů Ferdíka! Asi hodinu to tady všechno koumal a asi před půl hodinou spokojeně zalehl do svýho pelíšku, kerej sem mu udělala z krabice od bot.. :-) Ani nemňoukal, že byse mu stejskalo po mámě a už i použil svoji novou toaletu..
Fakt súpi - sem strašně šťastná.. :-)
Brukinka, milující (už ne budoucí, ale přítomná) maminka rozkošnýho Ferdy.. ;-)

Omlouvám se - byla sem na dovče ;-)

8. července 2007 v 2:01 | Brookie |  Novinky
Buenos dias, amigos!
Omlouvám se za krátký zanedbávání blogu.. Na tejden sem si to (naprosto spontáně) odfrnkla pár kilometříčků na jihozápad na jeden z Kanárskejch ostrovů Fuerteventura! Bomba jako! A víte proč spontáně? Muheheeeee ... Sme se totiž hned v sobotu, den po vyvědčeňovym pátku, sbalili a jeli autem do mýho nej města (München, pokud mě ještě moc neznáte :-P), kde sme na letušti teprve vybírali, kam vlastně poletíme.. Moc možností už nebylo, protože sme tam dojeli celkem pozdě a většina letů byla ráno, že jo.. Ale tak, nevadí! Španělsko taky dobrý, ne? ;-)
Pobyli sme si tam tejden.. Váleli se na pláži a u hotelovýho bazénu a seznámili sme se se zajímavou rodinkou.. Zajímavou proto, (a to vás možná bude zajímat), protože otec těch desetiletých dětí pracuje jako nějakej manager (jako moc dobře se v tohle směru taky nevyznám) v multifunkční hale v Düsseldorfu..
Což znamená: Nabízel mi, že se mam dycky jednou za čas podívat na jejich stránky a zjistit si, co tam bude kdy za koncerty a až se mi něco bude líbit (což zaručeně někdy bude.. nějaký TH, KP, NT, SM nebo klidně i nějaká ta Bravo Supershow), tak mu mám dát vědět a dá mi lístky zadara a pustí mě i do backstage případně na aftershowparty.. ;-)
Zatim sem o tom moc nepřemejšlela, ale když si uvědomim, co bych mohla takhle všechno zažít (za tu cenu, že Düsseldorf odsud není zrovna dva kroky, že jo..), tak se mi pak ta představa dost líbí.. ;-) Samo bych vzala sebou ještě mieshu (kdo neví - moje nej kámoška) a užívali bysme si.. ;-)
Mno a to je tak všechno.. Ještě vám sem dám časem pár fotek z mý dovči, který vás určitě nezajímaj, ale já je tady chci (i kvůli rodině a tak), takže máte smůlu... ;-P
(- Zas na druhou stranu: Kdo by si nechal ujít pohled na mě v plavkách??? -)
Adios!
Brookie ;-)