Říjen 2007

Mp3 ke stažení

29. října 2007 v 17:11 Cinema Bizarre
NOVINKA všech novinek, kerý tu doteď byly (a že jich je teď poslední dobou dost, co? ;-) )
Veřejně vám tímto oznamuji, že se na téhle stránce nachází úplně první mp3 ke stažení na celém Brookie blogu.. (a že už ho mam pěkně dlouho.. :-D )..
Takže stáhněte si celý album "Final Attraction" zde!
Eště trochu na vysvětlenou k tomu.. Klikněte na "Free" a počkejte těch prár vteřin, jak vám to tam píše, ať počkáte, pak si jenom zvolíte kam to chcete stáhnout, počkáte (ani ne zas tak moc dlouho) až se vám to stáhne.. Bude to ale v rar, takže když na to 2x kliknete, tak tam musíte zaprvý zadat tohle heslo www.sxs.dl.am (nedivte se a prostě tohle tlustý a kurzivý - i s tím www - zkopčete a vložte do tý kolonky pro heslo).. a zadruhý to rozbalit (tak, že kliknete na "extract to", pokud to máte v angličtině, vyberete si kam to chcete) a máte to.. ;-)
Nebo si stáhněte jenom "Love songs (They kill me)" zde!
A tady stačí si chvilku počkat a pak dole pod tim videem (kerýho si nevšímejte) kliknout na download.. ;-)
Pokud vám to nebpude, tak mi dejte vědět (do komentářů, icq, e-mail nebo zpráva autorovi - nezapomeňte mi říct svůj e-mail) a já vám to určitě pošlu.. ;-) - teda aspoň se o to pokusim, protože to někdy třeba ani přes mail nejde.. Bude asi lepší, když mi dáte rovnou svoje icq nebo eště lepší qip.. ;-)
Brukinka

Moje vlastní video o nich

28. října 2007 v 20:52 | Brookie |  Cinema Bizarre
TA TA TA DÁ DA DÁ !!!
Pyšně vám oznamuji, že se teď na mém blogu nachází první video, které jsem JÁ SAMA bez jakékoliv pomoci (kromě toho, že mi Míša poslala video LS, ale to se nepočítá.. :-D) vytvořila a dala na YouTube, kde to doufám bude mít úspěch.
Navíc bylo účelem, abyste poslouchali i tu písničku, která se mně strašně líbí a trochu se tak obecně s tou skupčou seznámili.. ;-)
Take příjemnou zábavu - klik zde!
Brukinka
P.S.: Brzo budou následovat videa i o jiných skupinách.. ;-)

MOJE video o Cinema Bizarre

28. října 2007 v 20:43 | Brookie |  Videjka

Jak vznikly jejich přezdívky

26. října 2007 v 1:49 | Brookie |  Cinema Bizarre
Strify
jméno Strify vymyslel Yu a vzniklo z jména hrdiny "Cloud Strife" kterej vystupuje ve Final Fantasy VII
Yu
jeho jméno mělo několik stádií. Začalo to tím, že ho jeho kamarád párkrát oslovil jako "Yukiru" , což je maga postava jemu podobná. Později z toho vzniklo "Yuki" a nakonec "Yu"
Kiro
jeho jméno vzniklo podle plyšové opice se jménem "Siro" přidal k tomu počáteční písmeno svého jména a vzniklo "Kiro"
Shin
jméno Shin vzniklo zkrácením jména "Shinya", což je bubeník z Shinový oblíbené kapely Dir en Grey a jeho velkej vzor
Luminor
hledal jméno který by odráželo jeho samýho a tak si vybral jinou podobu ženskýho jména "Lumina" , což znamená světelný paprsek nebo měsíční světlo
Brukinka

Shin - info

26. října 2007 v 1:37 | Brookie |  Cinema Bizarre
Pravý křestní jméno: Tim
Datum narození: 12.12.1989
Znamení: střelec
Pozice v kapele: bubeník
Výška: 175 cm
Bydliště: Berlín
Oblíbená barva: zelená
Hobby: přátelé, koncerty
Muzika: Dir en Grey, Sadie, Girügamesh, the Gazzete, D´spairs ray, Kagerou, Moi dix mois, T.a.T.u., usw.
Filmy: The Ring, Scary movie, the Grudge, Lost in Translation, Final fantasy IIV.

