Únor 2008

Mrtě fotka :-D

28. února 2008 v 21:00 | Brookie |  Bushido
Našla sem jednu súúúpí fotku svýho nej rappera a myslim, že stojí za to ji sem dát.. ;-)
A pak sem se ještě jen tak chtěla zmínit, že náš milej drahej Bushido dostal při předávání cen Echa hned dvě.. :-) Věděla sem i kategorie (klidně napište do komentíků, pokud to víte) a dokonce to mam někde napsaný, ale samozřejmě sem to zašantročila.. :-D Pamatuju si ale, že při děkování jednou pronesl ležérně větu "Ich habs verdient!", což znamená "Zasloužil sem si to!".. Mam takovej pocit, že to říká pokaždý.. :-D Ale co... Je to pravda.. ;-)
Jo, a tady teda ta fotka, která se mi tak líbí.. :-D
Brukinka

Fotkyyy

26. února 2008 v 18:04 | Brookie |  Airfare
Z předávání cen óčka a nějakýho fesťáku..
TV
Luke
A Thomas
Brookie

CD Hotel Moscow

26. února 2008 v 18:01 | Brookie |  Airfare
1. Belladonna
2. Live is Easy
3. Sorry Baby
4. Martyrdom
5. Dead man Walking
6. Hive
7. Last Man Standing
8. Nevermore
9. Morning Person
10. Sugarcube
11. Hard Ride
12. Sweet Lady
13. Sorry Baby - Radio edit
Co dodat? ;-)
Brookie

Klípek Sorry, Baby

25. února 2008 v 18:39 | Brookie |  Airfare
Myslim, že název článku říká všechno.. :-D

Brukinka

Něco o nich

25. února 2008 v 18:36 | Brookie |  Airfare
Snažila sem se o nich něco sehnat, ale všude píšou furt to samý :-D a sice skopčený z oficiální stránky.. No, nevadí.. Dám to sem taky.. Ale teda upozorňuju, že sem si něco našla ještě na několika jinejch stránek, tak skopčit prosím se zdrojem.. ;-) Důvěřuju vám.. :-*
Z leva: Thomas, Luke, TV
Airfare je trojice mladých nezávislých hudebníků, kteří dělají hudbu poctivě jako za starých časů. Společně vstávají, skládají songy, prožívají vzestupy i pády rock n´rollu. Frontmanem kapely je americký zpěvák a kytarista Thomas J. Lichtag, který svým nezaměnitelně ležérním způsobem zpěvu dává kapele jedinečnou tvář. Airfare mají svůj názor a své vize jsou rozhodnuti naplnit i když to nebude tou nejjednodušší cestou. "Všechno točíme do analogu. Jedině tak můžeme znít opravdově. Hudbu co děláme, nemá smysl točit do počítače."
Sound kapely je snadno rozpoznatelný. Živá vystoupení v sobě spojují ostrý kytarový zvuk, chytlavé melodie, nečekané dynamické změny a divokou pódiovou show. Navíc si své koncerty Airfare upřímně užívají a svoji náladu úspěšně šíří i do řad diváků …
Křest první desky "Hotel Moscow" kapely Airfare spojený s koncertem, který proběhl nad očekávání dobře (23.1.2008, pražské Rock Café), byl jenom začátek jejich doslova raketového vzestupu.
První nasazený singl "Sorry Baby" se drží hned od začátku na špici žebříčku IFPI Rádio Cz50 a řadí se tak už třetí týden k nejhranějším skladbám v českém rádiovém éteru.
"Sorry Baby" videoklip byl nasazen do hudební divácké hitparády Eso TV Nova, stejně tak jako má obrovskou odezvu na žebříčku T-Music.

To ale není všechno, kluci pokračují ve své "jízdě" a díky velké přízni fanoušků se jim podařilo vyhrát kategorii "Objev roku" RGM Hudebních cen Óčka pro rok 2007 (1.2.2008), kde také v rámci večera vystoupili a kde bylo jejich CD "Hotel Moscow" znovu pokřtěno.

