Listopad 2008

Fotky Jacoba (Taylora)

29. listopadu 2008 v 23:22 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
Tak přesně Jacob Black (jak postava, tak herec) u mě hodně HODNĚ konkuruje Edwardíkovi.. ;)


No, není krásnej? ;) A takhle vypadá ve filmu: (nebojte, v dlaších dílech už bude mít zas krátký vlasy ;))
A tady 2 s Billym :)

Tak, toť vše..

Brukinka

Můj komentář k filmu

28. listopadu 2008 v 14:58 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
NEMÁM SLOV!!!
Sem naproto vedle co se týče vyprávění.. Čeština je na to moc chudá.. Clova jako "úžasný", "bezvadný", "dokonalý", "jedinečný", apod. prostě nestačej!
Nestačila sem se doteď pořádně vyřádít.. Pořád si jenom musim opakovat: "To není možný. Bylo to tak úžasný. Chci to vidět znova." A hlavně se už teď nemůžu dočkat, až zfilmujou (což strašně moc doufám udělaj) ty ostatní 3 díly..

Teď trochu konkrétnějc:
Ani jedna postava mě nezklamala.. Všichni herci se hoděj naprosto perfektně (ikdyž to už samo věděla před tim :-D) a Kirsten Stewart mě překvapila svou krásou a půvabností.. Na fotkách ani v rozhovorech sem o ní zas tolik přesvědčená nebyla.. Ale musim říct, že je fakt skvělá..
A Jacob - PANE BOŽE!! Nebyla sem daleko od toho abych se radostí, překvapením a adrenalinem nerozbrečela! :-D Je to sice trochu přehnaný, ale vzhledem k tomu, že já postavu Jacoba a Taylora Lautnera naprosto zbožňuju, moje tělo prostě takhle reagovalo :-D Je dokonalej! Nemůžu se dočkat, až ho v Novym Měsíci zbavěj těch dlouhých vlasů.. :-D To bude eště mnohem víc okouzlující..
Pak Charlie.. U jedný scény s nim sem myslela, že se zas rozbrečim smutkem.. To, jak Bella z Forks kůli Jamesovi musela utýct bylo fakt krutý..
Jinak k tomu asi nemam co dodat.. Musíte to vidět sami.. :-D

Co mě eště strašně uchvátilo byla hudba.. Strašně moc se mi líbila a už sem si stáhla soundtrack.. A myslim, že z vás bude znát menšina skupinu Muse.. Právě od ní dali do filmu jednu jejich nej písničku při scéně, kdy hráli ten baseball.. To sem se mohla zbláznit.. Muse zbožňuju a uvažovala sem i, jestli nezaložim rubriku o nich.. Ale spíš ne..

No, to je k blábolům vše.. Eště vám sem dám fotku, na který je část zdi před našim kinem..
A tady fotka mých dvou placek (kerý mam na batohu).. Dostala sem je přímo v kině u kasy.. Zadarmo ;).. Sou 4 druhy a sem si jistá, že je nasbírám všechny :-D Promiňte za kvalitu.. Je to focený mobilem..
Brukinka

Už mám zarezervovaný lístky!!!

26. listopadu 2008 v 15:30 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
UŽ ZEJTRA!!

Premiera je v 15:30 a já mam bohužel do 4 školu, tže to jaksi nevyjde.. Pak to hrajou v 18:00, kdy mam ale trénink.. Dneska sme půlku dopoledne s holkama řešily, kdy teda nakonec pudem a naštěstí sme se dohodly, že ZEJTRA ve 20:30.. Teď sem objednala lístky a ZEJTRA TO UVIDIM!!!

Neuvěřitelný.. Tolik měsíců sem na ten film čekala a konečně se dočkám... :) Nemůžu tomu skoro ani věřit.. :)

Tak to sem sem jenom chtěla napsat :-D

Brukinka

Moje neteř!!!

