Září 2007

Ceský dokumentový video o KP

30. září 2007 v 22:42 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
Tak tady máte video z nejakejch zpráv nebo co.. Jako nic, co bych uz nevedela, ale dobrý se podívat, co kluci vsechno provadeli v Praze, co sem nevidela.. Bohuzel tam nikde porádne nejsem videt, ale tak.. to je snad jedno, ne? :-D
Kliknete tady!
Brookie ;.)

Hodnocení mýho blogu

21. září 2007 v 23:05 | Brookie |  Mimochodem
Tak když sem viděla na Baruščiným blogu (http://beruskaaa.blog.cz), že jí jedna holčina (majitelka http://tak-nejak-vsechno.blog.cz) ohodnotila blog, chtěla sem to taky zkusit.. Znát její názor a ukázat vám to, třea mi můžete napsat, esi souhlasíte, co byste ohodnotili jinak a tak..
Brookie

Klip Ein neuer Tag !?!?!

20. září 2007 v 20:01 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Tohle mě fakt jakože dooooost odrovnalo! Když si jedna hodná holčina přečetla, že mě štve, že Nevada Tan natočili Geht ab a ne Ein neuer Tag, napsala mi komentář, že právě tuhle moji nej písničku od nich už zklipovanou maj a dokonce mi tam napsala i odkaz.. Čuměla sem na to s otevřenou pusou a jako fakt mazec.. Mrtě se mi ten klip líbí.. Každej z nich tam je naprosto úžasnej! Furt se víc a víc těšim na ten koncík.. :-)
Vy se na něj můžete kouknout zde! Příjemnou zábavu.. ;-)
Brukinka

Nevada Tan - Ein neuer Tag

20. září 2007 v 19:40 | Brookie |  Videjka

Můj plán na 26.9. (koncík NT)

19. září 2007 v 18:18 | Brookie |  Mimochodem
Jak už určitě víte, tak ve středu příští tejden je od 19:00 koncert Nevada Tan v Praze v Music bar Futurum.. Už (docela dlouho) mam doma lístky a s Míšou tam samozřejmě chceme dorazit.. A sice tak, že nás tam hodí moje ochotná máma.. Zatímco my si pak budem užívat, ona se nějak zabaví a po koncertě mě doveze na Florenc.. HA! A to sice, protože v 23:55 (možná si někdo vzpomínáte, že sme přesně v tuhle dobu, ze stejnýho místa, stejnym busem jely před rokem na koncert Killerpilze do stejnýho města - München!!! Jj, už zas tam budu svý milovaný sestřičce a jejímu supi manžílkovi dělat spolčenost.. :-) Naši totiž oba přes víkend nebudou doma, tak máma přišla s tim návrhem, že když už bude ten prodlouženej víkend, tak proč je nenavštívit.. :-) Pojedu sice bez Míši, ale i tak si to budu užívat, protože jesi víte, tak právě v tuhle dobu se v Mnichově koná celoněmeckoznámej Oktoberfest, na kterym sem zatim byla jenom jendou (což je neuvěřitelný!!!) a to sice někdy, když mi bylo tak 7 nebo 8 :-D Takže se fakt maximálně těšim.. (Ani nevim, jesi víc právě na München - včetně rodiny, zážitků a fesťáku nebo na koncík NT :-D )
Brukinka

Novej klip - Geht ab

19. září 2007 v 17:20 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Jojo, bohužel je to tak.. Nevada Tan vydali svoji 4. singl Geht ab.. Nechápu, proč zrovna tuhle.. Mam ji z celýho jejich alba nejmíň ráda.. Co bych za to dala, aby udělali klip na Ein neuer Tag.. :-) Njn, nedá se svítit.. Můžete se na něj kouknout zde! Je docela dobrej, jako i že dobře udělanej a tak.. Ale setjně.. Ten song se mi moc nelíbí.. Takovej ... furt to samý.. A je to na mě asi moc tvrdý.. :-D
Brookie

Nevada Tan - Geht ab

19. září 2007 v 17:15 | Brookie |  Videjka

Budu chodit na cheerleaders ;-)

19. září 2007 v 17:03 | Brookie |  Mimochodem
Tak tady vám (nebo spíš jenom sobě.. :-D ) oznamuju, že příští úterý mám první trenink cheerleaders.. Jako docela dooooost se těšim.. Včera sem se tam byla přihlašovat, seznámila sem se a moji trenerkou - fakt suprovou pěknou holčinou, který je sice teprve 18, ale má o tom všem dobrýho scheina.. ;-) Už nás informovala o tom, jak to bude všechno vypadat a že do Vánoc budeme umět první sestavu a pak už to jenom pojede.. Budem jezdit po sportovních zápasech, školních besídkách, maturitních plesech a koncem dubvna i na mistrovství ČR!!! :-D To sem na sebe vážně zvědavá.. Už sem se včera i dneska dohromady tak hodinu protahovala a dokonce si už myslim, že sem na tom líp, než před třema dnima.. :-D Mno, to se uvidí.. Každopádně Terka s tím počítá, že budeme umět provaz a placku (takový to, jak si sednete na zem s roztaženýma nohama od sebe conejdál a lehnete si trupem na zem).. Už se nemůžu dočkat, až to budu umět.. :-)
Bude to stát na půl roku 1800,-, což samozřejmě není nic levnýho, ale každopádně je to lepší, než třea tenis, na kterej sem bohužel přestala chodit, protože ode mě chtěli 4 tácy za 1x tejdně.. Blázni! Roztleskávačky budou 2x hodinu a půl, což si myslim, že je slušný.. To se už dá něco naučit.. :-) Musim k tomu sice ještě počítat 300,- za pompony (takový ty třásně) a nějaký ty hadříky na to vystoupení, ale to už je v pohodě.. :-)
Fakt už se šíleně těšim a nemůžu se dočkat prvního tréninku v úterý! Slavnostě slibuju, že se budu každej den tak půl hodiny protahovat, protože výsledek za to bude rozhodně stát.. :-) Navíc to doporučuju všem holkám, který aspoň trochu baví takovejhle způsb sportu, protože cheerleaders sou v Americe velká moda a myslim, že k tomu maj důvod a možná to i časem příde sem.. :-) Já už se na tom podílim.. ;-)
Tak to jenom tak pro zajímavost.. :-D Aby kámošky neřekly, že sem to sem nedala.. :-D
Roztleskávačka Brukinka