členové:
Thomas J. Lichtag (původem Američan) - hlavní zpěv, doprovodová kytara
Lukáš Chromek - přezdívka Luke - kytara, zpěv
Tomáš Vitásek - přezdívka TV - basová kytara, zpěv
logo:
Brukinka

Moje blabla k nim

25. února 2008 v 18:27 | Brookie |  Airfare
Taaaaakže... začnu asi tím, že mi jednoho dne moje výborná kámoška Barbish navrhla, jestli s ní nechci jít na koncert Airfare.. Já ani pořádně nevěděla co to je, natož jak to zní a ze začátku se mi moc nechtělo.. Kvůli kámošce sem se ale přemluvila a šla tam..
Samozřejmě mi bylo jasný, že nebudu ani jeden song znát, ale Barbish tvrdila, že tu jedni jejich písničku furt hrajou na Evropě 2 (kerou od tý doby, co nemam na hifině anténu poslouchám jenom ráno asi 15min) a tak sem si ten stráááášně známej song teda pustila na YouTube a sice mi to přišlo povědomý, ale nic sem si při tom nemyslela..
No, pak teda na tom koncíku sme tam potkali Bářinýho kámoše, kerej pak tvrdil, že s kytaristou se zná nebo že je to dokonce jeho kámoš.. Eště k tomu že se prej menuje Lukáš /pro ty, co to nevěděj - jméno Lukas nebo Lukáš se mi strašně líbí/.. A pak jak hrál.. No, prostě bomba! Celej koncík se mi strašně líbil, fakt že jo..

Tady jenom jedna fotka právě z něho.. omlouvám se za kvalitu - je to focený mobilem..
A jak ten koncík byl v sobotu, tak si pak v pátek koupim (český) Bravo, no a co tam nevidim? Sem si řekla: Sakra, tak oni o nich dokonce píšou v Bravu, tak to asi fakt nebudou tak neznámý, jak sem si myslela.. :-D
No, a tak vám je sem dávám.. ;-) Doufám, že o nich nebudu mít jenom tak dva články a pak už nic, ale to teď radši nebudu řešit.. :-)
Brukinka

BACHA! Česká kapela na mym blogu!!!

25. února 2008 v 18:18 | Brookie |  Novinky
Ano ano ano! Opravdu sem si založila novou rubriku s názvem jedný český skupči.. Byla sem na jejich koncíku a proto to nešlo jinak.. :-D Představuju vám AIRFARE!!!
(jo, dyžtak abyste nebyli až zas tak úpe v šoku, tak já je beru jako takovou oločeskou, páč Thomas je Amík a zpívá samozřejmě anglicky..)
;-)

Více v rubrice (nečekaně) Airfare
Brukinka

Linke zpívá (a jak nádherně ;-) )

24. února 2008 v 0:18 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Sice už sem podobnej článek tady měla, ale myslim, že ten odkaz na MySpace už nefachčí.. A vim, že tohle stojí fakt za to, abych to tady měla klidně dvakrát.. ;-)
Jsou to ukázky (nebo i celý) songů, kerý složil a nazpíval (můj milovanej) Chris Linke.. Má naprosto krásnej hlas a myslim, že i ty melodie nejsou špatný.. No, přesvědčte se sami.. ;-)
Mimochodem: Nemusíte se na to koukat - hlavní je to slyšet.. ;-)

"Never mind"

"Lips of an angel"


"Heal in time"

(moje nejoblíbenější) "Tore a hole"


"No tomorrow"

"Dying but alive"


"What i lost"

"Capricorn"Tak snad to stačí.. Je jich sice ještě víc, ale to se dyžtak jukněte sami na YouTube.. ;-)

Pokud vás tohle nezajímá nebo vám to příde všechno stejný nebo tak, tak stačí, když si poslechnete jenom "Tore a hole".. Ta je fatk krásná.. :-)

Dobře, já už mlčim.. :-D

Brukinka


Linke ♥♥♥ má nový tatoo

23. února 2008 v 23:53 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Nevim, jestli sem se už zmiňovala, že sem se koukala minulej tejden na předávání Echo 2008.. No, pokud ne, tak vám to oznamuju teď.. :-D Naše milovaný Pan!k byli taky nominovaný (za newcomer = objev), ale bohužel to vyhrál ten pitomej (pardon) Marc Medlock.. :-( Zahlídla sem ale na zlomek vteřiny, jak tam Pan!k seděj v hledišti.. Teda byla vidět jenom část kluk - konkrétně Linke a Jan..
Bože!!! Chris byl tak dokonale krááásnej!!! To si ani nemuíte představit!!! Mnohem MNOHEM hezčí, než na všech fotkách, kerý sem doteď viděla.. Měl takovou černou bavlněnou čepici a ... a .... a tetování!! Jo! A víte, kde? Na krkuuuu..... A stráááááááášně mu to slušelo... :-)
Dobře, už přestávám.. Jenom se to jinak fakt nedalo ujasnit.. Takže: OPRAVDU BYL HROZNĚ MOC KRÁSNEJ!!! ;-) :-D :-* ♥♥♥
Tohle sou jediný fotky, kerý sem sehnala a kde to je aspoň trošičku vidět (kdyžtak nahoře to je ten první z leva)... Ale zdaleka tady není tak hezkej (ikdyž samozřejmě je krásnej všude.. ;-))
Jo, a tady eště fotku, kerou sem náhodou našla.. Christian za mlada.. :-D
A když už sme u toho, tak ještě David za mlada.. :-D
Zamilovaná (do jednoho černovlasýho basisty z jedný skupiny, kerá se menovala ještě nedávno Nevada Tan) Brookie ;-)