24. listopadu 2008 v 19:40 | Brookie |  Novinky
PŘEDSTAVTE SI:

Moje sestřička (ten nejúžasnější človíček na světě) čeká miminko!!! A bude to holčička!! Přijde na svět koncem dubna, možná v květnu a konečně mam i fotku.. :)

Tak tady máte moji malinkatou neteř v 11. týdnu vývoje :)

Celá naše rodina se jí nemůže dočkat.. A moje maminka pak bude babička a tatínek dědeček - muheheee :-D Co tomu říkate? ;)

Budoucí tetička Brukinka

Chad Michael Murray - Nick Jones

12. listopadu 2008 v 15:04 | Brookie |  House of Wax
Tak tohodle překrásnýho herce sem mohla dát tovnou do dvou rubrik.. 1) samozřejmě Gimore girls, protože tam hrál roli slavnýho Tristina a už tam mě nehorázně okouzlil.. 2) ale do House of Wax, protože tady mě přímo dorazil.. Prostě sem nemohla z tý úžasnýho role Nicka Jonese. Navíc tady potřebuju pár článků :-D


Jméno: Chad Michael Murray
Datum narození: 24.8.1981
Místo narození: New York

Pár těch nejzajímavějších zajímavostí:
Má jednu sestru Shannon a 4 bratry: Nick, Rex, Tyler a Brandon. V 17ti letech vyhrál stipendium modelingové agentruy v Bufallu. Krátce nato dostal svou první filmovou roli, v seriálu Gilmorova děvčata.
Rád sportuje, nejradši má fotbal a basketbal. Angažuje se v charitativních záležitostech a bojuje proti drogám! Nemilá zpráva je, že je zadaný, 16.4.2005 se oženil s přítelkyní Sophií Bush, ale bohužel ji o 5 měsíců později opustil kvůli jiné dívce.

FIlmografie:
1998 - Dawsonův svět: Charlie Todd
2000 - Gilmorova děvčata: Tristin Dugray
2001 - Megiddo: The Omega Code 2: David Alexander
2003 - One Tree Hill: Lucas Scott
2003 - Osamělý strážce: Luke Hartman
2003 - Mezi námi děvčaty: Jake
2004 - Moderní popelka: Austin Ames
2005 - Dům voskových figurín: Nick Jones

Fotky budou následovat ;)

Brukinka

Nával různejch fotek

11. listopadu 2008 v 15:27 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
Plakáty do kin..

Obal filmu na DVD..Dům Cullenových..


Společná fotka z fesťáku

8. listopadu 2008 v 20:45 | Brookie |  Mimochodem
A tady pro vás mam jednu takovou zajímavost.. Na TOAMF (Trutnov Open Air Music Festival) bylo totiž "společný focení".. Je nás tam asi 8000.. Prej říkali i něco, že to pude do knihy rekordů za největší skupinovou fotku..

Nás dvě s Barčou sem tam červeně zakroužkovala..

A všimněte si, že dole urpostřed na lavičce vedle toho tlustýho chlápka s kloboukem je Václav Havel.. :)


Dobrý co? :-D

Brukinka

Oficiální datum premiéry!!

8. listopadu 2008 v 12:02 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
Mam super novinku!!!

Pokud je pravda, co píšou na většině stránek o Twilight, tak premiéra filmu v Český Republice je už 27.11.2008!!! Tže ani za 20dní.. Neuvěřitelný.. Se tak mrtě těšim.. :) Pudu určitě na premieru, ať si je v jakymkoliv čase.. ;)

Tak co tomu říkáte? :)

Brukinka

5. řada

6. listopadu 2008 v 17:30 | Brookie |  Gilmore girls
Hahaaa, je to tu. Sem blááázen :-D Ne, samo, že nejsem.. Mam v plánu si pořídit úplnš vsechny řady Gilmorek a tím pádem musim mít i pátou.. ;) Ta teda už leží u mě doma.. Zabalená.. :-D Začla sem se totiž na všechny díly koukat znova a sem teprv u druhý :-D Ale neva.. Časem se dostanu až na konec a bude mě štvát, že nemam šestou.. ;) Tu si budu možná přít k Vánocům, ale nvm nvm..

Brukinka

Fotky k filmu

5. listopadu 2008 v 22:00 | Brookie |  House of Wax

Tady máte pár fotek.. :-) Eště sem hodlám dát nějaky info o hercích (hlavně o tom jednom.. ;-) ), ale to zatim nespěchá :-D

A Fannie: Super, žes nepřestala na můj blog i po takový době chodit.. Macht mich echt glücklich.. HDAL :-)

Dobrej výraz co? :-D Sem se u týhle fotky mohla utlemit.. Chudáček Pariska :-D
Brukinka