Kiro - info

26. října 2007 v 1:33 | Brookie |  Cinema Bizarre
Pravý křestní jméno: Christian
Datum narození: 11.1.1988
Znamení: Kozoroh
Pozice v kapele: basák
Výška: 165 cm
Bydliště: Berlín
Oblíbená barva: černá a světle modrá
Hobby: kreslení, setkávání s přáteli, pořádání party, filmy, muzika, obchody, spaní, relaxování
Muzika: An Café, Dir en Grey, Maarja, Merry, Nightmare, Nightwish, Rammstein, Xjapan, Trax, the Gazette, T.a.T.u., usw
Filmy: 13 hříchů, Ju-on 1 a 2, Silent Hill, The call, Saw, The Shining, usw.

Luminor - info

26. října 2007 v 1:29 | Brookie |  Cinema Bizarre
Pravý křestní jméno: Felix
Datum narození: 22.3.1985
Znamení: Beran
Pozice v kapele: druhá kytara, klávesy, zpěv
Výška: 184 cm
Bydliště: Berlín
Oblíbená barva: černá
Hobby: psaní textů a čtení
Muzika: Him, Despairs ray, Marilyn Manson, Sarah Brightman, Moi dixs mois, zaraphine, Cher, Massacre, Muzical Elizabeth, Lacrimosa, Vacuum, Cinema Bizarre, takaruzky japan, usw.
Filmy: Die Nachtblende, gone with the wind, Rozhovor s upíry, trylogie Pán prstenů, usw.

Yu - info

26. října 2007 v 1:19 | Brookie |  Cinema Bizarre
Pravý křestní jméno: Dirk
Datum narození: 29.12.1988
Znamení: kozoroh
Pozice v kapele: kytarista
Povolání: učil se na maséra,ale s časových důvodů musel školu přerušit
Výška: 179 cm
Bydliště: Berlin
Oblíbená barva: černá, červená, zelená
Hobby: kytara, hry, muzika, manga a dámy
Muzika: Miyavi, Alice Nine, Ayabie, Charon, Dir en Grey, Due Jewel, Entwine, Gackt, the Gzette, Sentenced, Wizard, Hde, Marry, usw.
Filmy: Piráti z Karibiku, Final Fantasy, pán prstenů, 300, Die Hard, Hero
Knihy: GTO, Nana, Berserk, elfí vítr, usw.
Oblíbené: Dragon Ball Z, vanilková cola, Johny Depp a pizza

Strify - info

26. října 2007 v 1:16 | Brookie |  Cinema Bizarre
Pravý křestní jméno: Sebastian
Datum narození: 20.8.1988
Znamení: lev (jako já.. ;-) )
Místo narození: Schwenningen
Pozice v kapele: zpěvák
Povolání: dvanáctý ročník gymnázia, přerušil studium kvůli kapele
Výška: asi 178 cm
Bydliště: Berlin
Oblíbená barva: černá, fialová, zlatá
Hobby: kino, manga, zpěv
Muzika: Daft Punk, Danny Efman, Depeche mode, Evanescence, Gackt, Girugämesch, Sex pistols, Gwen Stefani, Marilyn Manson, Maroon 5, Linkin Park, MUSE, Rammstein, Justin Timberlake, X Japan, the Gazette, T.a.T.u., usw.
Filmy: Charlie und die Schokoladenfabrik, Final Fantasy VII., Hero, Kill Bill, Pom poko, Silent Hill, Spirited way, usw.

Něco málo o nich

26. října 2007 v 1:05 | Brookie |  Cinema Bizarre
Dali se dohromady začátkem roku 2007.. Seznámili se přes internet na jednom Manga-fóru, zjistili, že se jim líbí stejná hudba a ještě k tomu sou všichni ze stejnýho města (Berlin), tak si řekli "Proč by sme se nemohli dát dohromady a vytvořit tak jedinečnou a určitě úspěšnou skupinu?" (můj vejmysl - neberte vážně.. :-D) Mno, a tak nahráli pár songů, z toho i Love songs (They kill me) (klip tady) a tím se pořádně proslavili - začli o nich psát, hrát tuhle singl v telce, kam si kluky začli zvát a tak..
Mno, jinak jejich název vznikl prostě tak nějak, že Cinema znamená kino, že jo.. (ehm.. :-D) a všichni choděj rándi do kina a maj rádi filmy a tak.. Mno a bizarre je jako že sou bizardní (říká se to v češtině tak???).. prostě výjimečný a neobvyklý.. Tak si s tim nějak slovně pohrávali a když natrefili na Cinema Bizarre, řekli si "Tak! Tohle berem!" a bylo to.. ;-)
CB tvořej: Strify (19 - hlavní zpěvák), Yu (18 - kytarista), Luminor (22 - 2. kytarista, pianista, zpěvák), Kiro (19 - basová kytara) a Shin (19 - bicí)
Brukinka

Proč je tady mam?