Killerpilze - Letzte Minute - Poslední minuta

19. září 2007 v 16:52 | Brookie |  Texty a překlady
Letzte Minute

Heute ist der Tag
er ist so dunkel
ist so schwarz
und alles, was ich mir erhofft hab
zerstörst du ein letztes mal
leider ist es jetzt so weit
wir hatten eine schwere Zeit
und ich weiß, dir tut es wirklich Leid
doch deine letzte Chance ist vorbei

Bitte gib mir noch
Rafrain:
Eine letzte Minute
'ne schlechte oder gute
das wär mir jetzt egal
nimm meine Hand ein letztes mal
eine letzte Minute
'ne schlechte oder gute
das wär mir jetzt egal
sprich nur mit mir ein letztes mal
letztes mal


Nicht mal ein letzter Sonnenstrahl
die Welt mit einem Schlag total kahl
nur die Erinnerung ist noch da
doch nicht mal sie macht mich noch stark
ein leerer Platz ist nun besetzt
wie wichtig er war, merk ich jetzt
ein Loch in meine Welt gerissen
ich kann dir sagen: Mir geht's beschissen

Bitte gib mir nur
Refrain 2x

Letzte Minute 4x

Ein letztes mal
Poslední minuta
Dneska je ten den
je tak tmavej
tak čenej
a všechno, v co sem doufal
rozbiješ naposledy
bohužel už je na čase
měli sme těžký chvíle
a vim, že tebe to poravdu mrzí
avšak tvoje poslední šance je ten tam

Prosím ještě mi dej
Refrén:
Poslední minutu
špatnou nebo dobrou
to by mi teď bylo jedno
vezmi naposled moji ruku
poslední minutu
špatnou nebo dobrou
jenom se mnou naposled promluv
Ani poslední sluneční paprsek
svět je s posledním úderem úplně holej
zůstala tady jenom vzpomínka
ale ani ta mě teď neděla silným
prázdný místo je teď obsazený
právě sem si všiml, jak bylo důležitý
mam ve svým světe díru
můžu ti říct: Mam se na hovno

Prosím dej mi jenom
Refrén 2x
Poslední minuta 4x

Naposledy

Budu v YAM!

14. září 2007 v 18:38 | Brookie |  Mimochodem
Tak jak si možná domyslíte, tak tu moji skvělou fotku s Joem sem poslala do spousta (pěti) časáku, z toho 3 německý a YAM! mi odepsal a potvril, že se o to zajímaj a ať jim o tom napíšu něco víc..
Dneska mi od nich přišel dopis, kde mi už oficiálně oznamujou, že v jednom vydání určitě ta fotka bude i s tim mnou napsaným článkem.. Nějaký to potvrzení mi jenom musej podepsat rodiče, já jim to musim poslat zpátky a švups - budu v jednom z nejznámějších německých časáků.. :-)
Až vyjde a já se tam uvidim, tak sem dám ještě jeden článek a to už nebude jenom v rubrice "Mimochodem" ;-)
Potěšená Brukinka

Shrnutí koncertu

10. září 2007 v 17:33 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
Tak tady vám sem dám ještě takový shrnutí celýho večeru, protože táta měl vlastně pravdu, když říkal, že tamten článek je moc dlouhej, že to nikdo nebude číst.. :-D Ale samozřejmě, jesi vás zajímaj všechny ty detaily (jako taky třeba aby ste pochopili, proč tady mám takový zajímavý fotky s Benim a co se stalo Míše při focení s Mäxem, atd.), tak si to budete muset přečist..
Zatímco sme celkem i trpělivě čekaly, než nás do Rock Caféčka pustěj, furt někdo vycházel a vcházel do vchodu, ale mně to teda nijak nevzrušovalo. Pak, nevim přesně, kolik bylo hodin, ale myslim že tak kolem šestý se najednou do dveří postavil velkej chlap v černym, zařval: "Prostor!", my se samozřejmě uklidily pěkně, aby mezi náma byla ulička a hned za tim velikánem prošli skrčený a usměvavý Jo, Fabi a Mäx.
Přímo dovnitř nás pustili asi v sedm. Doběhly sme až k podiu a postavily se přímo do první řady, ikdyž trochu stranou (na pravý straně - tam kde dycky stojí Mäx).
Asi kolem osmý si to už k bicím mířil Fabi a jenom chvilinku za nim už kompletně všichni a začali hrát "Los". Ještě vim, že druhá byla "Stress im Nightliner", ale zbytek po mně nechtějte. Parádně sem si to užívala. Vždycky mezi písničkama sem na Joa řvala, ať mluví německy, protože mi tou angličtinou sem mu moc nerozuměla. Kupodivu mě zanedlouho poslechl a dokonce se ptal: "Mam mluvit německy? Rozumíte mi?" To sem se samozřejmě snažila ozývat ze všech nejvíc a docela se mi to i dařilo. A to sice i tak obecně. Sebe sem dycky slyšela dost znatelně na rozdíl od ostatních i při písničkách a docela dost sem si vyřvala hlas. Taky dost často Mäx a hlavně Jo něco komolili česky. S takovym "menšim" roztomilym přízvukem nám řekli třeba "Ahoj", "Máte to tu hezký" a "Mockrát děkujeme". Fabi při "Für mich geschaffen" odložil paličky a hrál na trumpetu.
Když sem pak už ke konci měla takovej pocit, že už se chýlíme ke konci, mezi každou písničkou, když bylo jakžtakž ticho, řvala sem: "Letzte Minute", protože to je moje nejoblíbenější a asi bych se zbláznila, kdyby ji nehráli. Naštěstí sem se dočkala a vážně sem byla úplně paf z těch krásnejch tonu, který se z těch varhan ozývaly.
Když odešli, všichni sme energeticky křičli "Zugabe" ("Přídavek") že to pak už jenom zahráli zkomolený "Richtig Scheiße". Zkomolený, jakože do toho zamíchali "Männer sind Schweine" a "American idiot", stejně jako sme to zažili už v Mnichově. K tomu ale ještě najednou na podium vlítnul jejich DJ, s přiléhavým tričkem, parukou a namalovanou pusou a začal tam s Joem do mikrofonu zpívat přehnaně vysoko text. Mäx se tam popadal za břicho, ale mně to přišlo celkem trapný.
Hned po koncertu sme se s Míšou vydaly ven a TAM čekaly, až se kluci objevej.. Vevnitř se nám nechtělo smažit. Pak, asi po hodině čekání, zničehonic koukám a u vchodu stojí nějakej hnědovlasej malej kluk s kšiltovkou, tak jenom: "Hele, není to náhodou Fabi? Náhodou je!" a zamířila sem za nim. Byl zabavenej podepisováním, tak když sem byla asi nejblíž, tak sem mu podstrčila s pár slovama svoji fixu na textil a ukázala na svůj batoh.
Bohužel to zas strašně nečekaný, takže jsem mu neřekla téměř nic. Zmizel v buse až moc rychle. Každopádně teď už sme počítali s tím, že zanedlouho přídou i ostatní a nemýlily sme se. Přímo před dveřma do busu, kam sme se už ze začátku tak fikaně postavily, sem Mäxovi podstrčila svůj batoh a něco (sakra, já už nevim co) mu řekla. Nebylo toho moc, ale stejně mi řek, že umim dobře německy a odkud sem. Odpověděla sem mu, že jako z Čech, ale že sem žila dlouho v Německu. Nevynechala sem ani to, že sme byly na jejich koncertě i v Mnichově a to ho vyloženě potěšilo. Batoh mi samozřejmě podepsal, dokonce si vzal moji fixu (sám žádnou neměl) a vyhovil s ní ještě jiným fanynkám. Naštěstí mi ji ochotně vrátil a když sem poděkovala, ještě sem mu stihla tak celkově pochválit koncert, na co mi se zářivým úsměvem taky poděkoval a napodobil Fabiho.
Pak už se k nám blížil fanynkama obklopenej Jo, kterej se ale ochotně s nechal s několika holkama vyfotit. Hned po tom, co Míša vyfotila Joa i se mnou, ještě sem mu řekla, že se mi strašně líbila "Letzte Minute" a on asi vytušil, že sem to byla já, která to tak hlasitě řvala a s potěšením se na mě usmál a poděkoval. Potom už taky zmizel za jeho kolegama.
Ještě sme se pak vyfotily s Benim a tím debilem, kterej tam trapčil u "Richtig Scheiße"
Sem si téměř jistá, že hráli tyhle písničky:
Ze starýho alba - Richtig Scheiße, Sommer, Springt hoch, Scheißegal, Ich kann auch ohne dich, Blümchensex, Ich habe Recht, Ich hasse dich
Z novýho: Los, Der Moment, Liebmichhassmich, Meine Welt dreht sich, Für mich geschaffen, Ich will Gerechtigkeit, Wir, 40 Tage 13 Stunden, Ich bin raus, Stress im Nightliner, Richtig oder falsch, Ich brauche nichts, Letzte Minute
Brukinka

