Červen 2008

Náš Maxipeprník

23. června 2008 v 15:13 | Brookie |  Videjka
Hehee!
Jaksi poslední dobou vůbec nevim, o čem mam psát.. Nic zajímavýho, co by se mi sem chtělo dávat (třeba ohledne huýdby) se neděje.. Až pojedu do Německa a koupim si tam Bravo nebo nějakej jinej časák, tak se to třeba změní.. ;-)
Kažodpádně teď mam náladu přidat aspoň jeden článek a napadlo mě, že vám sem dám video, který sme pečlivě vytvářeli ve škole při IVTčku a mně se docela dost líbí.. :-D
Imho - hned ten první hlas, kerej mluví je můj.. ;-) :-D

Dobrý, ne? ;-)

Brukinka

Výhra Eurebusu!!!

13. června 2008 v 22:55 | Brookie |  Novinky
Normálně víte co? (název článku vám docela napovídá :-D )
Jak jsem tady psala o tom, že se mi na tu soutěž nechce, tak toho nakonec nelituju, že sem tam jela..
VYHRÁLI JSME PRVNÍ MÍSTO V NAŠÍ KATEGORII (kerý byly celkem 3)!!! Sem z toho naprosto hotová a nemůžu tomu eště furt věřit.. :-D Naše třídní učitelka, která tam samozřejmě byla s náma brečela radostí, když vyhlásili vítěze.. :-) Fakt to nikdo z nás nečekal.. :-)
Dostali sme spousta krásných cen (např. Phillips mp3 2GB, 1500 Kč, atd. ;-) ) a prostě bomba.. :-)
Tak se mi zas nálada striktně zlepšila.. :-D
SMějte se ;-)
Vaše Brukinka

Klip Love is you

13. června 2008 v 22:51 | Brookie |  Thomas Godoj
Tak vám sem dávám (s mírným zpožděním O:-) ) klip německý Super hvězdy.. Myslim, že je takovej celkem obyčejnej.. Už se těšim na další singl.. :-)

Brukinka

Grrrr!

12. června 2008 v 21:02 | Brookie |  Mimochodem
Ahoj!
Tak sem tak "mírně" nas(vy víte co).. Ne jenom, že Němci proti těm Chorvatům prohráli 1:2, ale ještě k tomu sem ten zápas (kvůli důležitýmu kroužku) neviděla a vůbec nemůžu posoudit, jak dobře hráli a kdo byl nejlepší a jestli ty dva goly, co nám dali byly v pořádku, atd. atd.
K tomu eště příde to, že zejtra je u nás na škole taková akcička, že přijelo asi 6 Němců (všechno kluci) a budou nám v aule dávat nějakej koncert.. Byla za mnou učitelka němčiny (kterou se já samo neučim), že má pro mě kšeft - mohla bych tlumočit..
Jenže já CO? TAM ZROVNA ZEJTRA NEJSEM!!! A víte proč?
JEDU NA STÁTNÍ KOLE V SOUTĚŽI EURoEBUS! A mně se tam CO? NECHCE!
BOŽE!
Jo, když už sme u těch státních soutěžích - dneska sem se dozvěděla, že se mnou do roztleskávaček chodí mistryně ČR v mažoretkách.. :-) Brý co? Asi tak to jediný.. :-D
No jo no.. Snad to nějak přežiju.. Držte mi palce, ať v příštích hodinách nespáchám sebevraždu /ehm - vtip, ne? :-D Nejsem EMO/
Zatim se mějte líp, než já..
Vaše Brookie

ME - EM football

9. června 2008 v 18:34 | Brookie |  Mimochodem
Tak protože tohle je blog čistě jenom můj, tak mi to nedá, abych se vyjádřila k tý události, kterou ste všichni určitě moc dobře zaznamenali.. ;-)
MISTROVSTVÍ EVROPY VE FOTBALE
První zápas, ve kterym hráli Češi se švýcarskem sem neviděla (nemohla bych ani kdybych chtěla), ale táta (kterej sice není moc velkej fanda českýho fotbalu) říkal, že to bylo děsný a že to měli vyhrát Švýcaři.. Všichni, komu to říkal s nim souhlasili.. No, tak já to neviděla, takže nevim..
Každopádně včera hrálo Německo proti Polsku a TO BYL parádní fočus! Podolski nádherný dva góly a Poláci neměli šanci.. ;-) Jen tak pro zajímavost: Polsko nedalo Německu góla už od roku 1980.. :-D Lamy.. Ale nehráli špatně.. :-)
A taky sem včera zjistila, že mam novýho favorita.. Doteď sem maximálně moc (a už strašně dlouho) zbožňovala Michiho Ballacka.. samozřejmě na tom se nic nezmění, ale velkou konkurtenci mu teď udělal nováček v národním týmu - Mario Goméz!
No, uznejte.. Není kránej? :-) Útočník, číslo 9, hraje za Stuttgart a je mu krásných 22 let.. :-)
Toť zatim vše..
Brookie
P.S.: Mistrovství evropy je česky zkratka ME a německy EM, dorbý ne? :-D

Omlouvám se

9. června 2008 v 18:24 | Brookie |  Novinky
že sem se teď pár dní nestarala vůbec o blog, ale nefungoval nám net (což se stává, jak všichni víme dost často), takže bohužel...
Ale od dneška zas fachčí!!! Takže jupíííí! ;-)
Brukinka

Anglicky Heul doch - Shut up

3. června 2008 v 14:27 | Brookie |  LaFee
Díky Angel alias Fannie (nebo možná eště nějaký přezdívky, kerý neznám :-D ) sem na YouTube našla jedno dost zajímavý videjko..
Jo, je to tak, naše Christina přezpívala song Heul doch do angličtiny a zřejmě to plánuje vydat jako singl a má kt omu už i klip.. Co tomu říkáte? Já osobně si myslim, že se z ní dovíjak známá internacionální zpěvačka nestane a že jí de němčina rozhodně líp, ale tak co... Zkusit se musí všechno.. ;-)
Klípek je vcelku dobrej, ale ten něeckej se mi líbí rozhodně víc - částečně je tenhle takovej moc drastickej.. Dobrý je ale, že v tomhle taky hraje Raúl Richter (kdo to je + klípek HD zde)
Přesvědčte se sami.. ;-)

Brukinka

Film - 1. díl

2. června 2008 v 21:48 | Brookie |  Na konci bludiště
JE TO TU!!!
Po několikátým pokusu se mi konečně povedlo dát to (už dávno hotový) videjko na YT a s tím denním zpožděním vám to teda už taky konečně dávám sem..
Užijte si to.. ;-)


P.S.: Trvá to skoro 11 minut, tak vydržte.. ;-)

Brukinka

Omluva O:-)

1. června 2008 v 19:58 | Brookie |  Na konci bludiště
Ahojky!
Táááákže, asi tučíte o co de, že jo.. O:-)
Nj, moje videjko NKB mi nejde dát na YT.. Já za to FAKT nemůžu a pokusim se zjistit, proč to tak je, ale jak říkám - bohužel to nejde..
Tak se vám všem moc omlouvám, že sem to slíbila, ale hold bez YouTube žádný video.. :-(
Doufám, že mě pochopíte..
Vaše Brookie