26. října 2007 v 0:40 | Brookie |  Cinema Bizarre
Tááááákže... možná (jestli vás tahle pdopověď zajímá) si můžete přečíst rovnou tohle, protože tam už jeden z důvodů uvádim..
Cinema Bizarre je pětice německejch kluků mezi 18-22 a v Deutschlandu se pořádně proslavili.. Holky po nich šílej a ani se jim nedivim.. Jejich styl je dost nevšední a rozhodně všechno ostatní, jen ne OUT nebo trapnej.. Strify, Yu, Kiro, Shin a Luminor jsou Newcomerem roku v Německu a nebude to dlouho trvat a budou určitě oblíbený i jinde.. Jejich Love Songs (they kill me) (klip zde) rozbourává hitparády a tomu se taky nedivim.. :-D Je to moc pěkná písnička a video je taky mrtě hezký..
Inááááč... třeba další důvod je, že mi Strify (hlavní zpěvák - ehmmm..... jak jinak? :-D) mrtě líbí.. Jako kdybych si tak trochu odmyslela ty dlouhý obarvený vlasy, tak je to kořen jak jánevimco.. A hlas má famózní, fakt že jo.. A víc, než když zpívá se mi možná i líbí jenom, když mluví.. A ještě k tomu má krásný pravý křestní méno, ale k tomu víc už v jinym článku.. :-)
(vim - tahle fotka tu už jendou byla - ale mně se líbí.. :-D)
Brukinka

Cinema Bizarre

26. října 2007 v 0:02 | Brookie |  Novinky
Nejžhavější novinka ze všech doposundích novinek (dobře, to zas ne, ale dost žhavá.. :-D ) je právě takhle skupča, která se v Německu teď strašně proslavila a spekuluje se o tom, že jednou budou tak oblíbený, jak Tokio Hotel.. Mno, takhle předčasně bych to netvrdila, ale je to dost možný.. Abyste byli v obraze, tak tak populární jako je tady třeba EMO styl, tak v Německu je strašně in Manga styl.. Doufám, že aspoň trochu víte, co to je.. A jestli ne, tak se koukněte na níže uvednou (ehm.. :-D to je jak v nějakym úřadním formuláři) fotku a zjistíte to.. ;-)
Celou dobu, co sem na netu něco o nich hledala a koukala se na nějaký videa, poslouchala songy přemejšlim, esi si dám na blog rubriku CB a došla sem k názoru, žeeeeeeee................ asi jo.. :-D Mam jich tady stejně docela málo a těhlech 5 kluků mě fakt celkem zaujalo.. Takže tatatadádadá: Za několik málo vteřin už tu budete mít rubričku Cinema Bizarre a v ní několik fotek a informací o týhle skúpče (ježiš, to je hustý slovo.. :-D)..
A abyste si mohli udělat nějakej ten názor, tak tady máte jejich klip k jejich singlu, kerej je řekněme proslavil a tady fotku (což je samozřejmě smrtelně důležitý, že jo..)
P.S.: Jména členů, nějaký ty info, jednotlivý fotky a tak najdete všechno v rubrice Cinema Bizarre.. ;-) Už brzo.. :-D
Brookie


Killerpilze - Letzte Minute

25. října 2007 v 19:54 | Brookie |  Videjka

Novej singl KP Letzte Minute

25. října 2007 v 16:21 | Brookie |  Killerpilze
Většina z vás to už určitě ví, že Killerpilze maj natočenej novej klip.. Já teď viděla jeho premieru v televizi a musim uznat, že je naprosto dokonalej.. Ne jenom, že je to na moje nejoblíbenější písničku do nich (a to sice taky kvůli tomulhle textu), ale všichni 3 v něm sou neuvěřitelné krásný a je to pěkně udělaný a sice to vůbec není pro ně typický - úplně se to od těch ostatních klipů odličuje - ale možná právě proto je to taky tak zajímavý..
jukněte na něj tady.. ;-)
A jako fakt, kluci, tím, že ste vybrali tenhle song a eště k tomu na něj máte tak pěknej klip, ste mi udělali obrovskou radost... ;-)
(že by to udělali kvůli tomu, že sem jim tuhle písničku v Praze osobně do očí Joovi pochválila? a při koncertě furt řvala "LETZE MINUTE!!!!" a tím jim dávala jasně na jevo, že to je moje nej nej nej písnička od nich??? :-D kééééž by... :-) )
Brukinka