Sobota 8.9.2007

9. září 2007 v 23:59 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
Tady máte tu delší verzi celý sobotu včetně události ještě před tim, než sem odcestovala do Prahy, ale tak celkově je toho tady mnohem víc a je to zajímavější a taky dobrý na pochopení těch fotek, ale nechám na vás, co si budete číst.. ;-)
Sobota 8.9.2007
Tenhle fakt významenej den začal ranní vstávačkou kolem devátý hodiny, kdy mě vzbudila mamka. Ta hned, než jsem se stihla doploužit dolů, abych dala nažrat Ferdovi, s tátou odjela do Chvalče.
Asi kolem půl desátý jsem vzala svýho kocourka do cestovní tašky a jela s nim na kole k veterinářovi. Naštěstí tam nikdo přede mnou nečekal, takže domů jsem se vrátila okolo desátý. Jako takovou menší snídani jsem si dala tvrdou nektarinku a šla si dělat transparent "Ich kann nich ohne euch" ("Nemůžu bez vás"), kterej sem už měla i na jejich minulym koncíku. Ještě než jsem stihla předkreslit tužkou druhý slovo, volala mi Bára, že už je přede dveřma.
Chvilku jsme si sedly do obyváku, hladily Ferdíka a kecaly o něm a o koncertě a tak nějak. Na její flashku jsem pak z počítače zkopírovala pár písniček a pak jsme se dohodly, že klukům z Killerpilze podstrčim její zelený tričko, který nosila už někdy v pátý třídě. Ujišťovala jsem ji, že není vůbec jistý, že se z Prahy vrátim i s podpisama, ale proč to nezkusit? Když mi pak zavolala Míša, že už je v HK na nádraží, Bára se rozloučila.
Chvilku jsem ještě dělala na svym transparentu a když přišla moje nej kámoška, pokračovaly jsme spolu. Ona ale na svym. Poradila jsem ji, aby napsala: "Ich brauche euch" ("Potřebuju vás") a držela ho při songu "Ich brauche nichts" ("Nic nepotřebuju"). Měly sme to podobný, ale proč ne?
Za nedlouho jsem ale začala pociťovat šílenej hlad, tak jsme si daly rejži s takovou paprikovou směsí, kterou nám den před tim uvařila mamka. Pak jsme ale hned pokračovaly.
Když už sme to měli zhruba za hodinu hotový, šla jsem si umejt hlavu (na sprchování už jaksi nebyl čas), stačilo mi sbalit si pár věcí (na přespání) do školního batohu, ustrojit se, vyfénovat vlasy, oblíknout, nalíčit, atd. Ještě jsme se rychle koukly, v kolik nám to jede pak v neděli ráno z Prahy a mazaly sme na MHD zastávku 12ky několik metrů od našeho baráku.
Na nádraží jsme si stihly koupit večeři - obloženou zabalenou bagetu, a bez problému sme nastoupili do autobusu směr Praha na nástupišti jedna. Téměř přesně v 15:08 jsme vyjeli a naprosto přesně v 16:50 jsme vystoupili na Florenci.
Stanici metra nebylo těžký nalízt, ale jak se dostat do podzemí na linku B, jsme se musely zeptat na informacích, páč sme si jeden ten blok obešly dokola a jaksi sme přehlídly schody dolů.
Metro nám přijelo za pár minut a my spokojeně 3 zastávky počkaly a na Národní třídě s jistotou vystoupily a vyšly ven z budovy na správný straně vlastně díky jednomu pěknýmu klukovi, kterýho jsem viděli jenom ze zadu, ale něčím nás zaujal, tak sme šly za nim. Bohužel nám hned před nosem odfrčel tramvají, tak jsme se vydaly hledat Rock Café, což taky nebylo tak těžký, protože už jsem se před tím dívala na mapy.cz, kde to přesně má bejt.
Pro naše zděšení už před vchodem stál hlouček holek. Navíc sme měly strašnou chuť na tu bagetu, ale jaksi si tam nebylo kam sednout. Tak sme jednoduše zalezly do KFC, kterej byl hned naproti přes silnici, koupily si (jako aby se neřeklo) malý hranolky a za sloupem, kam na nás nebylo vidět si sedly a vybalily naši už v Hradci koupenou večeři.
Když jsme si ve stejnym podniku ještě došly na záchod, zase jsme vylezly ven a postavily se taky před vchod. Nedalo mi to, tak jsem si vyfotila i tourbus, kterej stál přímo před Caféčkem a jentak ten vchod do klubu.
Zatímco sme celkem i trpělivě čekaly, furt někdo vycházel a vcházel do vchodu, ale mně to teda nijak nevzrušovalo. Pak, nevim přesně, kolik bylo hodin, ale myslim že tak kolem šestý se najednou do dveří postavil velkej chlap v černym, zařval: "Prostor!", my se samozřejmě uklidily pěkně, aby mezi náma byla ulička a hned za tim velikánem prošli skrčený a usměvavý Jo, Fabi a Mäx. Odehrálo se to strašně rychle, takže jsem zareagovala pozdě a natáhla ruku jenom na toho posledního - Mäxe. Mno, jako nic, co by bylo nějak výjimečný, kdybych jenom tušila, co se ještě všechno stane.
Každopádně nás přímo dovnitř pustili asi v sedm. Z batohu mi bohužel zabavili obě flašky vody, kterýma sem se chtěla zásobovat, ale zas na druhou stranu to nebylo nic neobvyklýho, že jo. Přešli sme celou kavárnu a zastavily se za celkem lamy hloučkem holek, kterej stál před schodama dolů. S Míšou sme se dohodly, že si batohy a mikiny dáme radši do šatny, tak kámoška šla a já zůstala na místě, aby nás náhodou někdo nepřeběhl. Samozřejmě se bez problému dostala zase až úplně ke mně, protože přece jenom ty všechny holky byly celkem rozumný.
Mno, tak kolem čtvrt na osm nás pak pustili z těch schodů a my doběhly až k podiu a postavily se přímo do první řady, ikdyž trochu stranou (na pravý straně - tam kde dycky stojí Mäx). Míša samozřejmě šťastná a mně to taky nevadilo. Před sebou sme měly zábradlí, kam sme si pohodlně mohli položit transparenty a vůbec - pěkně se opřít, případně podržet a nemusely sme se nikam mačkat a prostě pohoda.
