Březen 2008

Fakt chodí s Mattem!

26. března 2008 v 21:05 | Brookie |  LaFee
Nevim, jestli sme tady někde o tom psala, ale jednou v Bravu tvrdili, že se nám Christina zabouchla! A sice do člena skupiny Part Six.. Zanedlouho zas ale psali, že LaFee je jenom panenka na šňůrách a má přísnej management a láska s Mattem je taky jenom hraná..
No, tak sem tomu věřila, ale dneska sem v obchodě prolistovávala německý Bravo a co tam nevidim? Rozhovor LaFee s jejim přítelem Mattem.. Tak na tom teda asi jako něco bude no.. :-D
Asi určitě.. ;-)
Bohužel skupinu Part Six skoro neznám (jednu dobu o ní sice furt psali, ale já to nečetla), akorát vim, že se nedávno nějak vyměnili nějaký členi.. Nějako 3 odešli a 3 jiný se zas přidali, či co.. Fakt nevim..
Každopádně tohle sem vám jenom chtěla říct.. ;-)
Tohle sou (nebo byli):
Brukinka
P.S.: LaFee s Mattem se seznámili samozřejmě v showbussinesu a to sice, že LxB bejvávali jejím předskokanem.. ;-)

Demonstrace fanoušků

23. března 2008 v 17:08 | Brookie |  Tokio Hotel
Tohle mě fakt dostalo :-D
Demonastrace fanoušků, aby se Tokio Hotel vrátili do Čech! :-D Jako já mám TH taky ráda, ale že bych se zúčastnila takovýhle trapárny, která stejně abolutně vůbec nepomůže - na to fakt nejsem.. Ne, dobře, omlouvám se všem, kerý se cejtěj uražený..
Jukněte na to.. ;-) KLIK!
Brukinka
P.S.: Přeju vám krásný Velikonoce a ať přeže vaše pozadí..

Fotky z lyžovačky v Rakousku

20. března 2008 v 14:19 | Brookie |  Něco málo o mně
Sice sem se o tom tady zmiňovala, ale eště pro připomínku: když tady v HK byly prázky, tak sem s Baruškou (KPrincess) a svojí maminkou jela na tři noci do Innsbrucku - Rakousko - Alpy.. Byla to naprostá bomba a jak sem slibovala, tak dodávám pár foteček..
Tak hned na úvod: Tady stojíme (já na levo) u stánku nějakýho malíře a to mezi náma je FAKT nakreslený... Hustý, co? ;-)
Panoráma číslo 1
2 krát se přesně tady konaly Olympijský hry.. ;-)
Tohle vám vznikne, když si vemete 2 kámošky, hotelovej pokoj a černorybízovej Tank.. :-D
My (já napravo) + panoráma.. ;-)
Panoráma číslo 2
Odpočinek musí bejt, ne? :-D
Sjezdovkyyyyyy
My + sjezdovky + panoráma.. :-) A to se vyplatí.. :-D
Brukinka

Killerpilze - Un premier matin

17. března 2008 v 19:32 | Brookie |  Videjka
Oficiální klip.. SIce nezveřněnej a nesinglovanej, ale maj ho na svym DVD jako Videoklip, tak to asi tak bude.. :-)

Brukinka

Killerpilze - Ich will Gerechtigkeit

17. března 2008 v 19:30 | Brookie |  Videjka
Oficiální klip.. SIce nezveřněnej a nesinglovanej, ale maj ho na svym DVD jako Videoklip, tak to asi tak bude.. :-) Omlouvám se za kvalitu, ale lepší sem na YT nenašla..

Brukinka

Dieter Bohlen: "Vypadaj dobře!"

16. března 2008 v 23:32 | Brookie |  Tokio Hotel
Tak dneska sem se koukala (jako kazdou sobotu) na DSDS (Deutschland sucht den Superstar - Německo hledá SUperstar) a jak určitě všichni víte, tak v porotě sedí legendární Dieter Bohlen (fotka přímo pod odstavcem) - vy, kdo ho neznáte, tak se omlouvám, ale nejde v kratce vysvětlit.. a dneska řek fakt suprovou věc.. :-)
Jako pokaždý, když někdo dozpíval (dneska jich zpívalo 10), tak ho porota měla ohodnotit.. Vy, kdo o tom něco víte, tak vám řeknu, že to říkal u Benjamina.. On totiž Beni zpívá jako pěkně, ale nijak výjimečně skvěle a když ho teda ten Bohlen ohodnocoval, tak řek (prosim vás, není to doslova, tak mě nezabijte, když to omylem trochu změnim):
"Hele, jako ty seš takovej ten typ, kerej dělá na podiu hlavně show a kerej dobře vypadá. Koukněte se na Tokio Hotel. Taky nezpívaj dovíjak světově a proč sou znamý? No, protože sou peostě pěkný! Líběj se, sou to týpci! Kdyby vypadaly jako Tony Marshall nebo Roberto Blaco, takse neproslavěj, že jo.."
Pro srovnání vlevo TM a vpravo RB.. ;-)
No, mně to přídě mrtě vtipný... :-D
Brukinka