4. Jdeme pařit!

25. října 2007 v 16:19 | Brookie |  Na konci bludiště

4. Jdeme pařit!

Dorazili jsme do malé vesničky blízko našeho lyžařského střediska. Po odnošení věci před bránu vily, ve které budeme ten týden bydlet se s námi Robert rozloučil a řekl, že si nás tady za týden zas vyzvedne.
"Tak pojďte, vážení přátelé." pobídl nás organizátor výletu, otevřel bránu a nechal nás všechny projít. Když jsem mu byla s očima v těsné blízkosti, podívala jsem se na něj a zas jsem nevěřila svým očím. Usmíval se na mě. Ale ne ironicky. Přirozeně a strašně krásně. Já se nemohla udržet a vyplázla na něj špičku svého jazyku. Ani nevím, jak jsme to všechno jenom asi za 2 vteřiny stihli, ale po tomhle mým reflexu mi dal ještě vzdušnou pusu. Já ho vážně nechápu. Co po mně vlastně chce? To mi tímhle debilním buzerováním chce vyznávat lásku nebo co? Chová se, jak malý kluk.
Po pár metrů zahrady jsme došli k zrcadlovým dveřím, které Christina odemkla. Cestou nás už informovali, že v tom domě budeme sami, protože jejich známí sou na dovolený v Americe. Vešli jsme do uvítací haly, která byla vybavená krbem, pohodlnou pohovkou, příjemným kobercem, schodištěm, pár obrazy, krásným lustrem a několika dveřmi. ´Páni´, ´tý jo´a tak podobně se ozývalo snad z každé pusy.
"Nahoře jsou dva pokoje s manželskou postelí, dva s dvěmi oddělenými a jeden jenom s jednou postelí, tak si to nějak rozeberte. Já si beru se sestrou jednu manželskou, viď, kotě?" oznámil nám Chris, otočil se na Tinu a mrknul na ní. Ona jenom obrátila oči v sloup a mlčela.
"Fajn. Tak já se Suskou si vezmeme ten druhý s manželskou, ne?" obrátila se na mě Barbara a já s úsměvem kývla.
"Mno, super. Tak Michael si vezme pokoj s Ixem a já budu sám v pokoji se dvěma postelemi." rozhodl se Filip. Hm, Simona bude bydlet úplně sama. To je ale pech. Koukla jsem se na ní a ona zaujatě sledovala své boty a měla celkem neutrální výraz. Já začala přemýšlet, kam se lehne Míša, až dorazí. Se Filipem ji teda o samotě nenechám. Ale na tohle projednávání zbývá ještě dost času.
Po tom, co jsme si všichni odložili bundy na věšák a zuli boty, vzali jsme si tašky a šli po mramorových mírně zatočených schodech o patro výš. Lyže a prkna jsme si zatím nechali dole. Christina šla první, už věděla, že pokoj hned vedle koupelny je jeden z těch, kde je manželská postel, takže tam hned vlítla. Zbytek si své pokoje taky našel a úspěšně zabral. Já šla za Fildou už poslední. On nevěděl, kde co a kdo je, tak se nejdřív podíval do pokoje naproti schodům, kde už si vybalovala Babsi věci do skříně. Já to taky viděla a postavila se za něj. On mě vůbec neviděl, chytl za kliku a chtěl ty dveře zavřít. Když jsem to zaregistrovala, taky jsem chytla za kliku a chtěla tomu zabránit. Pevně jsem svoji ruku položila na jeho. Protože jsem se mu chtěla omluvit, otočila jsem hlavu tak, abych se mu koukla do očí. Byl neuvěřitelně blízko mně. Tak blízko mi už dlouho žádný kluk nebyl. Chvíli jsme takhle zůstali a já střídala pohled na jeho překrásné oči a úchvatné rty. Kdybych to nebyla já, tak ho teď políbím, ale to bych si nikdy nedovolila. Tak z ničeho nic.
"Promiň." zamumlala jsem tak potichu, že jsem se divila, že jsem to vůbec slyšela já, natož on. Přitom jsem to chtěla říct úplně normálním tonem, ale hlasivky mě nějako nechtěly poslouchat. Srdce mi bušilo, že jsem si myslela, že mi za chvíli vyskočí z těla. Taky mi bylo hrozný vedro a nebyla jsem si tak jistá, jestli to ještě dlouho v téhle situaci vydržím. Nejhorší bylo, že jsem vůbec netušila, co vlastně chce on. Usmíval se na mě a já jenom doufala, že mi na tu moji omluvu odpoví.