Původně měl koncert začít o půl osmý, ale samozřejmě by to nebylo vono, kdyby tam přišly včas. Tak sme jenom už docela nedočkavě pozorovaly, jak na podiu všechny ty chlapi přinášeli ručníky a pití a zkoušeli nástroje a tak. Po půle sme s Míšou (asi jako jediný) chvílema řvaly: "Wir wollen Killerpilze" ("My chceme Killerpilze"), ale pomohlo to až někdy kolem (nevim přesně) osmý, kdy se začly ozývat tony jejich Intra (i třeba Kill Bill Theme).
Pak si to už k bicím mířil Fabi a jenom chvilinku za nim už kompletně všichni a začali hrát "Los". Ještě vim, že druhá byla "Stress im Nightliner", ale zbytek po mně nechtějte ***. Parádně sem si to užívala. Vždycky mezi písničkama sem na Joa řvala, ať mluví německy, protože mi tou angličtinou sem mu moc nerozuměla. Kupodivu mě zanedlouho poslechl a dokonce se ptal: "Mam mluvit německy? Rozumíte mi?" To sem se samozřejmě snažila ozývat ze všech nejvíc a docela se mi to i dařilo. A to sice i tak obecně. Sebe sem dycky slyšela dost znatelně na rozdíl od ostatních i při písničkách a docela dost sem si vyřvala hlas. Taky dost často Mäx a hlavně Jo něco komolili česky. S takovym "menšim" roztomilym přízvukem nám řekli třeba "Ahoj", "Máte to tu hezký" a "Mockrát děkujeme".
Když pak začli hrát "Ich kann auch ohne dich" ("Můžu i bez tebe"), téměř celej song sem nad hlavou držela svůj transparent. A protože nás tam fakt nebylo hodně (vlastně mam pocit, že vůbec), který měli nějakej plakát, nejdřív sem viděla Benniho, jak zaostřil a na mě se pak usmál a Mäx ho zanedlouho napodobil. Na Joa sem se taky furt dívala, ale ten mym směrem koukal jenom tak letmo a jestli si to přečet, tak sem nepoznala žádnou reakci, o Fabim nemluvně, protože toho sem za těma bicíma téměř neviděla. Ten pak při "Für mich geschaffen" paličky odložil a hrál na trumpetu.
Když sem pak už ke konci měla takovej pocit, že už se chýlíme ke konci, mezi každou písničkou, když bylo jakžtakž ticho, řvala sem: "Letzte Minute", protože to je moje nejoblíbenější a asi bych se zbláznila, kdyby ji nehráli. Naštěstí sem se dočkala a vážně sem byla úplně paf z těch krásnejch tonu, který se z těch varhan ozývaly.
Po docela dlouhym výstupu se jenom rychle rozloučili a utekli. Samozřejmě sme celkem všichni křičeli "Zugabe" ("Přídavek") a za krátkou chvíli se znova objevili. Myslim (a fakt si nejsem jistá), že to pak už jenom zahráli zkomolený "Richtig Scheiße". Zkomolený, jakože do toho zamíchali "Männer sind Schweine" a "American idiot", stejně jako sme to zažili už v Mnichově. K tomu ale ještě najednou na podium vlítnul jejich DJ, s přiléhavým tričkem, parukou a namalovanou pusou a začal tam s Joem do mikrofonu zpívat přehnaně vysoko text. Mäx se tam popadal za břicho, ale mně to přišlo celkem trapný. Všechny tam pak ještě oblejzával, Mäx div nespadnul.
Během koncíku, jedna holka, nedaleko od nás ukořistila Mäxovo trsátko, který ji úplně jednoduše předal z ruky do ruky. Pak jedno ještě hodil někam za nás. Holky, přímo uprostřed postříkali docela solidně vodou a o ručník, kterej na Jo hodil někam doprostřed byla ještě hodně dlouho krutá tahanice. Mně stačilo, když sem se jenom dotkla. Bylo zbytečný se o něj prát.
Hned sme teda jako první zamířily do šatny a já konečně uhasila svou nesnesitelnou žízeň tak, že sem dokonce svoji téměř plnou půllitrovou flašku vypila na ex. Protože nám nejdřív nějaký holky říkaly, že autogramiáda bude před vchodem na ulici, hned sme tam zamířily, ale byly jsme tam úplně samy. Jenom před dveřma do jejich busu stál takovej sympaťák, tak sem se ho nejdřív zeptala, jak mluví a česky nám řek, že vůbec neví, jak to bude probíhat. Usoudily sme ale, že bude asi nejlepší, když si tady na ně počkáme, protože stoprocentně se musely dostat přes nás do busu.
Zatímco sme si tam s Honzou kecaly, prošli kolem nás takový dva dost upravený kluci, usmívali se na nás, poslali nám vzdušnou pusu a když sme jim zamávali, zastavili se a vrátili se zpátky k nám. Prostě zničehonic se nás tam anglicky ptali odkud sme. Tak sme zjistily, že to sou Italové, ze kterých ten jeden se učil anglicky jenom tři roky, takže sme si moc nerozuměli a ten druhej dokonce vůbec. Chvilku sme tam něco málo prohodili a Míše pak Nunzio (nebo jak se to píše) dal svoje číslo a dokonce nám řekli, kde maj hotel. Když odešli, tak sme si z nich i s Honzou dělali pěknou srandu.
A pak, zničehonic koukám a u vchodu stojí nějakej hnědovlasej malej kluk s kšiltovkou, tak jenom: "Hele, není to náhodou Fabi? Náhodou je!" a zamířila sem za nim. Byl zabavenej podepisováním, tak když sem byla asi nejblíž, tak sem mu podstrčila s pár slovama svoji fixu na textil a ukázala na svůj batoh. Nezapomněla sem ani na Báru a její tričko taky celkem pěkně podepsal.
Bohužel to zas strašně nečekaný, takže jsem mu neřekla téměř nic. Pak sem si uvědomila, že sem mu aspoň mohla říct, že hrál dobře na tu trumpetu nebo jak se těší na svoje patnáctiny nebo něco takovýho. Njn.. Zmizel v buse až moc rychle. Hned sem volala Báře a původně ji chtěla říct, jakože super, že mam podpis a tak, ale když už to vyzvánělo, uvědomila sem si, že už to nebude překvápko, když to bude vědět předem a řekla sem ji /omlouvám se Barunko :-* muck/, že to všechno bylo moc rychlý a nestihla sem vůbec nic. Ani pro mě. O to víc se už těšim, až ji předám její podepsaný tričko.