kiLLerPiLZe LIVE

15. března 2008 v 12:35 | Brookie |  Moje věcičky
Tatatadádadá - oficiální název: kiLLerPiLZe LIVE Ganz schön laut hier! Was?..Ach nix Mit Pauken und Raketen
Jo, pěkně dlouhý, co? A taky to je pořádně velkej balík plnej jedovatejch hub.. ;-)
Kdo neví o co de, tak to je jejich normální album Mit Pauken und Raketen, akorát že live (takže jakože ty songy sou nahraný z live koncertů) a eště k tomu takový 2 v jednom - DVD z tourné "Ganz schön laut hier! Was?..Ach nix" (v překladu "Docela rámus tady! Cože?..Ale nic").. Moc se omlouvám, že sem se o tom doteď nezmiňovala..
A hádejte co pro vás mam - fotkyyyy juchůůů :-D
Tak přesně takhle to vypadá zepředu:
Takhle zevnitř:
A takhle zezadu (tady vidíte co tam všechno na tom je, abych se s tim enmusela psát):
Jo, to mi připomíná, že asi většina z vás nezná klip "Ich will Gerechtigkeit" a "Un premier matin" a já to tady ještě nemam.. Tak se na to buď mrkněte na YouTube nebo chvíli vyčkejte a zanedlouho to budete mít i tady na Brookie blogu. .;-)
Zpátky k fotkám - tohle je taková ta příručka (a je fakt mrtěěě):
A zevnitř postupně od první do poslední stránky:
Jo a tady ještě jednou tuhle nahoře rozkouskovanou na 2 části, abyste líp mohli vnímat ten guláš fotek.. ;-) :
No, a tady už sme v půlce (mimochodem tohle se mi šíleně líbí):
Killerpilze děkujou:
A toť vše.. Eště by možná chtělo dodat, že to celý stálo JENOM 17 Eur, což jeeee zhruba 425,- a musíte uznat - to FAKT není moc.. Normální DVD stojej okolo 6 stovek a CD tak 4-5.. Takže jako mrtě.. ;-)
Navíc vám ho můžu vřele doporučit, protože ten bonusovej materiál, co je na tom DVD je k nezaplacení! Fakt je to naprostá BOMBAAA!! Když sem se na to dívala, tak sem si znova uvědomila, že tyhle kluky zbožňuju! :-D ;-)
Killer - Brukinka (:-D)
P.S.: Omlouvám se za to otravný značkování fotek, ale přece jenom sem je fotila já a to, co na nich je, je moje a tak myslim, že na to mam právo..

A zase další moje - KP MRTĚĚĚĚ!!!

14. března 2008 v 23:07 | Brookie |  Videjka
Tak já nevim jak vy, ale já tohleto NAPROSTO TOTÁLNĚ MEGA MOC ZBOŽŇUJU!!! Možná to někdo z vás nezná.. Je to "song" z jejich Live-alba (o kterym sem hned zejtra něco napíšu) a já sem k tomu dodala ještě pár fotek, no, a prostě: přesvědčte se sami..

Brookie

Byla sem na horách!

10. března 2008 v 15:14 | Brookie |  Novinky
Ahoj ahoj ahoj!!!
Moc se vám omlouvám za nízkej počet novejch článků poslední dobou.. Hradec Králové měl 3.-9.3. prázdniny a tak sem se s maminkou a Baruškou vydala na suprovou lyžovačku do Rakouska.. (možná někdy dodám fotky)..
Navíc se teď jaksi nic neděje a JÁ DEBIL sem si úpe totálně naprosto maximálně zapomněla koupit nějakej německej (nebo rakouskej) časák.. Chjo achjo..
No, takže pokud třeba pro mě máte nějaký novinky (jako fakt zajímavý) o nějakom tom interpretovi, kerýho tady mam na blogu, tak se hlaste..

Jo, a přemejšlim, jestli sem nedám jednoho z deseti finalistů německý Superstar, kerej mě hrozně zaujal.. Akorát hold nevim, jesi bych toho pak v jedný rubrice o něm neměla moc málo.. Tak jedině že bych založila novou rubriku "Ostatní" nebo něco takovýho.. Kdyžtak poraďte..
Zatim se mějte krásně a jak říkám - omlouvám se za malej počet článků..
Vaše Brukinka
P.S.: Ty smajlíci sou hustý, co?

Pro Martiniho

3. března 2008 v 13:24 | Brookie |  Mimochodem
Martini,

slibuju Ti, zlatíčko, že mně Tě nic a nikdo nikdy nenahradí, vždycky budeš v mym srdíčku a že na Tebe nikdy nezapomenu! Byls můj nejlepší kamarád a ikdyž si mi třeba zničil tolik věcí, na kterých mi záleželo, tak bych Tě v životě za nic a nikoho nevyměnila.. Vim, žes měl krásnej život a že já Tě často trápila a věř mi - mrzí mě to.. Ale taky vim, že víš, že sem to nedělala schválně... byla sem malá a blbá.. Přísahám, že seš to nejvzácnější a nejkrásnější stvoření, který sem kdy směla držet v náruči a ani nevíš, jak moc mě mrzí, že sem třetinu Tvýho života nebyla s Tebou.. Těch ostastních 8 let jsi mi ale neuvěřitelně moc zpříjemňoval a věř, žes mi vždycky strašně moc chyběl, kdykoliv sem nebyla s Tebou.. To, co si teď na světe nejvíc přeju je, abys netrpěl.. Nebo aspoň ne tolik jako já v tu chvíli, kdy tě ztratim... Jediná útěcha pro mě je, že vim, že se teď budeš mít dobře a že mi v hlavě navždycky zůstanou krásný vzpomínky na Tebe.. Miluju Tě!

Tvoje Susi