Naštěstí to udělal: "Prosím tě. Bylo mi potěšením si sáhnout na tak hebké ruce." Protože přímo na klice měl svoji ruku on, zvítězil jeho názor a i s mojí rukou dveře do pokoje s úsměvem zavřel. Pak malý kus kovu pustil a sám od sebe mě chytl za prsty a párkrát přes ně svým palcem přejel.
To mě trochu uklidnilo, tak jsem se mohla pustit do trochu účelnější debaty, než bylo čumění na sebe a nevědět co teď dělání: "Jo, hele, mockrát dík, za tu podporu na benzínce. Bylo to od tebe strašně milý."
"Chris je vyloženě debil. Nechápu, co si tím komu chce dokazovat."
"No, to já taky ne. Při tom umí být i hrozně milý, když chce. Včera jsem ho potkala na Silberteich a byl vážně šíleně hodný a..."
Tak jsem mu vyprávěla, co se celý čtvrtek dělo a řekla jsem mu i o Lukasovi. On mě pozorně poslouchal, odpovídal úplně nezávazně a přikyvoval hlavou. Zatímco jsem vůbec nemohla zavřít klapačku, si on sedl na schody, tak jsem si sedla vedle něho a kecala dál. Všechno jsem to rozebírala až do toho nejmenšího detailu a sama se divila, že toho je tolik. O něm jsem se bohužel nedověděla vůbec nic. Neptala jsem se a on jenom poslušně naslouchal mým kecům.
"Susko, ty si nebudeš vybalovat věci?" ozval se Babsin hlas po otevření dveří přímo za námi. Bohužel to způsobilo přerušení našeho, teda spíš mého hovoru, tak jsem se na Fildu líbezně usmála, vstala a prošla kolem své kámošky do našeho pokoje. Už jsem se neotočila, takže jsem nevěděla, co udělal Filip. Jestli tam zůstal sedět a smutně pozoroval můj odchod nebo jestli se taky vydal dělat takovou nudnou činnost, jako je vybalování věcí do skříně a šuplíků. "To jste jako celou dobu kecali tady na schodech? Ty? A on?" ptala se užasle Barbara.
"Jo! Je na tom něco špatného?"
"Je krááásnej!"
"Jo, já vím." musela jsem se usmát. Měla pravdu. Filip byl kus pořádného pěkného kluka. Prostě úplně naprosto můj typ. Sice jsem o tom ještě nikdy nepřemýšlela, jaký by to bylo s ním chodit nebo prostě vůbec s ním něco mít, ale teď mi to přišlo jako naprosto úžasná a vzrušující představa.
Po krátké době, kterou jsem trávila přemísťováním oblečení z tašky do skříně, bez zaklepání nám Chris otevřel dveře: "Pojďte dolů. Jdeme pařit!" Já se na Babs tázavě podívala, ona jenom cukla rameny a zvedala se z postele. Christian to šel oznámit i zbytku. Bez toho, aby jsem se nějak převlíkali, jsme se vydali dolů do obýváku a uvelebili se na pohovku. Když jsme se tam sešli všichni, šli Christian a jeho sestra do kuchyně. Barbara se bavila se Simonou a tak jsem jenom pozorovala se sklopenou hlavou svoje nehty. Jednou jsem se chtěla jen tak porozhlídnout po místnosti a zůstala pohledem na Felixovi. Vlastně od té doby, co jsme tady jsem s ním ještě ani nepromluvila a nic. Málem bych zapomněla, že vůbec je s námi. Chvíli jsem ho pozorovala, jak kecá s klukama. Ten jeho úsměv byl fakt k nezaplacení. Vlastně říkám skoro o každém klukovi, že má pěkný úsměv, ale nemůžu si pomoct. Je to hned to první, co mi na nich padne do očí. Ani nevím proč, ale přímo před sebou jsem viděla teď mě, jak se s Ixem vášnivě líbám. Byla to opravdu dokonalá představa, ale bohužel jsem byla tak mimo, že jsem si nevšimla, že se na mě můj idol už delší dobu dívá. Přímo do obličeje. Až když jsem se dostala zas ke smyslům, zjistila jsem to a hned uhnula pohledem. Sakra, co to dělám? Vždyť ne jenom, že se na mě díval, ale ještě k tomu se na mě usmíval. Já si to samo takhle zkazím. To je typické. Znova jsem pohledem zamířila k němu. Už se zas zabýval klukama. Připadala jsem si, jak ta největší trapka. Naštěstí tohle mučení pak už netrvalo dlouho. Za chvíli najednou z reproduktérů, které byly po celém pokoji, co jsem si potom všimla, začala hrát nahlas nějaká taneční hudba. To jako fakt chtěj dělat normální mejdan? Vždyť nás bylo