Každopádně teď už sme počítali s tím, že zanedlouho přídou i ostatní a nemýlily sme se. Přímo před dveřma do busu, kam sme se už ze začátku tak fikaně postavily, sem mu podstrčila batoh a něco (sakra, já už nevim co) mu řekla. Nebylo toho moc, ale stejně mi řek, že umim dobře německy a odkud sem. Odpověděla sem mu, že jako z Čech, ale že sem žila dlouho v Německu. Nevynechala sem ani to, že sme byly na jejich koncertě i v Mnichově a to ho vyloženě potěšilo. Batoh mi samozřejmě podepsal, dokonce si vzal moji fixu (sám žádnou neměl) a vyhovil s ní ještě jiným fanynkám. Naštěstí mi ji ochotně vrátil a když sem poděkovala, ještě sem mu stihla tak celkově pochválit koncert, na co mi se zářivým úsměvem taky poděkoval. Míša s nim chtěla fotku a von jakože tak lehce protestoval, že si můžem vyfotit jeho, ale ne s ním. A přitom stejně vytrvale čekal, až vyletí ptáček. Bohužel se ale nedočkal, protože to měla Míša blbě nastavený a vono to místo toho natáčelo. Mačkala sem to několikrát za sebou a jenom zoufale oznámila kámošce, že to nefotí. Když pak měl Mäx pocit, že už pózuje dost dlouho, krátce se rozloučil a napodobil Fabiho.
Byly sme z toho s Míšou dost na větvi a já si pak najednou uvědomila dost smutnej fakt. Zapomněla sem na Báru. Hm.. a přitom sem se těšila jak bude šílet, schválně ji řekla, že nic nemam a pak to nedám Mäxovi podepsat. Byla sem tak zažraná do toho celkem dlouhýho rozhovoru s nim, tak sem měla mozek asi úplně vyplej.
Utěšil mě fakt, že se k nám blížil fanynkama obklopenej Jo, kterej se ale ochotně s fanynkama fotil. Míša tentokrát nastavila foťák správně a potom, co sem mu podstrčila batoh a (naštěstí i) Bářino tričko, zeptala sem se ho, jesi mě s nim může Míša vyfotit a von samozřejmě souhlasil. Zaslechla sem, jak zezadu nějakej chlapskej hlas se šíleným německým přízvukem volá, že tady má dceru, která jela 200km za nima, tak se Jo trochu protlačil a vyhovil. Když se vrátil ke dveřím busu, ještě sem mu řekla, že se mi strašně líbila "Letzte Minute" a on asi vytušil, že sem to byla já, která to tak hlasitě řvala a s potěšením se na mě usmál a poděkoval. Potom už taky zmizel za jeho kolegama.
Většina lidí pak už od místa odešla, ale Míša přišla s tím nápadem, že se vyfotíme s tím debilem, kterej se na podiu tak předváděl, tak sme zamířili k tý partě chlapů, co před výstupem všechno připravovali a já se ho nejdřív zeptala, jestli se s ním může moje kamarádka vyfotit. Strašně udivneně se na nás podíval "Cože? Mně?" a já mu jako s trochou vtipu říkala něco jako: "No, tak když ses na podiu tak převed." a tamty jeho kolegové z toho měli normálně Vánoce a furt to nějak vtipně komentovali. A jeden takovej smypatickej tlouštík se dokonce nabídl, že nás jako s nim vyfotí obě. Mno, tak sme souhlasily a potom se zas postavily trochu stranou.
Chvilku na to, sme zahlídly Benniho a hned se dohodly, že s nim chceme taky fotku. To bylo naprosto dokonalý. Zamířili sme k němu a já se ho taky mile zeptala. Taky nejdřív nemohl věřit, jako s ním, ne.. Proč jako? Ale samozřejmě souhlasil a myslim, že sme ho tím i strašně potěšily. Kousek od nás stál ten tlouštík, tak mu Míša podávala foťák a já se ho zeptala, jestli nás vyfotí ještě s Bennim a on ne a ne souhlasit. Tak sme na něj několikrát mile "Bitte! Bitte! Bitte!" a Benni se jenom tak rozpačitě usmíval a nevěděl jako co má dělat. Nakonec řekl taky asi jednou "Bitte" ("Prosím!") a tlouštík se smíchem souhlasil. Dělal si z nás pěknou srandu. My se jakože pěkně před něj postavily a on si zamířil někam na zem, blesklo to a oznámil nám "Fertig" ("Hotovo"). Já samozřejmě hned protestovala. Tak s foťákem zamířil o něco vejš a znovu blesknul, s tím nás poučil: "Pak si to můžete vytisknout a slepit dohromady". To se mně pak najednou Benni zeptal, proč mluvim tak dobře německy a já odpověděla, že sem se tam narodila, ale teď žiju tady. On se krásně usmál a mile řekl "Alles klar" (takový ve smyslu "Aha, jasně") a když nás ten výbornej fotograf vyfotil ještě o něco vejš se slovama "Ještě jednou a budete tam celý", tak sem takovym napůl znuděným a přitom pobaveným hlasem řekla: "Tady je někdo rád vtipnej", čemu se Benni naprosto krásně a docela dlouze zasmál.
Když už jsme pak teda konečně měli fotku i s basistou, ikdyž nejedovatou houbou měli fotku, poděkovali sme a oni odkráčeli do busu. Tím to všechno pro nás definitivně skončilo a my spokojený a maximálně šťastný usedly do taxíku, kterej nám moje mamka vyjednala a kterej nás zavezl přímo před barák našich známých, kde sme si všechny ty dokonalý zážitky znova a znova promítaly v hlavě.
***
Sem si téměř jistá, že hráli tyhle písničky:
Ze starýho alba - Richtig Scheiße, Sommer, Springt hoch, Scheißegal, Ich kann auch ohne dich, Blümchensex, Ich habe Recht, Ich hasse dich
Z novýho: Los, Der Moment, Liebmichhassmich, Meine Welt dreht sich, Für mich geschaffen, Ich will Gerechtigkeit, Wir, 40 Tage 13 Stunden, Ich bin raus, Stress im Nightliner, Richtig oder falsch, Ich brauche nichts, Letzte Minute
Naprosto spokojená, a maximálně šťastná Brukinka