Mladší David B. hraje na klavír :-D

23. února 2008 v 23:32 | Brookie |  Videjka
Tak tady pro vás mam naprostou raritu.. :-D Já se u toho docela dooooost nasmála..
Takže: David (ještě jako původně hnědovlasej) asi na nějakeym koncertě hraje jedno dílo a před tim ještě má takovou malou řeč, ot čem to je a tak.. Upřímně řečeno - mně se to vůbec nelíbí.. :-D (jako toa melodie a tak..), ale David to podává fakt naprosto úžasně.. :-D
No, přesvědčte se sami.. ;-) Brookie

Novej účes + dává si pauzu

22. února 2008 v 21:11 | Brookie |  LaFee
Jojo, je to tak.. Český Bravo je (skoro) přesná kopie německýho.. Dneska sem si to č. koupila a asi tak 5 dvoustránek sem přeskočila, protože to bylo naprosto stejný, jak v tom něm., kerý mam už asi 14dní doma..
Bohužel sem tenhle článek nestihla napsat dřív, než sem původně chtěla (ještě než to tady vyjde v Bravu) a tak to pro některý z vás nebude novinka..

Každopádně LaFee si dává pauzu s hudbou.. Ano, nedělám si srandu a je to jistý.. Sama to potvrdila v rozhovoru.. Její další album máme čekat až v roce 2009.. Teď se bude věnovat víc svýmu soukromí a taky herectví - jo, bude totiž hostit v pár dílech Gute Zeten Schlechte Zeiten (připomínám.. - jeden z nejpopulárnějších seriálu v DE, na kerej se každej den koukám.. :-D), na což se už šíleně těší, protože se dokonce s jednim herců už zná (viz tady)..

Tak to je asi vše.. Jo, ještě ten účes.. Mno, jukněte sami.. .;-)
Mimochodem ten ECHO (největší hudební ocenění v Německu) dostala za nejlepší nacionální (= národní) zpěvačku.. ;-)
Hem.. tohle už sice Echo není, ale fuk.. Tady má každopádně taky už krátký vlasy.. Akorát že "krapet" upravený kůlmou.. :-D
Brukinka

Moje Sims video - David Bonk (Pan!k) - Ce Pia Ali

22. února 2008 v 19:47 | Brookie |  Videjka
Tak tohle je moje úplně první video, kerý sem natočila pomocí hry The Sims 2.. Doufám, že se vám bude líbit, protože já na něj sem upřímně řečeno strašně pyšná.. :-) ;-)
Omluvte kdyžtak nějaký nedostatky - jak říkám - je to moje první.. Aslibuju, že budou následovat další.. ;-)
Jo, a pro ty, kerý to nevěděj - David Bonk je kytarista a klavírsita Pan!k (bejvalých Nevada Tan) a tuhle písničku doopravdy hraje on.. ;-)
Brukinka

Vectorky od KPrincess :-*

22. února 2008 v 18:44 | Brookie |  Mimochodem
Moje výborná kámoška Barča (KPrincess - její blog) svým kámoškám, včetně mě, vytvořila mrtě dooost dobrý vectorky, tak sem ty svoje dám - tak ještě bay ne, že jo.. ;-)
Jo, Baru, ještě sem se chtěla zeptat, jestli bys mi třeba nemohla udělat nějakou pěknou černo-červeno-bílou.. Nebo třeba jenom červeno-bílou nebo červeno-černou nebo bílo-černou....? Já bych si to třeba dala do záhlaví.. ;-)
Brookie

Výbornej rozhovor s Pan!k

20. února 2008 v 15:16 | Brookie |  Videjka
Tenhle rohovor je fakt vynikající.. Akorát že vy, kerý neumíte německy z toho asi zas tak moc mít nebudete.. Já sem z něj úpe hotová... :-) Fakt ty kluky zbožňuju...