jenom osm. K tomu ještě Tina přinesla plný tác flašek a skleniček. Jedna láhev byla ale prázdná. Tu, když jsem zahlídla, tak už jsem tušila, co přijde. Plánovali, že si teď jako malý děti zatočíme flaštičkou a budeme si dávat různé úkoly. Pokud ty nebudeme chtít splnit, tak se můžeme svlíknout. Dřív jsem tuhle ´hru´ šíleně milovala. Byla jsem už od narození zkoumač a dobrodruh. Všechno neznámé a nevhodné mě lákalo. Mělo to samozřejmě i své nevýhody. Po prvé jsem se například líbala taky při flašce. Přitom se říká, že první líbání má být krásné, romantické, atd. To já teda rozhodně neměla. Ten kluk to udělal jenom z donucení a ani mě neměl rád. Já jeho taky ne. A bylo mi ... deset. Vím, že jsem s těmito věcmi začala asi už trochu brzo, ale jak říkám, mam ráda dobrodružství.
"Pane Bože! Co s tím jako chceš dělat?" ptal se otráveně Felix. Nevím, jestli to bylo tím, že mu tahle hra vážně připadala moc dětinská nebo se mu do toho nechtělo, tak protestoval.
Tina k němu přišla, sedla si mu z ničeho nic s rozkročenýma nohama na klín, přiblížila se k němu tak blízko, že rty měli od sebe jen pár málo centimetrů a svůdně mu oznámila: "Užívat si, brouku!" Už už jsem myslela, že se začnou líbat, ale on se k tomu nějak neměl a po tom, co zas vstala, se jenom šibalský usmál. Jak já ji nesnášela. Ale aspoň už nikdo neprotestoval. Chris zatím zhasl velké světlo a pokojem se šířily jenom různě barevná světélka z různých malých lampiček, řetězů, atd. Pak nás pobídnul, abychom si sedli do kruhu střídavě holka, kluk (seděla jsem mezi Filipem a Michim) a na stůl uprostřed položil prázdnou skleněnou flašku.
Zatočil s ní a po krátkém napětí, kdo z nás bude první se zastavila ukazujíc na Ixe. Ten samozřejmě hned protestoval: "No, pooočkej, počkej! Kdo řekl, že můžeš začínat?" podíval se naštvaným pohledem na Christiana.
"Nikdo. Ty můžeš začínat. Vždyť já to takhle myslel." celý náš spolek kromě Felixe se začal strašně smát. Pro něj to byl takový menší trapas, ale za tu cenu, že on teď premiérově smí zadávat úkol. Dokonce jsem se i trochu bála, co to bude za špek, protože jsem nebyla zrovna nějak moc nažhavená na to například olizovat Chrisovi ucho nebo tak něco. Takže druhý pokus. Ix roztočil flašku, která se zastavila, já to věděla, na mně. To není možný! Sakra! Tolik nás tady je a zrovna já! Mno nic. Musela jsem svému osudu jít vstříc. Tázavě jsem se na toho viníka podívala. Ostatní si každý něco mumlal, ale já nikoho nevnímala. Dobře, Christianovo: ´Jééš, Susannko, to je ale pech.´se přeslechnout nedalo, ale ignorovala jsem ho. Na Ixovi bylo vidět, že přemýšlí a taky bylo jsem poznala, jak jsem předpokládala, že se trochu škodolibě usmívá. Nejradši bych se jim na to vykašlala a šla nahoru rovnou do postele.
Po chvilce znuděného pošťuchování od ostatních se konečně dotlačil k rozhodnutí: "Tak fajn. Protože jsi první, tak tě budu šetřit. Takže si stoupni a pěkně si svlíkni kalhoty. Teda kalhotky si můžeš nechat, ale stejně tipuji, že máš tanga. A chceme vidět zadeček, jasný?!" V tuhle chvíli jsem na něj měla šílenou zlost. Takovou debilitu jsem už dlouho neslyšela. Puberťák jeden vypatlaný. Ale já mu ukážu. A to doslova. Neměla jsem se za co stydět. Protože jsem byla tmavá bruneta, měla jsem výborné barevné pigmenty, což znamená, že když v létě i bez slunečního krému ležím na slunci, tak jsem hned hnědá. Teď byla ale zima, tak si přírodní opálení nahrazuji tělovým mlékem po sprchování. Což znamenalo, že můj zadek nebyl bílý, jak papír a tanga jsem měla černý, krajkový. To nebyla náhoda. Skoro žádné jiné nenosím. Mám jich asi desatery. Všichni na mě zvědavě koukali a asi jenom menšina věřila, že to vážně udělám. Vlastně je pravda, že bych nemusela, protože fantů mam ještě hodně, ale zas na druhou stranu selhat hned při začátečním úkolu by bylo zbabělé a Felixovi to třeba i jindy pořádně vrátím. Ušklíbla jsem se na něj a užívala si jeho civění na mě, když jsem vstávala a rozepínala si kalhoty.