Fotky

9. září 2007 v 23:58 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
Tak tady ještě doma krátce před odjezdem... samospoušť.. ;-)
A tady už čekáme před Rock Café na vpuštění..
Tady jejich tourbus, kterej stál přímo před vchodem.. docela provoz na tom chodníku, no..
Tay sme se ještě před začátkem snažily zjistit, jaký písnikčy budou hrát kdy, ale na tom foťáku to k přečtení fakt nebylo.. Tady to máte docela dobře... Akorát tam maj i Andere Zeit, kterou 100% nehráli..
A tady máte pár fotek, který Míša nafotila.. Ale niják sem to netřídila.. Je to od nejdřívějšího po nejpozdější.. :-)
Fabi hraje na trumpetu... ;-)
A bohužel jinak nebyl skoro vůbec vidět... :-(
A Jo hraje na klavír nebo spíš varhany.. ;-)
A tady mě Míša jen tak okrasně vyfotila před busem (s Bářiným tričkem v ruce).. ;-)
Tady nej kámoška vyfotila Joa, když se k nám nebezpečně blížil.. ;-)
A tohle je ten debil, co tam vlezl na podium a zpíval s nima to "Richtig Scheiße"... Strašný, jak se tváří... :-! A jak nám tam ještě tamten blonďák vlez.. No, prostě hrůza.. :-D Ale máme jeho fotku... ;-)
No, a tady začíná ta řada fotek, který fotil ten tlouštík a ten sympatickej stydlivej mladej muž mezi náma je prosím Benni.... :-) - ted atady spíš jenom nohy Benniho.. :-D
Ano... tady je dokonce část našeho těla..
Tady už máme s Míšou krk a bradu.. :-D
A tady prosím... Představuju vám rozkošnýho a milýho Benniho..
A toť SKORO vše! Ještě ta nejlepší fotka chybí, ale tu sem msuela dát zvlášť do článku.. ;-)
Naprosto spokojená, a maximálně šťastná Brukinka

JÁ S JOEM !!!

9. září 2007 v 23:57 | Brookie |  "Moje" koncerty KP
Tak, a tady máte tu nejkrásnější, nejdokonalejší a nejúžasnější fotku, kterou sem sem kdy dala.. :-) A taky kterou vůbec znám nebo mam v počítači nebo prostě AAAAAAAAAA !!!!! To je tak strašně perfektní! Ani vám nedokážu popsat, jak semšťastná, že thle fotku mam.. :-)
Naprosto spokojená, a maximálně šťastná Brukinka

Školní batoh s podpisama od Killerpilze !!!

