Leden 2009

Bushido feat. Karel Gott

24. ledna 2009 v 14:55 | Brookie |  Bushido
Omlouvám se, že to na blog dávám až teď.. Měla sem to v plánu už douho a dokopala sem se k tomu, až když sem včera na pařbě slyšela tu písničku.. :-D Tak tady máte krátký info a klip.. ;)

Absolutní Slavík sice tentokráte spadl do klína Lucie Bílé, leč sbírka čtyřiatřiceti zlatých sošek nemá konkurenci ani tak. V rozhovoru pro MF Dnes se Karel Gott rozpovídal o budoucnosti a dalším posunování, s tím, že při této příležitosti nemohl nezmínit ani svou nedávnou kolaboraci "Für immer jung" s berlínským Bushidem.

"Kolikrát jsem slyšel, že patřím k těm, kdo už zpívají jen pro své vrstevníky, ale to není pravda. Na turné byly všechny generace - od dětí přes teenagery až po babičky. Mimochodem totéž se mi daří i v sousedním Německu. Mám z toho obrovskou radost, protože to jsou přesně ty posuny, které mě baví. Já si tam například zazpíval s rapperem, kterému bych mohl být dědečkem, ale on si mě sám vybral. Je to Bushido a je velmi kontroverzní. Jeho texty jsou dost drsné, popisují život, jaký je. A on chtěl, aby mu refrén zapěl někdo, kdo zpívá, jak je svět plný dobrých zpráv," řekl devětašedesátiletý rodák z Plzně.

A jaký měl ze vstupu do dosud neprobádaných končin pocit? "Bylo to gigantické. Přivedl mě před své publikum, patnáct tisíc dětí, a oni všichni mě brali úplně přirozeně, ječeli radostí. Na tom pódiu se emocionálně prolnuli dva lidé, kteří dělají sice hodně odlišné žánry, ale názorově jsou na jedné lodi,"
uzavřel zpěvák.

Tento měsíc (září) Bushidovi, vyhlášenému tajnůstkáři a majiteli několika platinových desek, vyšla autobiografická kniha. Gottem jsou fanoušci rapového buřiče zaskočeni. Na německém serveru hiphop.de jejich pocity vyjádřil jeden bloger povzdechnutím: "Bushido, oh Gott, oh Gott!" /"Bushido, oh bože, oh bože!"/

Mně osobně se ta písnička moc líbí (jako i originál do německý skupiny Alphaville, Forever young), akorát moc (jakože vůbec) nemusim Karla Gotta a zbožňuju Bushida :-D Tak ani nvm esi se mi to líbí nebo ne.. Melodie je úžasná, o tom není pochyb, rapování se mi taky líbí, refrén a klip by se mi líbily kdyby tam Gott nebyl.. :-D


Brukinka

Ashley Greene (Alice) - info a fotky

24. ledna 2009 v 14:18 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Jacksonville, Florida, USA

Ashley Michele Greene se narodila svým rodičům Joe a Michele Greene. Má mladšího bratra jménem Joec, který stále bydlí s rodiči v Jacksonvillu. Ashley je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kellanem Lutzem (se kterým s zahraje i ve filmu Warrior) a Jacksonem Rathbonem. Původně chtěla být modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklamy. Po zahrání v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.

Brukinka

Kristen Stewart (Bella) - info a fotky

22. ledna 2009 v 17:30 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
Datum narození: 9.4.1990
Místo narození: Las Vegas, USA


Kristen Jaymes Stewart se narodila v L.A., část svého dětsví ale strávila v Coloradu. Její otec je John Stewart, TV producent, který pracuje pro FOX TV. Její matka je scénaristka pocházející z Austrálie. Kristen má staršího bratra Camerona. Oba žijí s rodiči v L.A. Kristen byla 3krát nominovaná na Young Artist Award, ale nikdy nevyhrála. Má ráda surfing a klasické rockové kapely jako Led Zeppelin a Cream. V roce 2002 se poprvé proslavila ve filmu Panic Room (Úkryt), kde si zahrála s Jodie Foxter.