"A na jak dlouho, žes to říkal?" zarazila jsem se ještě na vteřinku.
"Ehm... tak deset vteřin bude stačit. Pomalu se otočíš dokola." skoro zakoktal. Já dál neváhala a sundala si ryfle úplně tak, že jsem se jich nohama už nedotýkala. Byl to úžasný pocit vidět všechny ty udivený obličeje mých spolutrpících. Hlavně teda kluků samozřejmě. Těm div nevypadly oči z důlků. Ruce jsem dala v bok a pomalinku jsem se otáčela. Zatímco nikdo (ani Chris, což bylo obzvlášť podivuhodný) nepípnul, tak jsem se po rotaci 360 stupňů zas natahovala pro kalhoty a oblíkla se. Nebyla jsem si jistá, jestli je to tak zaskočilo nebo se o tom prostě už nechtěli bavit, ale když mě Tina znuděně pobídla, ať zatočím skleněnou zbraní nikdo už se k mému výstupu nevracel. Otvor flašky po zastavení ukazoval na Fildu. Doufala jsem, že to bude někdo, koho mam ráda, protože je pravda, že na začátku se tak tvrdý a nezvladatelný úkoly nedávají. Ani jsem si nebyla jistá, jestli bylo těžší vymýšlet nebo splňovat ty sprosťárny. Navíc jsem ho nechtěla nějako naštvat nebo urazit. Vypadlo se ze mně nakonec, ať si vezme polštář (měli tady v obýváku takový ty obrovský a ne tak měkký), položí si ho před sebe, klekne si a dělá pohyby a zvuky, jako kdyby byl nahý a ten polštář by byla jeho holka. Nebylo to zrovna mírný, já vím, ale nic jiného mě v tu chvíli nenapadlo. Navíc jsem si ho tím jakoby chtěla trochu otestovat čeho až je schopný. On vůbec neváhal, což jsem zrovna nečekala, popadl polštář a přikázal lidem, co zabírali trochu místa na gauči, ať uhnou. Oni ho poslechli co nejrychleji to šlo a on poslušně plnil můj úkol. Dělal to na můj vkus až moc opravdicky. Představovala jsem si, jak ten polštář jsem já a nevím proč, ale líbila se mi ta představa. Nemohla jsem si pomoct a pozorovala ho, jak ostříž. Najednou jsem si všimla, že přestal a těma jeho překrásnýma očima se upřeně koukal na mě. Do mých očí. Když jsem se porozhlídla po pokoji, tak ostatní na tom nebyli jinak.
"Cože?" zeptala jsem se v rozpacích.
"Ale, ale. Snad si nám mezi nohama při tomhle pohledu nezvlhla?" pronesl se smíchem Chris.
Já se ně něj otočila a snažila se dívat tak jedovatě, aby si přál radši být teď u své maminky. "Ty jsi takový debil, víš to?!" zařvala jsem na něj, vstala, prošla kolem něj směrem ke schodům, cestou jsem ho pořádně kopla do holeně a rozeběhla se.
"Počkej!" slyšela jsem volat částečně Babs a jednoho kluka, předpokládám, že Filipa. Mě ale bylo jedno, že jsem jim zkazila ´hru´. Ne, já ne. To ten idiot. Musel mě vždycky takhle ztrapnit? Copak můžu za to, že se někdy hold zasním a vůbec nevnímám? Normálně to je u mě známý, ale on si z toho furt a pořád musel dělat srandu.
Utíkala jsem po schodech nahoru, do našeho pokoje a hodila sebou na postel. Chtělo se mi brečet, ale nešlo to. Asi jsem byla až moc naštvaná, že jsem ze sebe nevytlačila ani kapku. Protože tady nahoře bylo celkem ticho, slyšela jsem kroky a hlasy za dveřmi. Barbara chtěla jít dovnitř, ale Filda řekl, že to udělá rád on, ať ona jde hrát dál, že jich s ní bude akorát. Babsi chvíli protestovala, ale nakonec změkla a šla zpátky dolů. Venku byla absolutní tma a já měla zhasnuto. Nebyla jsem si jistá, jestli mě Filip v té černi najde, ale věděla jsem, že určitě nerozsvítí. Nemýlila jsem se. Když otevřel dveře, na chvilku padalo do pokoje světlo z chodby, ale jakmile za sebou zavřel, už jsem ani já neviděla vůbec nic a netušila jsem, co chce udělat.