9. září 2007 v 23:56 | Brookie |  Moje věcičky
Tady vám ještě ukážu, jak mam krásně ozdobenej baťůžek.. :-) Uvidim ho téměř každej den a budu ho nosit celej půl den u mě... :-) Myslim, že sem si vybrala docela dobrou věc na podpisy.. :-)
Pokud to nepoznáte (a já myslim, že to je poznat dost dobře), tak úpe nahoře je Mäx, vlevo Jo a dole vpravo Fabi.. ;-)
Naprosto spokojená, a maximálně šťastná Brukinka

Samolopky HP 5

7. září 2007 v 22:21 | Brookie |  Moje věcičky
Tak, mam tady takovou závažnější záležitost..
Protože mam předplacenej časopis Popcorn, tak mi s ním (někdy v minulým čísle) přišlo i album na samolepky Harry Potter a Fénixův řád.. Už sem si těch balíčků (kde jeden stojí 15 Kč a je v něm 5 samolepek) koupila mrtě moc a furt se mi stává, že mam nějaký víckrát..
Bohužel si je nemam s kym vyměňovat a tak mě napadlo vám tohle říct.. jestli to taky někdo sbíráte, neměli byste třeba chuť si to se mnou vyměňovat?
Jako samo je malá pravděpodobnost, že bduete z HK, ale poštou myslim, že to pude dost dobře..
Tak se mi PROSÍM ozvěte! Úplně nejlíp na e-mail suku@seznam.cz a nebo kldině i do Vzkaz autorovi, páč to mi taky chodí na mejl!
Každopádně bych fakt někoho potřebovala..
Díky moc předem, že se ozvete!
Brookie

Budou v Praze!!!

7. září 2007 v 22:21 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Několikrát už sem to na netu viděla, ale myslela sem si, že sou to drby.. Dneska sem si to ověřila a je to vážně pravda!
NEVADA TAN PŘIJEDOU DO PRAHY!!!
A sice už 26.9.07 do Music Bar Futurum (kde měli svůj koncík i TH).. Začíná to v 19:00, ale o žádný autogramiádě zatim nevim.. Každopádně já bych tam šla hned a naši mě i pustěj, akorát eště nevim ,esi bude moct miesha a nevim, s kym jinym bych šla.. Ale to zatim teď řešit nebudu.. Každopádně doufám a taky pevně věřim, že je už za pár dní pár metrů před sebou uvidim a ta představa se mi dooost líbí.. ;-)
Zatim se mějte!
Brookie

Zejtra koncík

7. září 2007 v 22:18 | Brookie |  Mimochodem
Tak už se to nebezpečně blíží.. Koncert Killerpilze už bude zejtra v 19:30.. Organizovaně už jsem našla, jak se do Rock Café dostanem.. A taky, že budem spát u známejch.. Naprosto levou rukou ;-) Už se mrtě těšim (tak ještě aby ne).. A jako vůbec nechápu, proč je eště asi 210 volnejch lístků, když je vás tolik, kdo KP zbožňuje! Tuplem, když ten koncík je tak krásně v sobotu!
Mno, každopádně čím míň lidí, tím líp pro ty, kerý tam dou.. ;-) Na autogramiádě tuplem.. ;-) Už vim, co si nechám podepsat, ale to vám kdyžtak řeknu až po tom, abyste náhodou můj "originální" (dobře, jak pro koho) nápad nemohli okouknout.. ;-)
Jinak se mějte!
Brukinka

Je nemocnej.. :´-(

7. září 2007 v 22:04 | Brookie |  Můj Ferda
Dneska dopoledne se toulal venku a když jsem ho odpoledne našla v mý posteli, tak sem ho hned šla pohladit, tak se vzbudil a protože sem mu koupila novou (výbornou - rybí) konzervu, tak sem ho zvedla a nesla.. Hned, jak jsem ho jenom trochu nadzvedla, začal šíleně mňoukat, ale já ho pěkně donesla až ke žrádlu.. Položila sem ho na zem.. Do misky se ani nepodíval, na zadních nohách se strašně klepal a mňoukal.. Pak chtěl udělat pár kroků, ale packy se mu klouzaly a zase si sednul.. Takhle klátivě se dolpoužil do obyváku a vůbec se mu nepodařilo vyskočit na gauč.. Nemohla sem se na to vůbec dívat.. A zrovna u nás byl děda (bejvalej veterinář), tak zkoumal, kde ho to bolí a prej asi páteř.. Takže zejtra hned ráno pomažu k doktorovi a sem zvědavá, co mi řekne.. Jesi se z toho nedostane, tak se asi zcvoknu..
Mno nic.. Mějte se!
Brookie