Filmografie:
2001 - The Safety of Objects, role: Sam Jennings
2002 - Panic Room, role: Sarah Altman
2003 - Cold Creek Manor, role: Kristen Tilson
2004 - Undertow, role: Lila
2004 - Speak, role: Melinda Sordino
2004 - Catch That Kid, role: Maddy
2005 - Zathura: A Space Adventure, role: Lisa
2005 - Fierce People, role: Maya
2007 - The Cake Easters, role: Georgia
2007 - The Messengers, role: Jess
2007 - Into the Wild, role: Tracy Tatro
2007 - In the land of Women, role: Lucy Hardwick
2007 - Cutlass, role:Young Robin
2008 - Yellow Handkerchief, role: Martine
2008 - What just Happened?, role: Zoe
2008 - Twilight, role: Isabella Swan
2008 - Jumper, role: Sophie
2009 - Welcome to the Rileys
2009 - Adventureland
2010 - New Moon, role: Isabella Swan


Trochu nenamalovaná :-D

A s oběma podobama Jacoba.. ;)Brukinka

Video ve studiu - Wir sterben niemals aus

21. ledna 2009 v 19:49 | Brookie |  Tokio Hotel
Jo, sama tomu nemůžu věřit.. Po jaký době sem dávám zase článek o Tokio Hotel? Myslim, že ten poslední byl 1.září (určitě víte proč ;) ), ale TOHLE sem prostě musim dát.. Přiznávám se, že zdlaleka už nejsem tak velkej fanoušek TH jakej sem bejvávala, ale taky vám můžu říct, že je pořád mam ráda.. Ikdyž Bill to fakt se svým vzhledem přehání a hlavně nemaj žádný nový písničky, cédéčka, prostě pes po nich neštěk.. Ale tohle video se mi jakože fakt líbí..
Zaprvý sem Tokiáče už dlouho v tomhle pojetí neviděla a zadruhý.. Tomu Billovi se fakt nezapře že umí zpívat.. Myslim, že pro kluka je tohle doooost slušnej pěveckej výkon.. :)


Brukinka

Robert Pattison (Edward) - info a fotky

11. ledna 2009 v 17:17 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
Datum narození: 13.05.1986
Místo narození: Londýn, Velká Británie

Robert Thomas Pattinson začal s herectvím ve svých teenagerských letech. Zahrál si ve hře Macbeth a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti s herečkou Reese Witherspoon. V roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoryho ve filu Harry Potter a Ohnivý pohár.
Robertův vzor je Jack Nickolson. Robert rád sportuje, má rád snowboadring, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.Brukinka

Taylor Lautner (Jacob) - info a fotky

7. ledna 2009 v 18:11 | Brookie |  !!! TWILIGHT (FILM) !!!
Datum narození: 11.2.1992

Místi narození: Grand Rapids, Michigan. USA

Taylor Daniel Lautner je americký herec. Jeho kariera začla v roce 2001 s televizním filmem Shadow Fury. Známý se stal i ve filmu Dvanáct do tuctu 2. V březnu 2008 pak zahrál roli Jacoba Blacka v bestselleru Twilight.

Taylor má mladší sestru jménem Makena. Byl žákem třetího ročníku na střední škole, teď však bere hodiny na vysoké. Ve volném čase hraje fotbal, baseball a tančí hip-hop a jazz ve skupinách.
Brukinka

Malá změna rubrik Stmívání

4. ledna 2009 v 13:41 | Brookie |  Sada STMÍVÁNÍ
Tak dneska sem se tak trochu nudila a tak sem brouzdala na netu a stáhla asi tak milion fotek všech herců ze Stmívání.. Protože ale těch článků v týhle rubrice mam docela dost a nával tadytěch by to všechno zaplnily - rozhodla sem se, že udělám novou rubriku - Twilight (film) a tam budou články, kerý se týkaj jenom filmu.. V týhle rubrice (Sada Stmívání) je pak všehcno ostatní.. Tže co se týká knížek, inofrmací, obrázku (pozor, obrázky je něco jinýho než fotky), atd.

Doufám, že se i nadále v tom budete moct vyznat :-DBrookie

Šťastnej novej rok!

4. ledna 2009 v 10:56 | Brookie |  Novinky
Ahoj lidičkyyyy

přeju vám všem krásnej, veselej a hlavně šťastnej novej rok 2009 :) Doufám, že ste si užili Silvestra aspoň z poloviny tak dobře jako já a neměli hned 1. den v roce opici ;)

Jinak se omlouvám za ten malej počet přibývajících článků.. Nějak není čas.. Teď jak mam toho svýho živýho plyšáka, sem totálně zaneprázdněná.. :) Ale budu se snažit v roce 2009 zas trochu přidat.. Nic ale neslibuju :-D

A máte nějaký novoroční předsevzetí? Já ani ne :-D Akorát zloustnout už nesmim, ale to si říkám furt :-D

Tak, už nvm co psát.. Zatim se mějte úžasně a počítejtě zase s pár článkama.. ;)Vaše Brukinka