Brookie

T:movo tetování = znak Pan!k

19. února 2008 v 19:00 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
HA! Sice absolutně vůbec nevim, jestli to je pravda, ale myslim, že to je reálný: T:movo tetování na pravym předloktí má bejt znak Pan!k.. Teď si všichni říkáte - ne, jejich znak vypadá takhle:
Ale pozooooor... Je rozdíl mezi znakem a LOGEM... Tohle nahoře je totiž jejich logo...
Znak je tohle:
A přesně tohle má T:mo vytetovaný na ruce.. Dobrý, ne? Když se na to podíváte, tak tam je P, K a vykřičník.. Což sou všechno "písmena" z Pan!k..
Tak tady eště pro připomenutí, že si nevymejšlim.. :-D
Opakuju, že to nevim jistě, jestli to je pravda, ale nebudu věřit jenom, když mi to popře sám T:mo nebo někdo jinej z kapely.. :-D
Brukinka

Fotky z nějakýho koncíku

19. února 2008 v 18:52 | Brookie |  Pan!k / Nevada Tan
Tak tady máte pár (vybrala sem asi tak ty nejlepší - těžký rozhodování) fotek z nějakýho koncíku nebo spíš fesťáku, neptejte se kerýho.. :-D Ale hlavně že ty fota sou pěkný, ne? ;-)

Holka zpívá DdM v X-Factor

11. února 2008 v 17:36 | Brookie |  Videjka
Tak Míša mi psala, že se včera dívala na X-Factor, kde prej byla jedna holka, kerá zpívala Durch den Monsun.. Tak sem to na YT našla a radši to nebudu nijak komentovat, abych nějak neurážela.. ;-)
Jo, omlouvám se za kvalitu.. Lepší tam nebylo..
Brookie

Další moje videjko - s baby pandou

11. února 2008 v 17:33 | Brookie |  Videjka
Znova sem si vytvořila jen tak pro zábavu video.. Doufám, že se vám líbí, protože já si myslim, že to je naprostá bomba.. :-D
Ty moje komentáře sou sice německý, ale myslim, že tomu budete aspoň trochu i tak rozumět.. Pokud ne, tak to vůbec nevadí.. ;-)

Brookie

Líbá se s LaFee

10. února 2008 v 0:16 | Brookie |  Bill Kaulitz
Kdyz sem jendou hledala fotky s LaFee, narazila sem na docela hustou vec.. :-D
Dobrý, co? :-D
Tak jo no.. Pro ty, co nejsou informovaný - není to ani LaFee, ani Bill... Ale není to ani fotomontáž.. :-D /Cože?/.. :-D Ne, sou to nějaký dvojníci těch dvou.. Nevim proč a k čemu tohle foto vzniklo, ale vypadá dost věruhodně, že jo..? ;-)
Brukinka

Brecici kluk v klipu - Raúl Richter

8. února 2008 v 22:43 | Brookie |  LaFee
Utrpela sem dalsi sok pri cteni Brava.. Jak uz mozna nekdo vite, tak se pravidelne kazdej den koukam na GZSZ (jeden z nejznamejsich a nepopularnejsich nemeckejch serialu).. Nedavno tam prila nove jedna postava - Dominic, keryho hraje Raúl Richter.. Jako dobry, je v pohode.. Vubec nic sem si nemyslela, kdyz sem ho poprvy videla.. Dokonce sem si furt rikala, ze ho neznam..

A pak PLAC! V Bravu najednou ctu, ze LaFee bude hrat taky asi ve dvou dilech GZSZ a jak tak vypravi o tom, ze ji to bude bavit, tak se najednou zmini, ze tam hraje i tenhle Raúl, kerej s ni uz hraj v klipu "Heul doch"...

A JOOOOOO! Sem to ale debil... To se furt driv rikala, jak ten kluk je hnusnej a proc vybrala zrovna jeho a tak... :-D Nojo, se stava.. :-D

Tak tady 2 fotky, abyste meli prehled, kdo ze to vlastne je..
A tady pro srovnani este jednou klip Heul doch.... Kdyz to takhle vidite, tak je to uplne jasny, ze je to ten samej, ale me to fakt nejak netrklo.. :-D hihi
Brookie