Můj 2. novější dotazník

7. září 2007 v 21:42 | Brookie |  Něco málo o mně
Tak tamten můj první dotazník jsem psala už téměř před rokem a zjistila jsem, že už tam hodně věcí není pravda.. Tak tady mám trochu novější informace.. (A novější fotky)
Jméno: Susanna Kuldová (správně jenom Kulda)
Přezdívka: Brukinka/Brookie
Místo narození: Altötting (Německo)
Bydliště: Hradec Králové
Datum narození: 10.8.1992 (takže mi je teď zrovna 15let)
Znamení: Lev
Barva vlasů: tak jako to se jednou za čas mění, ale teď špinavě blond až hnědá s blond melírama
Barva očí: zeleno-modrá
Výška: to vůbec nevim.. Ale odhadem (kterej nemam moc dobrej) tak asi 169cm
Váha: no, to radši říkat nebudu, ale něco málo nad 50kg /ehm/
Velikost bot: 39 někdy 40 (podle číslování, který je pokaždý jiný)
Domácí zvíře: zrzavo-bílej kocourek Ferda (viz rubrika "Můj Ferda")
Rodiče: Alena Kuldová (54), Vladislav Kulda st. (56)
Sourozenci: Úúúúúúúúžasná sestra Radmila Körner (33) a suuuuupa bratr Vladislav Kulda ml. (30)
Škola (fuj ble): Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína v Hradci Králové
Třída: Quarta B
Hobby: (nej) Kámošky, lyžování (už se nemůžu dočkat zimy!! jupíí) , hudba, počítač, televize, volejbal, tenis
NEJ-
Skupina: Nevada Tan, Killerpilze, Tokio Hotel, Silbermond, pár písniček od The Used taky dobrý
Zpěvák: tak to nevim.. kromě T:mo Sonnenschein, Bill Kaulitz, Jo Halbig a Mäx Schlichter fakt nevim... zhledem k tomu, že sem byla na koncertě R. Williamse, tak možná von, mno.. Jinak se mi teď dost líbí písnička Do you know od Enrique Inglesias (nebo jak se to píše.. :-D ) A taky poslední dobou hodně poslouchám Miku
Zpěvačka: LaFee, Anastacia a samo Steffanie Kloß
Písnička: To je jako mrtě těžký.. Mě se jich líbí hodně.. Třeba od Mika se mi jedna líbí nebo od NT mrtě Ein neuer Tag nebo od The Used nebo Do you know.. Jinak se mi líbí ještě spouuuuusta jiných písniček, ale těch by bylo fakt moc..
Herec: Brad Pitt, Orlando Bloom, Will Smith, (Daniel Radcliffe)
Herečka: Angelina Jolie, Emma Watson, Alexis Blendel, Sandra Bullock
Film: Mr. und Mrs. Smith a Hitch ... je jich ale ještě mnohem víc.. tohle sou takový ty nejzákladnější..
Barva: modrá, černá, bílá, žlutá a jinak se mi líběj asi všechny
Zvíře: pes (kočka), ale samo mam ráda téměř všechny.. ;-)
Jídlo: babiččina nadivajna (takovýho něco podobnýho bublanině, akorát to není jako buchta, ale z takovýho palačinkovýho těsta) - nejradši s třešněma nebo švestkama.. jinak třea pizza a china
Pití: Almdudler (kterej určo asi moc neznáte.. je to taková bavorská a rakouská limonáda).. nejčastějc piju vodu, ale že by mi něják extra chutnala, to ne.. Tak jinak asi ta Cola nebo Fanta nebo takovejhle ten blivajs..
Předmět: těco takovýho neexistuje (teda u mě ne), ale asi angličtina, páč se mi dost líbí a ráda ji mluvim.. Něminu se bohužel neučim mno..
Kámoš: tak to se docela často mění.. klučičí chování se pořád mění.. Tak dřív to byl asi Bohouš Heřmanský.. Stejně neznáte, ale každopádně teď asi žádnýho nemam, protože neznám ani jednoho, na kterýho bych se mohla spolehnout.. :-(
Kámoška: miesha (Michaela Krétová)
Sport: LYŽOVÁNÍ!!! Miluju ho každej rok víc a víc.. Už se nemůžu dočkat, až zas bde sníh.. :-) Pak hraju pravidelně tenis a baví mě volejbal.. Zanedlouho budu chodit i na Cheerleaders - už se taky těšim!
Stát: no, asi (určitě) Německo, že jo.. ale tak jinak mam i docela ráda Anglii.. Anglii - ne Spojený království
Město: tady to je taky úúpa jasný - MÜNCHEN!!!! (Mnichov) Na 2. místě pak Londýn a na 3. Hradec Králové.. ;-)
NEJNE-
Skupina: těch je taky docela hodně.. Hlavně mi sou dost protivný takový ty domácky (a většinou staroušci - což je věk tak nad 30) No Name, Chinasky, Divokej Bill, atd.... Nějaký písničky se třea poslouchat daj, ale časem mi sou pak tak šíleně protivný.. Hlavně mi vadí, že většinou ty texty vůbec nedávaj smysl a když jo, tak melodie je k ničemu.. :-D Pak taky nemam ráda Kaiser Chiefs (nebo jak se to píše) a Pehu nemůžu ani cejtit.. ble!
Zpěvák: James Blunt a téměř všechny v tomhle stylu
Zpěvačka: to možná ani nemam.. Bych teď musela přemejšlet.. Nevim..
Písnička: těch je taky deocela hafo.. Nemam ráda takový ty "nový starý" songy ve stylu nějakejch osmdesátejch let.. třeba Radio od RW nebo I don´t fell like dancin´... AAAA!!
Herec: to si teď nějáko nevybavuju... Možná tak Petr Rychlý :-!
Herečka: Julia Roberts - vůbec se mi nelíbí.. všichni říkaj, jak je hezká, ale na tu její hubu se přece člověk vůbec nemůže koukat.. :-!
Film: nemam moc ráda sci-fi a takový ty nereálný.. Výjimkou je možná tak Harry Potter, ale jinak prostě tyhle nemysly mě neberou.. (Horory sou něco jinýho.. ty žeru.. ;-))
Barva: teď určo čekáte, že napíšu růžová, ale já ji nosim docela často.. Mam hrozně moc růžovejch věcí (který se nekupuju sama) ale i tak mi celkově nevadí.. Mam ráda asi všechny barvy...
Zvíře: hmyz!!!
Jídlo: toho je docela hodně.. nejim třeba: špenát, ananas, banán, játra, rybu, atd.
Pití: alkohol
Předmět: no, tak jako všechny, že jo!!! :-D Ale nejvíc asi fyziku a chemii.. :-) Pak mi leze krkem poslední dobou i Dějepis.. I přesto, že sestra je učitelka a právě tohle učí.. Zvláštní, ale prostě mě věci, který se mně jakože vůbec netýkaj moc nezajímaj..
Zajímavosti: To jako nevim, co sem napsat... třeba
- poslední dobou strašně často (nebo mi to tak aspoň příde) jedzim na koncerty
- (skoro) každej víkend jezdim do Chvalče (vesnice kde bydlí moje babička a miesha) ...
- hrozně moc (asi od mých 6 let) si přeju psa, kterýho bohužel nemam (a nikdy sem ho neměla) a závidím všem, který ho maj ... (viz rubrika "Něco málo o mně" a článek, proč mam přezdívku Brookie/Brukinka)
- už docela dlouho (asi od března) nemam kluka a docela mě to štve.. Teď k nám na školu přišli nový (o rok) starší žáci, ale všechno holky!!! Šílený!!! A kromě ze školy jinak nikoho moc neznám.. Ve Chvalči už jsem všechny vystřídala (heh O:-)) a jedinýho, koho mam fakt jakože ráda, mě odmít.. Tak, kdybyste někoho zanli, kdo by o mně stál, tak můžete seznámit... ;-) :-P
- asi před dvouma rokama (nebo to už sou 3??) sem si vyzkoušela kouřit (jako cigarety) a sem tam sem si dala, ale závislá sem nebyla.. akorát mě to bavilo.. Můj děda před rokem umřel na rakovinu plic.. Teď už se mi to maximálně hnusí a upřímně nesnášim ten kouř a kuřáky (sry, jestli tady někoho urážm, ale je to tak..) KUŘÁKU SMRDÍŠ!!!!
Tak to je asi všechno.. Kdyby mě ještě něco napadlo, tak to sem dám a jestli VY ještě něco chcete vědět tak písněte... jedno kam.. ale asi nejlíp do vzkazu pro autora..
Vaše Brukinka