Skvělý zjištění ohledně fotek z koncíku

23. října 2007 v 20:47 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Tááááááááááákže... jak ste si možná všimli, tak vám sem nedala žádný fotky z koncertu NT, páč sme neměli (neo teda měli, ale rozbitej) foťák... Áááááále...... samozřejmě sem fotila na mobil a skrz moji úžasnou kámošku Barču ( :-* muck ) sem zjistila, jak ty fotky (nebo třea i nahrávky, což je taky strašně mrtě hustý) dostat do kompu.. Už sem to i zkoušela, ale jakože jenom s jinou fotkou (kerou sem možná taky dám, ikdyž to nemá nic společnýho s žádnejma skupinama a tak.. :-D), takže to budu dělat dycky tak postupně a za chvíli až je v kompu budu mít všechny, tak je sem dám a budete (nebo hlavně budu já) tady mít fotky NT z toho mýmo bomba výheldu.. :-D A upozorňuju, že na většině sem se snažila conejlíp blesknout Linkeho.. :-D
Brookie

LaFee - Wer bin ich - Kdo jsem já

22. října 2007 v 20:34 | Brookie |  Texty a překlady
Taky naprosto úžasnej text.. Jako sice je to strašnej tahák, ale je to pěkný.. Taková klasická pěkná milostná písnička.. :-D
Wer bin ich
Ich kann nicht schlafen
Mein Kopf ist so randvoll von dir
Kein Mond für uns
Schwarz ist die Nacht
Und du träumst neben mir

Ich bekomm kein Auge zu
Ich hab solche Angst dich sonst zu vermissen
Ich will nicht träumen
Kein Traum kann so schön sein
wie dieser eine Moment

Womit hab ich dich verdient
Bin ich dich wirklich wert

Refrain:
Wer bin ich
Dass gerade ich in deinem Herz bin - warum
Wer bin ich
Dass gerade ich die eine bin die du liebst -- warum

Darf ich hier neben dir sein
Warum willst du mich


Vor dir war jeder Tag zu lang
Und jetzt erleb ich jede Sekunde - mit dir
In mir gehn tausend Sonnen auf
Ich bete dass sie niemals
untergehn ohne dich

Womit hab ich dich verdient
Bin ich dich wirklich wert

Refrain

Darf ich hier neben dir sein
Warum willst du mich

Warum bin ich die eine
Warum sagst du mir
Ich liebe dich

Refrain 2x

Warum bin ich die eine 3x
Warum liebst du mich
Kdo jsem já
Nemůžu spát
Moje hlava je k přetejkání plná tebe
Žádnej měsíc nás nevede
Černá je noc
A ty sníš vedle mě
Nedokážu zavřít oči
Mam takovej strach, že se mi jinak bude stejskat
Nechci snít
Žádnej sen nemůže bejt tak krásnej
jako tenhle jeden moment

Za co sem si tě zasloužila
Stojím ti opravdu za to

Refrén:
Kdo jsem já
Že právě já jsem ve tvym srdci - proč
Kdo jsem já
Že právě já jsem ta jedna, kterou miluješ --proč
Smim tady bejt vedle tebe
Proč mě chceš

Před tebou byl každej den moc dlouhej
A teď zažívám každou vteřinu - s tebou
Ve mně vychází tisíc sluncí
Modlim se, aby nikdy
nezapadly bez tebe

Za co sem si tě zasloužila
Stojím ti opravdu za to

Refrén

Smim tady bejt vedle tebe
Proč mě chceš
Proč já jsem ta jedna
Proč mi říkáš
Miluju tě

Refrén 2x

Proč jsem já ta jedna 3x
Proč mě miluješ

Novej klip An deiner Seite (Ich bin da)

22. října 2007 v 20:06 | Brookie |  Tokio Hotel
Tohle je tak strašně naprosto úžasně dokonalý!!!(video-klik ) Mně osobně se to video šíleně líbí.. Myslim, že to měl bejt taky účel, páč tuhle písniěku naprosto zpožňuju!!! Ten text je prostě naprosto dokonalej (text s překladem-klik)..
Tokio Hotel tuhle písničku (hlavně právě kvůli tomu textu) vytvořili jako singl kvůli nám, fanouškům.. Teda hlavně kvůli těm německejm, protože jak byli kluci na tom evropskym turné, tak německý fans naříkali, že je TH zanedbávaj a že se zajímaj hlavně o ty zahraniční a tak.. Takž si Tokio Hotel řekli, že nám udělaj radost a "natočili" tenhle klip pro tuhle dokonalou písničku - dojemný.. :-)
Brukinka :-)